Gearbox iespējams dod Borderlands 3 mājienu

inb4 šo pārmet uz atsevišķu tēmu bet
Gearbox ļoti hinto uz kaut ko, kas izskatās pēc Borderlands 3 :thinking::thinking::thinking:

3 Likes

Man šķiet otrajā attēlā redzama varone no kaut kuras iepriekšējās daļas.

Borderlands ir īstenībā dīvaina spēle - kvalitātes ziņā viņa nav labākā, vienīgais pluss ir coop. Taču vienmēr spēle pamanījusies iznākt pareizajā laika- tad konkurenti nav bijušu, tad cilvēkiem noskaņojums bijis pareizais. Paši GB sākotnēji pat nelika nekādas cerības uz spēli…

GB var paslavēt vien par to ka viņi paši izstrādā un izdod spēles jau kā 20 gadus, kas industrijā ir ĻOOOOTI liels retums mūsdienās.

Šaubos ka Borderlands 3 būs, drizāk adaptācija uz SWITCH.
Let the PIXELS come to life, jo pikseļotais screens ir no 2 daļas…
Līdz ar to Borderlands 3 vel tik drīz nebūs.

Edit: pievienoju orģinālu :slight_smile:

image

Drīzāk teiktu, ka būs - tauta prasa un grib. Pa lielam pēc pirmās bildes stila vienīgais ir Borderlands no viņu rīcībā esošās sērijas.

Duke Nukem - diez vai un nebūs tik drīz, ņemot vērā daudzus apstākļus - lai šad tad runas uzpeld par šerijas atdzīvināšanu. 2018. gada We Happy Few neattaisnoja liktās cerības un saņēma jauktas atsauksmes (lai arī bija kā izdevēji). Pie tam BL bija pirms trīs gadiem pēdējo reiz izlaists.

Vienīgi , ja viņiem nav jauns IP.

Viss ko varam darīt ir spekulēt un neko vairāk.
Gaidam 28. martu, kad atklāsies tas ko viņi pagaidām slēpj :slight_smile:

Spekulācijas ir daļa industrijas, pie tam neatņemama. EA vai Activision - ja nemaldos, norāvās pa nagiem, ka spekulēja visu laika ar dažādām baumām, lai regulētu savas akcijas. Bet nu tas ir cits st’as - bet ta protams - gaidam! Un redzēsim, kas tad nu būs…

Borderlands 3 būs, vismaz tā liek noprast liela daļa inetā atrodamās informācijas. Un Gearbox tādu slaucamo gotiņu vaļā nelaistu. Vienīgais jautājums ir kad, jo viņi negrib tādu izgāšanos kā sanāca ar Fallout 76 un Diablo mobile, tāpēc domāju, ka Gearbox pie spēles strādās vēl kādu laiku. Mans minējums ir, ka redzēsim jauno Borderlands 2020/21 gadā.

BL3 confirmed :^)

3 Likes

Yaaaaas!!! :heart_eyes:

“Guns with legs? - We got you bro!” :joy::joy::joy::joy::ok_hand:

1 Like

Everybody gangsta 'till guns start walking

1 Like

2020.01.10 vai arī tomēr 01.10.2019

1 Like

gameplay livestream

1 Like