Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Sorry, next…

nu tad Cheeky Angel! xD

Ja Tava iecienītākā anime ir Bleach, tad man nav ko Tev piedāvāt @_@ #īsostāstufanāts

Njm sis divas naf mana gaume, pietika jau ar apraksyu :smiley:

Blech naf milaka, bet topa augsgala,blech stav 3 vieta, pormas 2 vietas vel naf atrstas :smiley:

ā, starp citu Ajin redzēji?

Jup visas iznakusas serijas esu redzejis jau :smiley:

Tev nekur nav anime uzskaitījums, ko esi redzējis? O.o

Nop :smiley: bet laikam bis jauztaisa, vienigi visi nosaukumi naf atmina, es kopsuma ap 1000 serijam esu noskatijies…

normāli, es savu puisi tagad spīdzinu un lieku viņam atcerēties visu, ko viņs ir redzējis, lai varētu salīdzināt redzēto, par to, ka man skola bija steidzamāka, pašlaik tik biki pie 100 (vajadzētu lkm 2/3/4x lielākam tam sarakstam būt, nezinu precīzi :? ) anime uzskaitītas, kamēr es pati tikai 118 animes vien sava mūža laikā esmu redzējusi :smiley: :smiley:

P.S. Tev arī tagad nav interese par kādu žanru/ sižetu, ko vēlētos redzēt?

Njam, kkad bus tam japiekeras :smiley: es anime skatos kkadus 4 vai 5 gadus un piemeram tagad isas 25 epizodu animes 3-4 dienu laika noskatos :smiley:

Shinsekai yori vispar pa 2 dienam noskatijos rekinoties ka darbs un teatris vel pa vidam maisijas :smiley:

12 ep ir īsās :smiley: :smiley:
eh, man vienu dienu zobs bija uz Robot Carnival, bet sapratu, ka tā nav fonā skatāmā anime un nācās atlikt, kā jau vairākas citas animes :frowning:

man parasti anime maratoni sanāk, kad vairāk pa māju strādāju, man šķiet :? jo īpaši, ja pa naktīm :smiley:

Yep, bet beigas riktiigi labas. :stuck_out_tongue:

12 ep animes ir uzkoda, mazs kumos ko uzliktnuznzoba :smiley:
Taks bus jauzmet aci tam robot carnival :smiley: nju naktis man liekas visiem ir aiznemtas ar anime skatisanos :smiley:

Nope, Mafija un rums. xD

'Magic Madoka ar savām 12 ep bija pilnīgi pietiekami, lai ar to paēstu uz diennakti vismaz! :smiley:

es patiesība, tagad gribētu pāriet uz šizo[!]/ filozofisko/ psiholoģisko anime skatīšanos; k.gan visi slavē Hunter X Hunter un man jau ir ieteikts to noskatīties -.-
ā, man listā taču Serial Experminetal Lain~ stāv un vēl kaut ko es speciāli atliktu uz šo laiku ;o oh my, oh my! tik daudz ko skatīties T^T tik maz laika, jo jāsāk rakstīt bakalaura darbs T_____________________T plus studiju darbs vēl :smiley:

Uzmekle labak jinrou game tas interesantak par mafiju un ka pamaniju ari manga saj spelei iznakusi…

Nespeeleeju no briivas gribas. :smiley:

1 Like

Nea ar tads uz zoba liekamais tik, bet laba uzkoda… njus ta pasties death parade :wink: vakar cafe pamaniju amv un atcerejos ka to ar tak esu redzejis :smiley:
Njam jaizverte kas uz doto bridi vajadzigaks :smiley: smaga izvele :smiley: