Elsword Online! apskats

http://elwiki.net/


Tad nu es beidzot esmu izlēmis izveidot topiku par savu visilgāk mīlēto MMORPG (Esmu spēlējis apmēram 6 gadus, bet tagad esmu quitojis, jo esmu exhausted myself.

Linkā, kas ir izlikts pašā topika sākumā satur visu vajadzīgo informāciju lai saprastu kas spēlē ir, bet es esmu izlēmis to pastāstīt saviem vārdiem.


Par spēli:
Elsword iznāca ārā 27. decembrī, 2007. gadā.
Elsword ir 3D MMORPG, hack and slash tipa spēle. Spēles gaitā jūs varat savu varoni padarīt stiprāku, dabonot jaunas mantas, kā arī vest savu varoni noteiktā ceļā, izvēloties jums interesējošu klasi, kas jums dos jaunus skillus.

Elsword pasaule:

Elsword pasaule vienā vārdā tiek saukta par Elrios, kurā notika El explosion, kuras rezultātā pa visu pasauli izbira El kristāli, no kuriem tika izveidoti jauni ciemati:

Ruben: Spēlētāju starta pilsetiņa, kur ir vairāk pamācīts kā spēli spēlē. Nature stilā
Elder: Otrā pilsētiņa, kur jau sāk stāstīt vairāk par stāstu. Vairāk uz kingdom stilu. Šajā pilsētiņā var dabūt pirmo class advancement savam varonim.
Bethma: Trešā pilsētiņa, deserta stilā.
Altera: Ceturtā pilsētiņa, robotu stilā. Pilsētiņa, kurā dzīvojas kāmjveidīgi iedzīvotāji, kuri ir ļoti labi tehnoloģiju ziņā. Šeit sākas otrā class advancement daļa savam varonim, kas tiek turpināts Feitā, kur tas arī tiek pabeigts.
Feita: Piektā pilsētiņa. Īsti nesaprotu par ko šī pilsētiņa ir, bet kā esmu sapratis, tas ir vairāk ar forbidden magic, kur dzīvojas gari, kas ir apsēsuši ieročus un pretiniekus.
Velder: Sestā pilsētiņa. Šeit spēle paliek grūtāka. Pilsētiņa ir kingdom stilā, ar pretty difficult stages un bossiem.
Hamel: Septītā pilsētiņa. Šī ir viena no skaistākajām pilsētām, jo viss ir eleganti. Šajās zonas beigās tu cīnies ar vienas no varoņa brāļiem, kas ir apsēsts. Šajā pilsētā dzīvo El Goddess, kas tika nozagta.
Sander: Astotā pilsētiņa. Vēl viena desert stila zona, kura, manuprāt, ir visgarlaicīgākā no visām.
Lanox: Devītā pilsētiņa. Šis ir vairāk uz apokalipses stilu, jo tas ir tuvu pie vulkāna, tādēļ tur viss ir diezgan izpostīts.
Elysion: Neesmu spēlējis kad šī pilsētiņa iznāca, bet kā sapratu, šī pilsētiņa ir pilnībā citā dimensijā, kur tehnoloģija ir daudz advancentāka.

Katrā pilsētā ir noteikts daudzums Dungeons, kurus spēlētājiem ir jāiziet, lai progresētu uz nākamo pilsētu. Katrā pilsētā ir “Secret dungeon” kas ir iesakāms no 65. līmeņa, un kas ir daudz grūtāks par parastiem dungeons.

Varoņi:
Spēlē kopā ir 12(13?) varoņi, kur katram ir savs stāsts un savi ieroči, kā arī skills.
Varoņi pēc 15. līmeņa ir iespēja izvēlēties starp trīs citiem classes, kas nu spēlētāju vairāk piesaista.
Tur ir ļoti daudz informācijas par katru varoni un katru class, tādēļ es to šeit nerakstīšu, un labāk vēlētos no jums saņemt jautājumus par jums interesējošo class un varoni, un es jums labprātīgi pastāstīšu. Šādā ziņā es vismaz zināšu ka jums ir interese.

http://puu.sh/uabbe/68bab4d6cc.jpg
http://puu.sh/uabcz/360d23cd03.jpg
http://puu.sh/uabdv/7d71fdd09e.jpg

Additional info:
Šajā spēlē ir ļoti daudz costumes, kas ļauj jums savu varoni padarīt atšķirīgu no pārējiem.
Ar Wardrobe sistēmu, jūs varat paslēpt savus neglītos armors ar lieliskām drēbēm, lai jūs varētu izskatīties skaisti, atstājot tos pašus stats, ko jūsu neglītie armors dod.
Spēlē ir Marketing system, kas ļauj lietotājam pirkt šādas mantas no citiem. Jo labāk tās mantas izskatās, jo dārgākas tās ir. Jaunākiem varoņiem mantas ir daudz dārgākas, jo lol tas ir loģiski.
Spēlē jūs varat pirkt Tops, Bottoms, Gloves, Shoes, WEAPONS, HAIRSTYLE(!), un accessories.

Katram varonim ir savs unique stance. Kad jūs dabonat jaunu class, jūsu stance arī izmainās. Lai gan izklausās pēc kaut kā, kas daudzus neuztrauktu, tā tomēr ir nepatiesība. Elsword spēlētāji ir picky as hell uz šo, un ja viņiem nepatīk stance, viņi labāk nopērc custom stance no Cash shop vai Marketing (Šie maksā kinda dārgi).

Redz kur ir examples:

Rose base class idle pose:
http://elwiki.net/wiki/images/thumb/3/37/RosePoses.png/352px-RosePoses.png

Kad dabon vienu no Rose pirmo class:
http://elwiki.net/wiki/images/thumb/6/63/MHPoses.png/417px-MHPoses.png

Kad dabon Rose otro class:
http://elwiki.net/wiki/images/thumb/8/8e/OptPoses.png/477px-OptPoses.png

KATRAM CLASS IR SAVS STANCE, KAS PADARA VISU VĒL FORŠĀKU.


Paldies par uzmanību, ja jums ir kādu jautājumi, lūdzu prasiet. Būšu priecīgs atbildēt.

5 Likes

Šīs tomēr būs 3D.
2.5D tehnoloģijas ir 2D sprite un 3D objektu apvienošana vai izometriski 2D spraita atainošana.
Pie tam UI netiek skaitīts par apvienošanu.

Šajā gadijumā visa pasaule ir 3D ar specifisku render.

PLayed it had fun whit it, favorite characters Eve and Ara.

1 Like

“Elsword is a free-to-play, 2.5D action MMORPG developed by the South Korean company KOG Studios”

Šajā gadījumā viņi ar to ir domājuši to, ka spēle ir no 2D skatu punkta, bet ar 3D figūrām un skatu punktiem, jo kameras leņķi mainās 3D veidos, therefore 2.5D.

2D tehnoloģijās neeksistē jēdziens kamera. Eksistē telpa un redzamā zona. 2.5D attiecās uz spēles, kā Doom. Kur ir 3D pasaule un 2D Spraiti. Šo var saukt par 2.5D, bet pēc tehniskā pavadījuma tas neatbilst 2.5D. Pieņēmu, ka paši izstrādātaji neiedziļinājās terminaloģijā, kad veidoja šo aprakstu, bet vairāk orientējas uz spēles izveidi un popularizēšanu.

Manuprāt 2.5D tieši iederas šeit.
Es jau iepriekš pateicu savu iemeslu kādēļ to tā domāju.
Protams, varētu detalizētāk uzrakstīt kādēļ tā domāju, bet nevēlos argumentu uzsākt ;D

Termina nozīme jau sen ir izplūdusi. Ar 2.5D dažreiz apraksta pat tīri kameras leņķus. Ierastākais traktējums - spēle, kas atrodas starp 2D un patiesu 3D. Šīs spēles gadījumā, spēles process notiek 2D plaknē, taču grafika ir tradicionāls 3D. Spēle izskatās pēc 3D spēles, taču faktiski tik pat labi varētu būt noformēta 2D grafikā.

Tīri tehniski neapjēdzmi. 2D spēles balstās uz rakstragrafikas un gataviem sprite, bet 3D spēļu dziņi visas operācijas pilda vectoros, kur gatavi ir tikai modeļi un tikai output uz monitora rāda pikseļus (gala rezultāts, jeb render). Tās ir pilnībā 2 realitātes, kuras jaukt var kautkāda maza skolniece, bet nekādīgi ne programmētaji, tehniķi vai vienkārši geeki. :smiley:

Esmu dabūjis Elsword atpakaļ, so tāpat nav ko spēlēt, un lūk, redz kur dažas bildes ar jaunāko klasi kas iznāca šajā spēlē:

https://puu.sh/ugkS1/5c37af6855.jpg

Es, protams, nevaru spēlēt elsword bez daily Dress up games.
https://puu.sh/ugl1K/09389a6c02.jpg

Kad tikšu līdz lielākam līmenim, uztaisīšu video ar dungeon run.

Man sāk rasties sajūta, ka šīs spēles svarīgākā sastāvdaļa ir tērpi.

1 Like

Ļoti svarīga daļa.
Kāds prieks spēlēt, ja visi izskatās vienādi?
Šādi tu vari atšķirties no pārejiem!

Kosmētiskās mantas ir ļoti liela daļa šajā spēlē, un arī viņas tu vari dabūt netērējot realitātes naudu. ;D