Ajin: Demi-Human

#Ajin: Demi-Human


4 Likes

ahahah, man 23,5 gados echhi un smuki puikas liekas tīkams skatāmais, vienīgais, taisnība, tas nav vienīgais ko skatos un kdļ skatos (jo īpaši echhi, jo nu… nemāk to izspēlēt man pa prātam :D (drīzāk es neskatos tik daudz, lai zinātu piemērus ;o - drīz, drīz, vasarā… skatīšos, lai dotu savas atsauces T^T )


anyway, es šeit iegriezos lai apludinātu šo vietni ar manām pozitīvajām atsauksmēm par Ajin :raised_hands:

Vsp, @jods, man šķiet, ka Tev šī anime varētu patikt, vai interesēt ;o no vienas puses, žēl, ka neizrādīji vēlmi kopā skatīties, bet nu… es to tpt pa visu nakti skatījos ar kāriem zobiem :D

Ttd, MAL ievēroju divus review, kur bija divas lietas, kas, noteikti, kremt citiem, bet ne man:

  1. 3D izpildījums - es patiesībā gandrīz nepamanīju atšķirību no parastā stila (jo tam arī ir ēnas, doh) tā ka man bija pilnīgi vng ka ir 3D, vienīgais, žēl, ka nebija izkoptas kustības līdz galam :/ bet acis, sejas bija skaistas savā lakonismā :cupid:
  2. manga esot labāka… es neesmu lasījusi, bet, šķiet, ka es to vēlos lasīt - jāāā!!! :D es ceru, ka vienīgais labāks tajā nebūs gore :/ es ceru, ka tās sniegs tādu… nopietnāku izpildījumu, ka tiešām tas varētu reprezentēt seinen - pieaugušo literatūru (vai tas ir par daudz prasīts?), nevis vēl ar vien tādu apšaubāmu…kā dažbrīd šķita animē… Bet; kopumā man ļoti patika sižets.

Man patika, ka es biju spējīga attaisnot bērnu iesaistīšanu stāstā ^.^ nevis kā citos darbos, kur var just, ka auditorija vnk grib pusaudžus -.-’
Patīkami izspēlētas 13 epizodes, tikai… kpc nevarēja labāk noslēgtu stāstu 24 ep?!
http://img.memecdn.com/why-meme_o_293612.jpg
labi, esmu pateicīga, ka nebija šis 13 ep sižets izstiepts 24 - pasargdievs! :D

Sižets - dažādi kruti(vsm man tā šķita) sabiedrības slāņi, ieroči - piu-pau - kā gan tas var puikām nepatikt?!, cilvēku dzīves tādam nopietnākam skatam :D

un protams, kā gan bez novārtā pamestās omītes, kura uzņem svešas puikas savā mājā, lai nejustos vientuļa! LOL jau kurā anime kurā man tas acīs dur XDD
un, man šķiet, ka šis bija visstulbākais dialogs visā animē X_____X wtf… indīgas sēnes nevar lasīt?!

Kopumā, man šķita, ka tas ir jauks, interesants veids kā parādīt mūsdienu režīmu un diskrimināciju (nezinu vai būtu visatbilstošākais vārds, bet … daļa taisnības arī tur ir) - šķita tik tiešām salīdzinoši veiksmīgi.

Nebija varoņi, kas kristu uz nerviem ^.^

Tas bija interesants darbs! Man patika labāk nekā Parasyte, ja var salīdzināt :D

un cik nopratu no netā lasītā, ja skatās sērijas, tad filmas nav jēga skatīties. Filma esot bez mazvai 1:1 ,tikai ietauopt pāris stundas, izgriežot lieko - lol, kāda jēga no filmu sērijas trīdspadsmit epizožu animei, ja tās gandrīz vienāda garuma beigās tāpat sanāk?! #kaitina #nepamanījuizgriežamusižetu:D

Laikam viss, ko gribēju pateikt… skatījos dub, of course :D un man patika ar visiem dub! @_@ take it anime snobi!
/man pat patika balss tur viena vīrieša /zanmon laikam riesta laiks XDD//

1 Like

Ja tik plaši raksti par viņu varēji uztaisīt jaunu tēmu/apskatu. Ietaupītu man darbu :smiley:

esmu par slinku jaunu tēmu taisīšanai - tad ir jāpieraksta īsts īss apraksts un bilde jāpievieno un tie bold tekstiņi, kur nosauc paramtetrus - no, es jau tā pārāk ilgi rakstīju savas domas T^T

un kpc ietaupītu Tavu darbu? - grūti pārrulēt pāri, pašlaik, jaunākajam komentāram, vai skāba seja ieraugot komentāru par Ajin?

