E3 2019 grafiks

E3 - Electronic Entertainment Expo - laiks ir atkal klāt!
Visi videospēļu industrijas lielie zvēri jau 24 gadus izrāda savas jaunās mantiņas un mēs jūtam, kā nauda pamet mūsu makus.

Šī gada grafiks! (LV laiki!)


  • EA - Piektdiena, 7. un 9. jūnijs @ Nav konference, tikai EA Play (Twitch / YouTube)

  • Microsoft - Svētdiena, 9. jūnijs @ 23:00 (Twitch / YouTube)

  • Bethesda - Pirmdiena, 10. jūnijs @ 3:30 (Twitch / YouTube )

  • Devolver Digital - Pirmdiena, 10. jūnijs @ 5:00 (Twitch / YouTube)

  • PC Gaming - Pirmdiena, 10. jūnijs @ 20:00 (Twitch / YouTube)

  • Ubisoft - Pirmdiena, 10. jūnijs @ 23:00 (Twitch / YouTube)

  • SquareEnix - Otrdiena, 11. jūnijs @ 4:00 (Twitch / YouTube)

  • Nintendo - Otrdiena, 11. jūnijs @ 19:00 (Twitch / YouTube)

  • Sony - Šogad nepiedalās E3 :( (Twitch / YouTube) - gadījumā ja kas :D


E3 oficiālās tiešraides:


4 Likes

Es šogad Ļoti gaidu Nintendo. Kad būs Animal Crossing uz Switch?? Solīja paziņot pavasara sākumā, bet ir jau vasara :owocry: Žēl arī, ka Reggie Fils-Aimé aizgājis beidzot pensijā. Jaunajam Nintendo America prezidentam lielas kurpes, kuras jāpiepilda :D

un, kā jau teicu,

>:'(

2 Likes

ohhh, laigan minēju ka iekrīt brīvdienās un varēs skatīt naktī, tomēr es nedomāju ka tik vēlu xd
bet man liekas ka es pagāšgad ar uz šiem vēlajiem cēlos naktī skatīt online, jo viens man tīkams youtubers twitchā streamoja. ;d

Mdaa izskatās, ka šogad mazāk sanāks paskatīties tiešraides nkeā pagājšgad.

Pff, switcham visi gaida jauno revīziju ar updated dzelžiem.

Man viegli vienalga par switchu pašu par sevi, mani interesē tikai divu spēļu jaunumi, kas uz tā ir/būs :D tāpat neplānoju pirkt.

Kāpēc tad tevi interesē spēles konsolim, kuras tev nav un neplāno to iegādāties? :smiley:

1 Like

EA!
smiklīgi ka ea domā, ka kādu vēl interesē viņu spēles hehe hihi hoho

nu tie star wars gan jau daudziem interesē ;d
bet nu tās pārējās gan noteikti ne īpaši ;d
Bet tur reāli nekā nav viņiem, tik kas jauns par SW, kaut kādi updeiti par citām un kaut ka spar ikgadēju spēli ;d priekš kam vispār EA taisa konferenci !?

nu pēc Battlefront II Veiksmes (lol) man šķiet, ka cilvēki varētu būt piesardzīgāki par jebko star wars (vai jebko vispārīgi), kas nāk no EA :D varbūt vienīgā cerība ir tā, ka šī spēle ir singleplayer

tagad tas ir pārsvarā statusa dēļ :D tikai cool kids tiek e3

John Wick in Cyberpunk 2077 ;d

1 Like

hmm. man liekas ka 2018 gadā bija vairāk kas parādīts vai episkāk ;d
bet atkal … was there any exclusives for xbox? … man liekas ka nebija.
Vai tā jaunā konsole neiznāks par ātru? … es jau nekā nespēlēju un man nekā nav, bet kaut cik jau sekoju līdzi šim visam, bet tā vien liekas ka xbox 1 baigi švakā konsole būs bijusi.

ah, jāiziet pamēģināt pagulēt kādas 2 ar pus stundas un tad jāceļas naktī xd

piecēlos, skatījos telefonā. Ik pa brīdim pievēru acis, kamēr tik tāpat tur runāja. dažbrīd par ilgu iemigu, kamēr aizmigu pa visam. Pēkšņi pamodos, dzirdu un redzu end credits, bet nevis baethesdas bet devolver digital, nogulēju bišk vairāk xd

es vēl neesmu pieķērusies nevienai citai prezentācijai (kas nav EA, kuru es pat visu nenoskatījos, lol).
varbūt rīt darbā pa kādu brīvu brīdi jāpaskatās bišķi uz bethesda un ubisofta piedāvājumu. kaut vai tikai keanu reeves dēļ <3

Nintendo gan es ķeršu dzīvajā.

PC Gaming … ehh, i don’t know. … nav ko teikt. Pagāšgad laikam bija interesantāk.

Oh lol, kā es varēju aizmirst par Devolver Digital. Viņu prezentācijas katru gadu ir delikatese.

2 Likes

ubisoft one … that’s it?
it started good, went ok but then kinda ended.
Nekāda pārsteiguma beigās.
Kādas 2 jaunas lietas tik par kurām jau iepriekš zināja mazāk vai vairāk. Un DLC, Updeits vai kas tur un tv show.

laigan tik pusi esmu noskatījies no Bethesdas tas ar likās eeehh :man_shrugging:

this E3 sucks. Pat ja pagāšgad bija savi mīnusi, tur vismaz tik daudz kas wooow tika parādīts, bet šogad nekā reāli nav. Ja tik viena divas lietas katram un viss.

1 Like

Esmu klāt uz Nintendo

visur kur skatos, visi haipo par potenciāliem jauniem smash tēliem un, tā kā tūlīt laikam nāks ārā jaunā fire emblem spēle, tai arī būs diezgan laika atvēlēts (:sleeping::sleeping::sleeping:)

mani interesē tikai pokemon sw/sh un animal crossing :D
@ nintendo pls nomet man dažas drupačiņas, es neprasu daudz.

Pagāšgad beigās bija Smash, bet nu šogad varbūt Mario Maker 2 būs manāms ;d … laigan bija viens pasākums jau nesen kurā viņi visu jauno tieši saistībā ar MM2 parādīja. tad nu varbūt ar nebūs.