Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Pie darba nedēļas beigām iesaku vienu aliņu paķert. Ļoti labi aizdzen nogurumu un stresu :smiley:

ahaha nja es ritdienu nevaru sagaidit alinju ta karojas :stuck_out_tongue:

Kādēļ jums strīdi ir jauzsāk? :frowning:

Man diezgan minimāli mainās, bet ir pāris, kuriem tomēr pēc kāda brīža iedodu sliktāku atzīmi

redz, man ļoti var patikt vizuālais un tas var ietekmēt manu vērtējumu, ko pierāda tieši Madokas anime, tai ir interesants sižets un Skaists izpildījums! kas bija viens no motīviem, kas lika man iemīlēties tai darbā - tā ka galu galā patikšana tāpat kā Tev, tikai citu parametru dēļ, tā sakot, esmu tas seklais cilvēks, kas vērtē pēc izskata, ahahhahah :D un tdļ soundtrack/visual var būt iemesls, kad kas iepatīkas, piemēram, tdļ man Black Butler arī ir vājība - apšaubu sižetu, bet man patīk viss tas vizuālais koncepts, tik ļoti, ka gribētu teikt, ka perfekts darbs.

un par vērtējumiem, atšķirībā no jums, es gribu maitāt MAL vērtējums un tdļ lieku nedaudz pārspīlētus skatījumus, lai tas cipars vairāk dod ietekmi :D :D plus, kā es savādāk parādīšu savas jūtas, ja neizmantošu visu ciparu aplitūdu ;o Protams, ka nekas nav perfekts, bet tdļ pamatskolā bērns nedrīkst saņem vērtējumu 10? Tpt ar pieaugušo, protams, nekas nav perfekts, bet priekš cilvēka kas var būt tik sasodīti labi izdarīts, ka tas 10 parāda, ka tas bija tik tiešām tā vērts.

3 Likes

Lol. Jebkurā gadījumā, ja izdosies paaugties galviņā, jutīsi atšķirību. Es arī savos padsmit gados lupīju echhi, tad vēl atceros highschool of the dead skatījos ongoing pirms kādiem 5-6 gadiem laikam un bija tāds guilty pleasure ka pat nopirku mangu, bet tagad pat roka pie kā tāda neceļas(vai arī kas cits :^) )

18 posts were merged into an existing topic: Ajin: Demi-Human

Pabeigts

Meh, average. Beigas likaas, ka buus kaut cik interesantas, bet pietureejaas pie savas formulas, kas bija visu seeriju garumaa. Kas pat varbuut ir labaak.

Iisumaa kaapeec man paaraak nepatika - prasts harem eechi par teemu, ko ieniistu - kaa apkalpot klientus. Te jaasaka, ka Hataraku Maou-sama! ir galvas tiesu paaraaks, jo tur ir vismaz kaut kaads staasts apakshaa. Sheit bija sajuuta, ka staastu ielika tikai peec tam, lai buutu, kas vieno epizodes.

5/10 - seerijas
4/10 - OVA, to var nemaz nesaakt skatiities. Fan service a plenty!

1 Like

Tad ir jājautā kā tu viņu spēji līdz beigām noskatīties? :confused:

1 Like

Nebija tik shausheliiga, lai nenoskatiitos. Teeli vismaz bija kaut cik interesanti.

Bet, bet 5/10…tas izklausās pēc mokām. -.-

Average. Mokas ir, ja ir 4 vai zemaak. :smiley: Kaa Titaanu Uzbrukums, piemeeram. :smiley:

Man mokas ir zem 7…jo es miegu ciet :smiley: Un nemaz nesāc ar titāniem :smiley:

1 Like

Tieshi taa, es migu ciet vinjus skatoties, taapeec 4. :smiley:

Meh.
• sākumā likās fun - into the future exploration…
• aizmetņi sazvērestībām un plot-twistam ^.^
• Gari mati vēl ar vien 3D izskatās tizli, matu krišana tāpat;
• harem pieskaņa trulina
• kaut kāds mikslis, kas neiedvesmo skatīties to tālāk - vrb mani vnk neinteresē futuristiski stāsti
• vairāk cīņas un koļīšanās nekā sabiedrības slāņi un indivīds tajā (y, salīdziu ar Aijin, ko nevienā sakarā nav iemesls salīdzināt ar šo animi)
un protams man galvā :D

Ja patīk meha un future stuff, var skatīties jeb daudz labāk patiks nekā man :D

P.S. pirmā ep jau sevi, patiesībā, priekš manis noraka @_@ :
http://i1.wp.com/angryanimebitches.com/wp-content/uploads/2014/04/Knights-of-Sidonia-Episode-1-Image-0006.png

1 Like

ahaha jauna kiznaiver serija vienk super piedodiet par spoiler bet pie shitas vietas gandriz no kresla nokritu no smiekliem :D

2 Likes

animeplus.tv

http://www.nyaa.se/?page=view&tid=805531

@menestrels Izbeidz manas ciešanas lūdzu

Tas moments bija okei, bet pagaidām izskatās, ka viņi sakonektēti for shits and giggles un labākais šova tēls ir bez personības. Ja nākamā epizode necels latiņu uz augšu, tad metu nost.

nja katram savs man 2 serija likas garlaiciga bet shita pakera riktigi :smiley: redzes kas bus talak :Dpagaidam nesaprotu uz ko tas stasts isti ies hehe

Saņem gribas spēku dūrē! Kad jūti vēlmi ar kādu naidoties, elementāri never vaļā forumu.

1 Like

Izdzēs acc un miers. Nav man laikam šeit ko darīt.

P.s. Naids uzrodas atverot, līdz ar to vieglāk būtu pazust.