Ei, pat esam viena vecuma :^)

Labs apraksts. Ja cgi nav sliktāgs par Sidoniu, tad varētu nākotnē iečekot.

Ietaupītu darbu, jo es biju domājis samest tēmas par sezonas animēm. To arī darīju rudens sezonai. vari pačekot man profilā uztaisītās tēmas, moš ko būs redzējusi no tā.

ā! paldies par ieteikumu!
es redzēju tās sezonas tēmu, ka pat anime pieminēt, bet tā skatījos… skatījos, ka tai tēmā runas aizgājušas ne pa tēmai un un tā tēma, (gan jau) labu laiku jau mirusi… negribējās tur likt jo es neskatījos šo animi ar domu būt sezonā, bet tpc, ka biju šķiet, dzirdējusi labas atsauksmes un man patīk skatīties animes ieteikumu dēļ, nevis tdļ, ka lūk ir sezona - man tas asociējas ar modi :smiley: Ttd es pārprotu domu :3

Es nedomāju sezoniālo tēmu, bet pašas animes tēmas. Kad beidzas sezona uztaisu aprakstu par katru anime, ko noskatījos (lielākoties par tām, kas vislabāk patika). Viena no tām ir Ajin. :slight_smile:
Beztēmā aiziet jebkurš topics :smiley: Tas ir tikai normāli xD

nu šeit vecuma aplitūda nav pārāk liela kādi 5-10 gadi turp atpakaļ, man šķiet; nebrīnos, ka esam viena vecuma :smiley: Toties anime skatos kādus 4 gadus tik ;o

labi…cgi ir kaut kas saistībā ar vizuālo… :smiley: un Sidona animi nezinu un izskatās, ka būtu jāpaskatās ;o un, pārmetot acis pār 1 ep, laikam ir līdzīgi? (es jau pēc apm. stundas neatceros kā zskatījās Ajin XDD) Plus šī ir šī gada anime… tā ka lkm liela iespējamība, ka ir pat labāks?:smiley:


lol, @Kefs, paldies, ka izlaboji manu saprašanu XD
pag, ko? “viena no tām ir Ajin” - nav tādas tēmas forumā :^)
/zanmon paskatās One Puch Man tēmu/ um…nē… paldies, šodien es, noteikti, nebiju gatava šāda izpildījuma tēmas izveidošanai - es vēl tikai mācos veidot strukturētus domu izplūdumus…lēnītēm :smiley:

Sidoniai ir labāks 3d izpildījums, bet Aijin action scēnas ir tīri patīkamas tikai žēl, ka nav viņu tik daudz.

Tu atkal pārprati :smiley: Labi, lai ir.

Tu jau bliez vaļā to teksu, ka vai nu. Tādu tēmu radīšana ir vairāk paredzēta, lai fokusētu diskusiju tieši uz to animi un apvienotu lietotājus. Šajā topikā iet randomā un posti pazūd, kur veidojot atsevišķu tēmu to būtu vieglāk atrast. Bet tas tā nav pārāk no svara. Pats domāju netaisīt nākamreiz tik strukturāli rakstīt, savādāk nākas atkārtoties, it īpaši pie vizuālā un audio lielākoties.

Sidonia ir labāks 3d? es ieraudzīju tos matus tam meiteņu pulciņam un novaibstījos, Ajin mati ļoti smuki piķa melni nomatēti bija, ka pat nevarēja pamanīt, ka telpiski domāti - lkm tpc nejutu atšķirību no citām animēm.

