Cigarešu Antoloģija: 1. Nodaļa - Sauja Tabakas


















3 Likes

Ta dā! Pēc 3 gadu nogativašanas tumšos nostūros, izdomāju, ka ir laiks publicēt Antoloģijas vienīgo gatavo nodaļu. Maz ticams, ka kādreiz sekos pārējās, tādēļ izbaudiet šo gana labi. :D

Nodaļas ir kā īsi stāsti?

P.s. šis būtu izcils materiāls Love Death and Robots epizodei

Principā tas būtu kā 11 mākslinieku kopdarbs, kur katrs dalībnieks piedalījās ar savu īsstāstu (nodaļu) par tēmu - cigaretes.

Edit:
Neatceros ar kuru, bet ar vienu no AF tulkiem biju uzņēmies šo darbu, bet kaut kādu iemeslu dēļ nesagāja un vairāk par vienu gatavu nodaļu nav. Iesākts tulkot bija drusku vairāk.

Edit2:
Negribu izklausīties dramatiski, bet pieļauju, ka šis varētu būt svaigākais un pēdējais no AF tulkojumi darbiem. Gribētos jau attīstīt to visu tālāk un lielākos apjomos, bet priekš latvijas auditorijas tas neatmaksājas. Menestrels fokusējas uz citām lietām, tādēļ AF tulkojumi principā ieiet neaktīvā stadijā, domājams, uz neatgriešanos.

1 Like

Jā, katra nodaļa ir savs stāsts, bet visiem ir kopīga tēma, kas ir cigaretes :D

Esi lasījusi droši vien, ne? :D

Nea, bet tagad būs jālasa tālāk tik žēl ka ne latviski :D Es tā arī vēl neesmu pabeigusi lasīt to kaušanās mangu kuru tu biji iesācis tulkot :D

Bet tā esmu citas antoloģijas tipa mangas lasījusi :D

Kuru no abām? :D Sun-Ken Rock pats gribētu vēlreiz izlasīt. Rikudo man liekas vispār bija ongoing darbs, kuru neesmu pabeidzis pats lasīt. :D

Oi abus :D Paskatījos mal un abi ir atzīmēti :D

Oj, Sun-Ken Rocks jāpabeidz. Man ļoti patika. Rikudo ir zemāks tier. :D

Lūk tieši Sun-Ken rock es atcerējos pat kas tur apmēram notika, bet Rikudo es pilnīgi neko neatceros kas tur bija :D Ehhh… būs angliski jālasa :D