Cosplay Džeks -> Meitene

Kā skatieties uz to ka džeks kospleijo female character?

Un varbūt ir kādi ietekumi kā visslabāk kospleijot anime meiteni, ja esi džeks, tā lai būtu grūti pamanīt no malas ka esi puisis.

3 Likes

Es pārāk neesmu sajūsmā par šadiem koslpejiem, nepareizas domas var rasties. :D Beigu beigās katrs kosplejo, ko grib.
Atstāšu profesionāla lola spēlētāja sneaky bildi.

5 Likes

Well… tīri dabiski čaļi ir lielāki par meitenēm un to nekādīgi nevar nosegt. Ja vien tu neesi pietiekami skinny un seja nav pārāk izteikti vīrišķa, tad var mēģināt :thinking: noteikti arī parādi rezultātu! :smiley:

1 Like

kad sneaky izskatās meitenīgāk par mani :call_me_hand:t2:

5 Likes

Nē? :roll_eyes:

1 Like

Kamēr vien tu neesi tas čalis meiteņu apakšveļā uz pliku miesu un priekšautā, es varu sadzīvot ar daudz ko. Meitenes pārģērbjas par pretējo dzimumu kospleja pasaulē milzīgos apjomos, kādēļ gan tam nestrādāt otrā virzienā.

8 Likes

Kosplejo ko vēlies. Par savām fiziskajām fīčām neuztraucies. Tu tur neko darīt tik un tā nevari. Izvēlies personāžu kas tev tīk un dari.

4 Likes

ja ir resnu meiteņu blood elf wow cosplay, tad var būt jebkas.

3 Likes

galvenais, lai pats ērti jūties :>

2 Likes

3 Likes

why the fuck not?
besides, drag queens are a thing so … go ahead.

3 Likes

Technically it’s not the same but I get the sentiment.

1 Like

the concept remains.

1 Like
2 Likes

No tā man bail ka var rasties nepareizas domas.

Esmu salidzinoši maza auguma un neesmu nekāds kačaks. Par seju nemācēšu teikt, bet to jau kaut kā jāmāk ar meikapu laikam nomaskēt ir redzēti visādi brīnumi.

Protams nē :grinning:

Nu tad super! Vari droši mēģināt! Domāju, ka tev labi sanāks

Just do it, who really cares, tpt to jau daudzi dara. So noskuj kājās un go for it xD.

1 Like

Baltijas cosplay komūnā visa labi pieņemama lieta, ja tu to dari labi vai tu to dari smieklīgi.


image
un te bildīte, kur viņš vēl Kruellu De Vil taisija, bet labai bildei traucē mana seja :smiley:

1 Like