Black Desert Online apskats!


Par spēli:
Black Desert Online (Turpmāk saukts BDO) ir MMORPG spēle, kas Korejā tika izlaista 2014. gadā, un pārējās pasaules vietās (ar izņēmuiem) 2016. gadā.

Ļoti īss apraksts par spēles stāstu:
Spēle notiek ļoti fantāzijas pilnā pasaulē, kur notiek konflikts starp divām nācijām, Republic of Calpheon un Kingdom of Valencia.

Spēles varoņi:
Spēlē kopā ir 10 dažādas klases, kur trīs no tām ir ar abiem dzimumiem, tādēļ var pat teikt, ka kopā ir 13 klases, jo katrai klasei ir “awakening”, kur viņi var izmantot jaunu ieroci.

Warrior: Kā jau katrā tipiskā spēlē, ir jābūt karavīriem, kuru galvenais ierocis ir zobens un vairogs. Viņi spēlē vairāk uz defensive style, kamēr visu pretinieku agro uzliek uz sevis, lai komandas damage dealers spēj tikt ar viņiem galā. Warriora awakening ierocis ir 2Handed Sword.

Valkyrie: Ļoti līdzīgs Warrior, tikai sieviešu dzimtā. Viņai arī ierocis ir zobens un vairogs, bet, atšķirībā no Warrior, kurš ir starp damage un tank, Valkyrie ir domāta kā īstākais tanks un crowd control user. Valkyrie awakening ierocis ir Šķēps.

Sorceress: Tumšās maģijas pavēlniece, kuras ierocis ir … tumšā maģija. Kā jau burvjiem, viņa var ļoti ātri nomirt ja viss fokuss ir uz viņu, bet ja viņu cīņas laikā ignorē, tad viņa ļoti ātri varēs tikt galā ar pretiniekiem. Sorceress awakening ierocis ir izskapts.

Tamer: Nevainīga izskata meitenīte, kuras ierocis, kā saprotu, ir mazs zobens. Tamers, kā visi saka, ir ļoti vāji savā ziņā, tādēļ viņa cīņās izsauc savus dzīvniekus, kas viņu sargā un cīnas viņas vietā, kamēr viņa fonā tur mētā kaut kādus skillus. Tamer awakening ierocis ir garš koks, bet kā zināms, viņa vēl aizvien izmanto savu zobenu

Ranger: Spēles Archers. Sieviete, kura savās cīņās izmanto loku un ļoti ātras kustības, lai no tālienes varētu tikt galā ar saviem pretiniekiem, un ja tie ir tikuši pārāk tuvu viņai, viņa spēs ļoti ātri tikt prom no viņiem lai pasargātu savu dzīvību. Ranger awakening ierocis ir Elemental Swords

Berserkser: Neesmu spēlējis šo klasi, bet varu pateikt to, ka tas ir ļoti liels čalis ar diviem milzīgiem cirvjiem, kurš bez domāšanas skrien cīņā un stipriem sitieniem spēj tikt galā ar saviem pretiniekiem. Berserker awakening ierocis ir dūres.

Witch/Wizard: Burvis, kam ir abi dzimumi. Wicth ir sievete, Wizard ir vīrietis (no shit lol). Viņu ierocis ir Zizlis, un otrā rokā nazītis. Viņu cīņas stilts ir no attāluma, kur viņiem ir “jāsakrāj enerģija” (Charging time) uz noteiktu laiku, pirms viņi var palaist savas burvestības cīņas laikā. Witch/Wizard awakening weapon ir Orbs

Kunoichi/Ninja: Spēles Naruto Cosplayer wannabes. Vārdu sakot ņindzas, kuri kā savu ieroci izmanto zobenu un metamās zvaigznītes vai metamos nazīšus. Šī klase ir ļoti ātri, tiešām, ļoti ātra. Viņi var kļūt neredzami un pēkšņi tev no muguras izmantot ļoti stiprus skillus lai tevi ļoti ātri nogalinātu. Kunoichi awakening ierocis ir Sah Chakram (Aplis ar asiem galiem, Ninja awakening ierocis ir samurai zobens

