Dusk Maiden of Amnesia (黄昏乙女×アムネジア)

https://myanimelist.cdn-dena.com/images/anime/12/64435l.jpg

Nosaukums: 黄昏乙女×アムネジア [Tasogare Otome x Amnesia] (Dusk Maiden of Amnesia)
Sērijas: 12+1 Special
Gads: 2012
Žanrs: Šausmu, Mistērija, Romantika, Skola, Shounen, Supernatural

Pamesta skolas ēka ar 60 gadu senu tumšu mistēriju, kurā mīt meitenes spoks Yuuko, kura noslēpumainā veidā ir nomirusi skolas pagrabā. Viņa ir aizmirsusi visas savas atmiņas par savu dzīvi un nāvi. Yuuko vecajā skolas ēkā nodibina Paranormālo Izmeklēšanas klubu.

Veiksmīgi Yuuko piesaista jaunēkli Teichi Niiya kurš var redzēt viņu, ar laiku viņi kļūst arvien tuvāki. Klubam arī pievienojas Yuuko radiniece Kirie Kanoe kura arī spēj redzēt radinieces spoku, un Momoe Okonogi, viņa gan neredz spoku.

Beigu beigās visa mistērija tiek atrisināta un Yuuko atmiņas atgriežas. Liekas tik neloģiski un jocīgi, ka kāds iemīlas spokā un spoks iemīl dzīvu cilvēku, bet pie 12 epizodes varēja bezmaz apraudāties, kad Yuuko ir pienācis laiks pazust un viņa izgaist, bet tomēr vēlāk viņa atgriežas. Kā tas būs tālāk, droši vien Yuuko paliks ar Teichi līdz viņa nāvei, kad abi kļūs spoki.

3 Likes

Atceros, ka noskatījos šo seriālu un man tas patika, taču tas bija visai pasen.

1 Like

Noskatījos gandrīz pirms 2 gadiem.

Interesanta anime. Nevar teikt, ka es ļoti ko atceros, bet man baigi patika, ir savs šarms, bet ir lietas kuras nepatika un kaitināja. Tā kā dalītas jūtas par šo animi.

Stāsts bija interesants.
Tēli sagādāja to nepatiku, bet nav jau slikti.
Vizuālais bija patīkams.
Eng Dub pāris tēliem sākumā nepatika, bet pieradu, bet kopumā ok.

Tad nu Tēli … hmmm, galvenie tēli vizuāli man īpaši nepiesaistīja, ja nu vienīgi Yuuko.
Arī kaut kas man nepatika viņu domāšanā, rīcībās vai raksturā, bet atkal laikam pārsvarā tajos trīs izņemot Yuuko.
Un arī viņu eng dub balsis nepatika sākumā, pārsvarā laikam Teiichi un Momoe, bet laikam pieradu pie tām.

Iespējams ar humors un ecchi vietas nedaudz nepatika. Laikam bišk cringe likās.

ehhh, es kārtīgi neatceros.
Bet nu jā, anime ar savu odziņu, interesanta, bet laikam jau daži tēli visvairāk negāja pie sirds.

OP un ED very nice.

Op un Ed brīnišķīgs. Un artstyles arī tik foršs, jociņi ik pa laikam mīlīgi… Stāsts tāds ļoti tumš un fucked up īstenībā… Bet kamēr neskatās beigās personīgi šausmīgi patika…

Ar visu to ka esmu cilvēks kam patīk viss… Lol

10/10

1 Like