@_@ omg… ir vēl trešais variants kā saprast?! @________@

Nu… mans teksts vai tiešām ir fokusēts uz diskusiju? Es to vairāk, man šķiet, pasniedzu kā vnk wild tekstu un tdļ man nav žēl, ja tas pazudīs nebūtībā, plus, pirms ik animes aprakstīšanas, es pārbaudu search, kas par to animi jau teikts - tā ka, ja kāds lūkos pēc nosaukuma, varēs caur search arī ievērot manu komentāru - es tā domāju :smiley:

Ja nākas atkārtoties, kpc neapvieno? Plus rakstīt par divām dažādām tēmām vienu un to pašu, nenozīmē pateikt to pašu, labs izskatas un labs sižets nav viens un tas pats :smiley:

Tur labāki efekti ir. Ajin pirmajā epā izjuta to 3d dīvainību un bija jāpierod.

https://i.ytimg.com/vi/6b0oFLfY65k/maxresdefault.jpg

Pateiksi, ka vēl slikti izskatās? Bet tur jā vienā ir mecha fights ar krutu 3d otrā…3d ppl. Saprotams, ka Sidonia uzvarēs vizuāli. 3d galīgi nav vaajadzīgs iekš tēlu/sarunu scēnu veidošanas. Šķiet lieki iztērēts renderēšanas laiks.

Pašas tēmas ideja ir vērst uz diskusiju nevis tieši tavas pārdomas. Bet jā tavam rakstītajam arī var piekrist vai nepiekrist. Diskusija būs. Un nē meklēt un vēl lasīt citu cilvēku apskatus ir kā skabarga pakaļā. To es daru ļoooti reti.

Ja man jāraksta 3 animēm cik “nekas īpašs” zīmēšanas stilā viņas ir…pašam jau apnīk rakstīt nerunājot jau par to, ka cilvēkie apniks lasīt.

Izskatās ok, nebija Ajin tādu ainu, lai varētu salīdzināt, bet patiesībā, Ajin kliboja drusku izpildījuma skaistums kaut kur :? Neatminos, šķiet, ka cilvēka figūrā vai vides attaisnošanā… Nu kā pats tikko apstiprināji, Sidonia nebija uzsvars uz cilvēkiem, kamēr Ajin uzsvaram bija jābūt uz cilvēkiem - un sejas man patika! kamēr Sodionia… neesmu tik daudz redzējusi, bet tie mati… jā… XD
Plus Ajin ir tumša noskaņa arī vizuāli ^.^ (es to nodomāju tieši sekundi pirms parādīja kadru, kur atrāda datora interface - dzīvespriecīgi gaiši zilizaļā tonī, lol :smiley: :smiley: )

Patiesībā… es negaidu feedback…so… man drīzāk būs šoks, ja kādam būs, ko teikt :smiley: :smiley: K.gan, ja taisītu tēmu, es gaidīju komentārus, jo nu… lasīju noteikumos, neatbalstītas - nekomentētas tēmas dzēšs ārā, trololol, ok, tas nebija, noteikti, domāts par anime apskatiem :smiley:
Hm… man gan patīk salīdzināt savu viedokli ar foruma viedokļiem, tdļ es bieži lūkoju; es patiesībā, nesen meklēju šeit iemeslu kdļ vsp biju pievienojusi Higashi no Eden watch list, jo neatminējos tam pamatojumu :smiley: jeb mulsināja, ko no tās gaidīt… :smiley: -kādu viedokli galvā oponēt ;o

Um… ja viss, ko vēlies pateikt ir “nekas īpašs”, es domāju, ka šie divi vārdi pasaka vairāk nekā tūkstots Rafaello :smiley: :smiley: vai vrb šos divus vārdus aizvietot ar kādu attēlu, kas izsaka Tavu domu? jeb iestrādā kādu frāzi/attēlu, kas pasaka visu domu, ne? Tādā veidā iegūsti savu stilu un lasītājs atpazīst signālu…
un apnikt lasīt var tikai tad, ja cilvēks nesaprot, kas tur notiek vai ir sveša valoda! :smiley: labi, labi, mūsdienās cilvēki ir tik pat necieņas pilni kā agrāk ->tl;dr<- :frowning: ( es mūžību lasīju itāļu detektīvu, jo tie itāļu vārdi krita ārā no galvas un tika biež pieminēti, ka bezmazvai pie galvassāpēm tiku, mēģīnot saprast kurš kam ko tur kad ar ko kura dēļ par ko… @_@ = detektīvi XD )

Ajin vizuāli daudzkas piekliboja, bet bija daudz labāk nekā ierastais JP 3d stuffs. Godīgi sakot neredzu problēmu ar matiem Sidonijā…

