Bez morāles - leļļu teātra izrāde pieaugušajiem

IMO nebija īsti conclusion, bija kiš miš ar rozīnēm un daaaaaudz ko citu.
Vienīgi moš par kaut kādu conclusion varētu nosaukt to pēdējo dziesmu, kurai es, protams, vārdus neatceros.

“viss ir iespējams” , bij piedziedājumā
Also, un tas varētu būt dēļ tā ka esmu uzsēdies uz sign of affection, bet baigi patika tas ka otrajā daļā arī invalīdu diskriminācijai nedaudz pieskārās.

Ja pirmā daļa būtu nedaudz pieslīpētāka, tad tā būtu bijusi krietni feināka. Man patika tā talantu šova parodija, un tas ka bija dažādās leļļu tehnikas. Ja žūrijas tēliem būti nedaudz savas personības(kas pa lielam balstītas uz tipiskajiem šādu šovu tiesnešu tipāžiem) un tie numuri nebūtu for šits and giggles, kur vis izgāžas, būtu reāls 10/10 kopumā. Kā arī to 16+ reitingu varēja biki vairāk izmantot. Wanted to see some puppet tits and butts and stuff

1 Like

Jā, intro bija riktīgs false promise… Izņemot to daļu, kur vadītājs (aizmirsu, kā viņš teica, kā pareizi viņa amatu sauc?) teica “vai arī nekas no iepriekš minētā” :sweat_smile:

True, the sign language part was great, vienīgi es gandrīz neko nesapratu, tikai no lūpām dažus vārdus spēju nolasīt. Tajā brīdī vispār likās, ka varbūt esmu viņu redzējis kaut kādā TV kanāla ierakstā darām zīmju valodu stūrī…