Maehwa/Musa: Kā saprotu, viņi ir ļoti līdzīgi Rangeriem, tikai viņu ieroči ir loki UN zobens. Viņi var uzbrukt gan no tālienes, gan tuvumā, lai gan parasti viņi tiek spēlēti kā tuvuma cīkstoņi. Maehwa/Musa awakening ierocis ir šķēps

Dark Knight: Sieviešu elfs, kuras ierocis ir 2Handed zobens, kuru viņa izmanto ar vienu roku (lol) un tumšā maģija. Ļoti stiprs class ar zemiem cooldowns, parasti tiek spēlēt tuvcīņās, bet var ari tikt galā no tālienes (Lai gan ļoti limitēti). Dark Knight vēl nav awakening

Vēl dažas informācijas par spēli:
Spēlē ir “talantu sistēma” kurai progresējot līmeņus, jūs varēsiet veidot jaunas mantas, un tad vai nu tās pats izmantot, vai pārdot lai kļūu bagātāks.
Spēlē ir ĻOTI detalizēts character creation. Tur var gandrīz katru sīkumu mainīt, tādēļ tiem, kuri dievina character creation, šī daļa vien aizņems stundu vai vairāk!
Spēle ir Pay to Play, bet ir viens ļoti populārs privātais serveris kur var spēlēt par brīvu, bet man nav ne jausmas vai es drīkstu reklamēt to serveri, tādēļ nelikšu nosaukumu līdz nedabūšu piekrišanu no moderatora.

Bildes:
http://www.black-desert.com/wp-content/uploads/2013/07/BlackDesert.jpg
http://i1.2pcdn.com/node14/image/article/201602/02/20160202225431a0ebkf7801lnzvvt.jpg
https://puu.sh/vb6yF/2a26d2b3aa.jpg
(Manis veidotā čalene, diemžēl nesaglabāju)
(Un redz kur bildes no interneta ņemtas)
https://i.ytimg.com/vi/KKSRpOrR6xQ/maxresdefault.jpg

Video:

Ja ir kādi jautājumi, droši prasiet!

4 Likes

Smuka spēle, bet man dota labāk patīk.

Nu jā, Dota ir MOBA, BDO ir MMORPG… Diezgan dažādi žanri. ;D

Jā, bet tās abas ir spēles un man dota patīk labāk kā tur viss izskatās un spēlējās.

Atgādini man, @Archy, kāda bija BDO kaujas sistēma? Miglaini atceros, ka tā it kā atšķīrās no klasiskā MMO stila.

Kaujas sistēma ir pretty līdzīga fighter tipa spēlēm.
Tu skillus vari likt quick slotā, vai arī uzspiežot noteiktas pogas tā tiks izmantota (For example, E + LMB izmanto vienu skillu, and E + RMB izmanto citu skillu).
Kaujas ir ļoti ātras un flashy, tādēļ viņas vienmēr liekas ļoti aizraujošas.
Neesmu dzirdējis neko sliktu par kaujas sistēma no spēlētājiem.

1 Like

Soo, nevienam nav komentāru or questions or something?

Atceros gribēju izmēģināt šo spēli kad tā iznāca, bet izrādās Latviešiem ir jāspēlē uz krievu servera, EU serveris ir IP bloķēts, so tā arī neizmēģināju, jo man ir sūdīgas lasīšanas prasmes krievu valodā.
Bet varētu ievērtēt to private serveri.

Varu pateikt to, ka ir NELIELAS problēmas ar hit connection, aka, dažreiz pat tad, kad tu esi pārliecināts ka esi veiksmīgi izvairijies no uzbrukuma, tu tāpat zaudēsi hp.
Lai gan man šis netraucē, guess esmu pieradis pie šī un atvēzējos ātrāk nekā oriģināli vajadzētu.

Vismaz man jautri.

Spele ir ok . Esu gan rus gan eu serveros spelejis atskiras viens no otra itemu zina utt

Nu ja, saldējums un soļanka abi ir ēdieni, tāpēc tos var sajaukt vienā šķīvī un atšķirību nemanīs. Klāt var piemest pelmeņus, siera salātus, putukrējumu un vēl sazin ko. ^^

Par Dota zinu vienu - neciešama līdz matu galam un nervu šūnai komūna, kurā lielākā daļa spēlētāju izsaka par tevi asu kritiku un to ko darīja ar tavu kaķi, radiniekiem un tevi pašu. Un šie “adekvātie” cilvēki vispār neuztver nekādu saprātīgu informāciju. Spēlei varbūt ar nav nevainas, bet komūna visu maitā, ko vien var. Iekš tāda tipa spēlēs kā Black Desert neesmu ne reizi ar ko tādu sastapies.

