"AF Tulkojumi" beigas - mūsu gājums

Labsvakars!

Pēc diezgan ilga neaktivitātes laika, ar mazliet rūgtumu jāpaziņo, ka AF Tulkojumi beidz savu pastāvēšanu.
Bail samelot, bet man liekas mēs uzsākām savu darbu gandrīz līdz ar foruma izveidi, tālajā 2015. gadā. Par spīti tam, ka visi bijām aizņemti ar savām lietām, bija arī laiks sanākt kopā un nodot publikai kādu iztulkotu darbu. Ideju un darba saraksts bija liels, bet vismaz kādu mazumiņu spējām izlaist un cerams, ka kāds arī izbaudīja šos darbus.

Mūsu ievērojamākie darbi ir sekojoši:

Paldies visiem, kas ņēma dalību šajā projektā!
@Menestrels @Kadiljaks @DiviViens @xHorrorGirlx @PainFoinmr @Rashomeow @Aqua @Elijs @wormwood @lawra
Atvainojos, ja kādu neesmu pieminējis. Zinu, ka mums arī bija daži beta lasītāji. Paldies visiem!

1 Like

bija prieks iesaistities, daudz darbus esmu tulkojusi visa animeforums pastavesanas laika

1 Like

F…

@DiviViens Varbūt mums uz beigām jāpublicē tas tur darbs, kurā meitenes ēda biksītes? :D Man liekas tas bija gatavs, taču tulks atteicās uz tā likt savu vārdu.

2 Likes

Davaj. :D Lai ir krāšņs nobeigums! :sparkler:

Cerams tas nav nejauši izdzēsies.

Es uz ātro uzgāju tikai google docs tekstu, gatavu uz lapām uzliktu neatradu.

Vai publika vēlās pēdejo atvadu darbu par meiteni - biksīšu ēdāju? Manga ir iztulkota, atliek tikai izvietot tekstu uz lapām.

0 voters

Labojums: Sabojāju pollu, uztaisīts jauns.