Bez morāles - leļļu teātra izrāde pieaugušajiem

Jā, nepārklausijāties, mūsu pašu leļļu teātris piedāvā politiski erotisku +16 kabarē tipa leļļu izrādi, par problēmām visapkārt un mūsos pašos. Kā tas izpaudīsies, un ko sagaidīt, vai tas būs cringe vai kas dižs - atliek viens redzēt. Turklāt, pēdējās izrādes tuvojas!

Kā jau minēju, tuvojas pēdējie seansi, pēc kuriem iespēja apmeklēt izrādi nu vairs nebūs

Vai tu vēlies apmeklēt šo izrādi?
  • Nē, pusplikas lelles, nekādā gadījumā!
  • Jā, izskatās vilinoši
0 voters
Kad tu vēlies doties?
  • 21.03.2024
  • 22.03.2024
  • 23.03.2024
  • 24.03.2024
0 voters

and FYI, abi seansi ir diezgan aizpildīti jau

2 Likes

Būtu interese, bet visi iekrīt darbadienu vakaros ;D
Bet cik dzirdēts, izrāde laba esot, tāpēc vērts apmeklēt.

ir arī sestdienā un svētdienā. bet sestdien brist pārgājiens, svētdien ap to laiku būšu prāgā
i

  1. martā ir psc ku maz vietas palikušas.

Es paņemšu šo vietu 21. martā:

Es tajā pašā datumā 11to vietu paķēru

1 Like

@akitsu un man ir 7 rinda 8. un 9.vieta :ureshii: uz to 21.03 datumu

1 Like

Leļļu teātrim ar ir vēlamais dreskods vsp?

1 Like

Jo, tauta! Ierosinu tiem, kas laiž uz šo, izmainīt savas boulinga gājiena balsis Marta boulinga saspēle - forums čamda bumbas! 🎳 [BALSOŠANA] , jo mums tur viens no pārsvara datumiem ir 21. marts

@H_Hercogs @xHorrorGirlx @haachikooo @jurchiks @5umm3r

Nesapratu :grimacing: Kāpēc jāmaina?

Un kā tu domā uz abiem pasākumiem reizē tikt?

2 Likes

Pilnīgās lupatās nevajadzētu ģērbties, bet tas arī tomēr nav parastais teātris.
Business casual is good.
Lai gan uz parasto teātri mūsdienās arī vairākums ierodas absolūti bezgaumīgās drēbēs… :cold_sweat:

@akitsu @jurchiks @haachikooo atgādinu par šo!

2 Likes

Uz cikiem plānojat būt teātrī?
Es jau te btw




6 Likes

Tik tālu - uzpirkta žūrija, atlaisto skolotāju ansablis, brūnā lelle kurai lūdza ar zaļu somu kebabu atvest, savdabīgs striptīzs, perversa saule, un divi pārdoti ar banānu, Olām, kolu, tomātu un vel kaut ko homoerotoski sasmērēti krekli. Ā un dāvāja māriņa izpildījums, krieviski, ukrainiski, japāniski, francuski un beidzot latviski

1 Like


izrāde 10/10, vismaz man ;D citiem bija vidēji 8.5/10

5 Likes

No visām manām sejām ko es taisīji tu izvēlējies pašusliktāko!!
Whyyyy hachiii whyyy XD

1 Like

tas nebija speciāli :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

Jā, izrāde bija feina, pirmā daļa gan man ne pārāk patika (6.5-7/10), otrā daļa gan bija baigi feina (8.5/10), šādi tādi interesanti fakti un sociālie komentāri par sieviešu tiesībām un dzimumu vienlīdzību Latvijā un Eiropā, un kopumā krietni enerģiskāki priekšnesumi, varēja redzēt, ka aktieriem bija jautri.

1 Like

Kāds conclusion? Parasti labi entertainment dod conclusion.