@Archy Kad iznāca spēle, internets uzsprāga ar tēlu veidošanu - visādi neglīteņi un monstri, pat autori bija jutušies šokēti, jo neko tādu negaidīja.

Kas man piesaitīja spēlē, vismaz vēlme to iz’mēģināt, ir tāda lieta (viena no) kā “real time” karavāna pieņemsim - tā reālā laikā brauc, var tik apzagta, tākā pašam jāsargā vai jāalgo. sargi. Savu arodu var attīstīt utt. Izskatās jebkurā gadījumā interesanti, bet esmu dzirdējis diezgan daudz arī negatīvas kritikas, līdz ar to neesmu pārliecināts, vai būtu man jātērē laiks uz lejuplādi.

Tātad ziņas no manis priekš Black Desert Online 2018 maija

Pēdējā laikā no visām mmorpg esmu atgreizies atpakaļ BDO tikai privātajā serverī, bet tur es vairāk pētu nekā spēlēju, kur nav pay2win saucās viņš http://ogrefest.online nē tur var pirkt pa real money kosmētiku, vnk off serveros ir tās saucamās pērles un 2k pērles piem ir 20 euro a privātajā serverī tu katras 30 nospēlētās minūtes saņem 8 pērles. Off serveros tādas funkcijas nav, GRIBI nopirkt kosmētiku, itemus inventoram, drēbes saviem personāžiem, lai izskatītos sexīgāk? maksā real money, protams to visu, ko pa real money pērc var likt Marketā/Auction house tikai tad jāfārmo spēles naudiņa visu nedēļu pa 8h dienā, lai kaut ko, kas maksātu +/- 10-20 euro tu varētu nopirkti.
OFF serveri pirmais mums ir EU spēle maksā 10 euro starta paka un tālāk var pirkt dārgāk tad iekļausies visādi bonusi, bet, kas ir pats smieklīgākais mums LV ir IP block tas nozīmē, ka mēs nevaram lejuplādēt un spēlēt, bet noprikt varam (facepalm) Stīmā piemēram vispār rāda ka BDO nav pieejams mūsu reģionā, kad EU spēlēi bija atlaides es pa 5 euro paņēmu un caur VPN nomēģināju sākumā biju ļoti traki apmierināts, bet pay2win killed me.
OFF servers otrais mums ir RU viss praktiski tas pats, kas EU tikai Buy2play nomainās uz Free2play un dot vairāk bonusus nekā EU un pay2win paliek abiem vienāds tāpēc QQ.

@UselessSakura lol gads un 4 mēneši pagājuši kopš rakstiju heh, labi tgd par tavu jautājumu, lai visā tajā iebrauktu vajag +/- 20-30 stundas,vismaz man tā bija, bet to, kas notiek pēc lvl 50 tur jau vairāk vajadzēs jo tad lkm aktivizējās pvp režīms + aveikings tavai klasei (otra specializācija) un nu jam…
Es personīgi tgd ieeju tikai dēļ daily bonusiem RU serverī uz 1 min jo pašlaik SW veltu laiku jaunajai klasei.

Nepatika tavs komentārs par tamer. Viņa tieši otrādi deals more damage neka viņās pets.
Bet viņiem tik tiešām švaki ar defense bet tie area attacks <3

Man ir divas klases, katra savā serverī viens ir elfiene hanters 55 lvl laikam un RU serverī Human warrior 18 lvl, btw BDO nav tā spēle piem kā SW vai tur WoW, kur jātiek max lvl, lai sāktu ģērbties+ iet reidus un sekot storijam, šeit BDO tu vnk vari sākumā izpētīt pasauli, kačāt profesiju/sijas kačāt reputāciju ar to knowledge, lai pēc tam noteiktiem personāžiem varētu atvērt iespēju iegādāties apgreidus vai tur kvestu kkādu atklāti un tml.
Vēlāk vnk varēsi iegādāties darbiniekus un lai šie paši tavā mājā kačā profesiju, kamēr tu lvl up story lainā.

1 Like