Ajin: Demi-Human

Tie ir zīmējumi, nevis ekrānuzņēmumi. Cilvēki kreatīvi izpaužas. Vai arī mangā varonis ir paspējis paaugties.

1 Like

man patīk ekrānuzņemumi, jo tie ir oriģināli :smiley: bet nu, zīmējumi ir skaisti ^.^

Ja nebūtu tā slinkojusi, tu varētu izveidot tēmu ar visoriģinālākajiem attēliem. :smiley:

mani jau brālis tikko nolamāja, ka es vispār sežu forumā, kad man ir atlikušas nepilnas 2 diennaktis līdz mēģīnājumam :see_no_evil: :speak_no_evil: :hear_no_evil:

oh boy, oh boy - vispār tai animei gaidīt 2. sezonu vai labāk pievērsties mangai - kāds iesaka? :smiley:

Pēdējo reizi kad pētīju mangu, tā nebija diži tālu iztulkota. Lasāmvielas nav daudz.

1 Like

Es tā arī nepabeidzu seriālu, bet tas anime industrijai nebija šķērsis. Mūs gaida jau Ajin 2. sezona!
http://www.anime-planet.com/anime/ajin-2nd-season

Jap, jap, jap hypppuuu!

omg, noskatījos 3 ep uun kluvu tiiiik nikna! - es gribu redzēt jau tgd ceturto ep! AAAAAAA! :smiley: :smiley: so excited @_@ (tpt negribu sākt lasīt mangu xd)

Īstenībā tu daudz nepalaid garām. Pēdējo reizi kad to pētīju tai nebija iztulkotas pārāk daudz nodaļu. Varētu būt, ko otrā sezona noķers mangu.

1 Like

demn jauna ep (4ep)

neliesls spolers

demn nedomaju ka vinsh bus lidojoshais

1 Like

Žēl tikai, ka OP sux. 1. sezonai bija tik labs un atbilstoš.:heart_eyes:

1 Like

Ja tu doma to ieprieksejas epas beigas jau to vareja saprast, pedejie kadri salika punktus uz i…