E3 2019 grafiks

ne obligāti :D tam taču pašam savs ekrāniņš ir, kam tev tv

Runājot par zeldu, vel interesanti, ka sanāk drīz iznāks veselas divas spēles. Vēl nāk Link’s Awaking drīzumā. :slight_smile:

Piekrīu.Viņam speciāli ir mazs ekrāns. :slight_smile:

to small ;d . gan jau pie pc ekrāna var pieslēgt, or not? idk kā tās konsuļu tehnoloģijas strādā xd only used shitty pc’s and chinese knock off nes ;d

Maksimālā Switch izšķirtspēja ir FHD. Kam tev TV? :D Also, uz liela attaluma viņam ir kreisā JoyCon bug. (tā nav kkāda pasaka, pašam regulāri tāds ir)

hdmi

mans wishlist no nintendo
- switch (lol)
- animal crossing new horizons (obvs)
- pokemon sword
- luigi’s mansion 3 arī vispār iepatikās no treilerīša

patīk tas, ka pkmn sw/sh nav tik tizla battle sistēma kā lets go eevee/pikachu. tas nebūtu dealbreaker jo jauna spēle nevis remake, bet tas būtu diezgan kaitinoši :/

2 Likes

pacilāju savu monitoru un man laikam ir tikai VGA kuru izmantoju un cik internetā pēc pildēm izskatās ka DVI. no hdmi.

Nope Dockstacijā ir HDMI :smiley:

what? where? es no elektroniskām ierīcēm diemžēl neko nesajēdzu :<

Aizmugurēja panelī, aiz vāka visi savienojumi un sānā vēl divi usb austiņām un mikrafonām.

1 Like

a ok, tas ir switcham. nu jā ok, nevajag tv, var tik monitoru izmantot.
bet kā saku, manam nav hdmi, tā kā man nepieslēgt.
varbūt ar var ar visādiem adapteriem un sazin ko. maybe, idk.

Vienīgais, vads nenāk komplektā. Man to uzdāvināja VideoGames pārdevējs :smiley:

@Enemijs tev vajadzīga šitada mantiņa, ja ļoti gribās no monitora spēlēt/.
https://luxnet.lv/electronic/datori-piederumi-aksesuari/datoru-piederumi/adapteri-vadi-pc-category/i-box-iahv01-hdmi-to-vga-adapter

nu okey, okey. tnx. bet nu visticamāk jau nebūs un nespēlēšu. tik ar interese būtu vienā spēlē, kuru noteikti nejēgtu spēlēt xd. i’m to poor for it un nav tik liela vēlme ar. drīzāk updeitotu pc lai normāli strādā xd

bet nu varbūt Vriska zin kas ko, ja nē tad varbūt viņai šis info palīdzēs ;d

Basicly mans wishlist:

  1. Link’s Awaking
  2. Astral Chain
  3. Lotz botw sequel

:D nokanibalizēšu no ps4 hdmi vadu, ja gribēsies spēlēt uz lielāka monitora, bet paldies par domu

tad laikam gan jāatved no laukiem uz pilsētu lielais tv ekrāns :thinking: ja spēlē, tad spēlē extra

oh bet kaut kad iznākšot jauns, lētāks switch (ar lētāks domāts, kkādi 200 usd, laikam, sola pieklājīgu cenu). ķip nedaudz updatots bet nevar noņemt joyconus. Daudz par to nezinu, bet cerība tev kkāda ir sakrāt dažus eiro :D

A ne vēl gribetos Hollow Knight DLC jauno :smiley: Bet to var arī uz PC iziet.

1 Like

gandrīz vai negribas ķerties pie citām prezentācijām, jo ir sliktas atsauksmes par visu. ķip gaidot, kad iznāks jaunais konsoļu gen, neko jaunu nesola. slikti :(
varu pieļaut, ka caur highlights esmu redzējusi visu, kas svarīgs.

gribēju jau slēgt nost nintendo jo tas luigi mansion skits nedaudz krindžī bet labi, ka paliku :D AC gameplay!!!

@vriska es gribēju tiko padot ziņu. vai vēl skaties vai nē? ja nē, tad AC rāda xd

1 Like

yeaaah. lackluster year. kā minēju pirmīt katram varbūt viena otra jauna lieta, bet tās pašas nav woooow. pārsvarā šis tas jau pagāsgad parādītām spēlēm, dlc un updeits, mobile games xd, etc.
Visu woooow paziņoja pagāšgad. šogad daļa no tā tik bišk jāpaturpina un kaut kas bišk jauns kamēr tā wooow daļa iznāk.
Reāli tiešām vienīgā lieta kas bija woooow bija Keanu XD

un izskatās ka Square enix un nintendo esot bijuši tie labākie ;d

1 Like