Animācijas nodarbības

Sveiki visiem!
Beidzot esmu tikusi galā ar savu pirmo projektu…Garš ceļš bija ejam ,lai paveiktu šo …Bija brīži ,ka vēlējos visu pamest XD
Bet nu labi ar prieku pavēstu ,ka 24.septembrī un 25.septembrī jauniešiem no 13 līdz 25 gadu vecumam ir iespēja pieteikties uz animācijas nodarbībām…


Pieteikšanās ir līdz 20.septembrim aizpildot šo anketu

sīkāku informāciju var iegūt rakstot man uz e-pastu: ligabaltabola@gmail.com
apmācības notiek Ilzes Ruskas vadībā
ceru redzēt kādu no Jums tur arī :smile:

sorry par nepareizajiem linkiem google drive vispar ar mani pedeja laika atsakas stradat ar mani …

Vai es pareizi sapratu? Nodarbības ilgst 2 dienas un ir bezmaksas? ^^

Jā nodarbības ir bezmaksas,kā arī par naktsmājām nav jāmaksā vienīgi par ēšanu pašam būs jādomā…Mums pilsētā netālu no nodarbību vietas ir pāris kafejnīcas tā kā tai arī nevajadzētu būt problēmai…

Divas pilnas dienas? O_o Un kur tas norisināsies?

Tādā gadijuma par maz informācijas… Kurā pilsētā un vietā, cikos sākas utt, utl.

jaa tapec es rakstiju kas ir ieinteresets var prasit sikak informaciju pa e-pastu
vieta gan ir rakstīta JIC ''Šķūnis"
Pilsēta Saldus
Cikos: 10:00 sākās reģistrēšanās
Programmu vari iegūt šeit:

Tā vispār ir svarīga informācija - Saldū, divas pilnas dienas, pie tam darbadienās. Pat ja tev tas ļoti interesē, šīs detaļas var izrādīties par nepārvaramu šķērsli.

nu es jau neteicu,ka tā nav svarīga …
nuu ja un ka jau saku šis ir mans pirmais projekts ,ko veidoju tā kā tagad redzu pie kādām detaļām nākamreiz būs jāpiestrādā …plus tas bija vienīgais laiks ,ka pati animatore varēja šī detaļa īpaši nebija atkarīga no manis.

Brrr… nāksies vien taisīt video jūms. Man Ceturdiena un piektdienā ir profila priekšmets - programmēšana :confused:

Žēl, ka nenorisinās novembra vidū, tad es labprāt paviesotos. Un pie tam Saldus, sen nav būts, kādi divi gadi. Varbūt vēlkadreiz būs kāds projekts tāds. Jums tanī jauniešu centrā vai arī, kas tas skaitās nav virtuve?

Hmm biji vietējais ???Nu projekti un visādas darbnīcas notiek ik pa laikam mūsu jauniešu centrā…piemēram pašlaik mūsu Eiropas brīvprātīgie rīko fotogrāfu un ēst gatavošanas nodarbības,savukārt projekti tiek rakstīti sākot pavasara beigās…tā kā šos projektus varam realizēt vasarā līdz pat oktobra beigām :smile:
Jauniešu iniciatīvas centrs “Šķūnis”-jā tur ir virtuve…