Boku no Hero Academia - Cosplay

image


image
image

image

7 Likes

Teiktu tā - nekā Ä«paÅ”a. Kā pati animeā€¦ bet tas ir cits stāsts. Un esmu redzējis tikai pirmo sezonu un otrai lÄ«dz vidum ticisā€¦ bet galvenais varonis spēj tā iztracināt, ka gribas viņam iefleitēt pa ģīmi.

NebÅ«tu pieminēts no kurienes, kārtējais Japānas trends kurÅ” ar padsmitu gadu nokavÄ“Å”anos ir atnācis lÄ«dz mums.

1 Like

Kas tad tev viņā tik ļoti nepatīk?

Raud pa tēmai uz bez tēmasā€¦ uzskatÄ«sim, ka viņam scenārija ir ierakstÄ«ts raudulÄ«bas sindroms.

1 Like

Konkrēts topic veltÄ«ts konkrēti Ŕīm varoņa cosplay, konkrēti Ŕī cosplayer izpildijumāā€¦ xD

Bet es jau teicu, ka cosplay ir mehā€¦ nasing speÅ”l. Viņam pietrÅ«kst ā€œdvēselesā€ aka dzÄ«vÄ«gumaā€¦ medz but kspleji, viņi labi, detalizeti, bet pietrukst uguntiņas, kasbet ir paÅ”am personāžam.

1 Like

Hmm, kādu laiku padomājot par tevis teikto es arÄ« atcerējos, ka bija diezgan daudz emocionālu gadÄ«jumu no viņa puses. Viņam vajadzētu stingrāku raksturu nevis ā€œpļakÅ”ā€ raksturu. JānosÅ«ta viņŔ ir pie tā uguns varoņa uz audzināŔanu. Jo patiesi, dažreiz arÄ« man ne ļoti patika asaras no viņa puses