Šķiet tīri oki…

Kādēļ tad ko rakstīt ja negaidi pilnīgi pat nekādu response par to? :smiley: It īpaši ja ir vēl wall of text O.o
Neteikut, ka patīk salīdiznāt, bet esmu pat pārsteigts cik reizēm tas atšķiras šeit. Pierasts dzīvoties ar cilvēkiem ar līdzīgām gaumēm un tad boom forumā pavisam savādāki uzskati par tādu un tādu anime. :smiley:

Jā tāds arī ir variants, bet iztikt tīri uz bildītēm būtu…nez pārāk prasti. Varbūt tas arī daudkzo pateiktu, bet gribas rakstīt! :smiley:

Oo detektīvi ir fun! Palasi fraņču darbus, kur grāmatai aizmugurē ir kādas 10 lpp ar vārdu skaidrojumiem. GG vairāk škirsti grāmatu šurpu turpu nevis izbaudi lasīšanu :smiley:

1 Like

Tl;dr, bet ko sapratu - Ajin ir labs, bet Sidonia labaaks art, lai gan kompaanija taa pati. Runaajot par Sidonia, kopumaa shovs daudz labaaks, bet otraa sezona piekliboja. Paaraak daudz nevajadziigs fanservice, lai gan pa lielam tie pashi notikumi, kas mangaa vai LN. Neatceros, kursh bija source.

Tad laikam es vienkārši nobījos no šī kadra :D (nav tā šķipsnas labas…)
K.gan tikko pābraucot pār Ajin, tur īpaši starpības nav manās acīs - situāciju glābj tas, ka nav garu matu kā Sidonia, pārsvarā.

Kdļ rakstu? Tdļ, ka esmu balamute :D man patīk runāt - nepatīk uzklausīt un forums ir perfeka augsne manam netikumam :D Tu laikam bieži nesatiec cilvēkus, kuriem patīk vāvuļot O.o Lol, man dažādi viedokļi ir visapkārt, forumā es tieši varu atrast līdzīgu viedokli (vai vispār viedokli :D )

Atkarībā kādas bildes - try it! :D

LOL :D man tādas mocības bija ar viduslaiku(un arī vēlāku) darbu lasīšanu :D

@Especti oh oh… Tu te soli, ka Sidonia ir labāka… tad jau tas ir nākošais, kas man jānoskatās vai varu Tevi oponēt, jo pašlaik vēlos, jo Ajin sižets bija ļoti jauks - priekš savām tēmām un daudz mazāk drāma kā Tokyou Ghoul, uhh -.-

Meh tie mati. Netiektu, ka liktu acīm asiņot :smiley: Nekas tāds tur nav.

Pietiekami bieži…esmu uzaudzis tādā vidē :smiley: Bet parasti tādi cilvēki neraksta tik daudz tieši otrādi vnk irl pļāpā :smiley:

Sidonia ir tīr mecha…te nav daudzu, kuriem patīk mecha :confused:

Nu jā, mūsdienās 3D mati vairs neliek asiņot acīm… :smiley:

ak tā… tad man tas laikam no draugiem.lv ieradums - tur daudz sakrastījos, tā ka dzīvē nebija prakse daudz runāt tik rakstīt :smiley: :smiley:

Nu Code Geass skaitās pie mecha :smiley: :smiley: :smiley: tā ka… tpt kā echhi man tā ir vnk fona informācija, kas nedod neko - galvenais, lai trāpa uz jūtām ar saturu :cupid:

Neko nesolu. Tik staastu, kas pasham labaak pie sirds gaaja. Katraa zinjaa, pirmaa sezona no Sidonia ir brutaalaaka nekaa viss Ajin. :D Nu, kopskataa. Uz individuaaliem spiidzinaashanas gadiijumiem neskatoties. :D

Runaajot par zhanriem, viena no retajaam mechaam, kas reaali patika.

Un Code Geass manaa skatiijumaa tieshi nav mecha. :D Tur vairaak ir military ar mecha piesmaku iespaidiigaakiem efektiem. :D

1 Like

Ko - man šķita, ka galvenais puika ir maziņš, bet šais zīmējums viņs izskatās diezgan labos gados ;o