Anime ko es šobrīd skatos

Tikkko noskatījos Shuumatsu Nani Shitemasu ka? Isogashii desu ka? Sukutte Moratte Ii desu ka? (turmpāk izmantošu SukaSuka). Meklēju vai kāds forumā kaut ko rakstījis par to, izrādās Emphase tik ieminējies un nav it kā noskatījies.
@Especti vai tomēr biji mēģinājis?

Ir redzēts, neteikšu, ka bija kaut kas super great un īpašs bet par sliktu arī nenosauksi

Sākumā likās kārtējais seriāls, kur super stiprs čalis palīdzēs mazām meitenītēm. Tā gluži nebija, bet i guess overall bija ok.

Jā, man arī ļoti patika! No sākuma likās, ka tāds ecchi vien būs, bet izrādījās, ka patiesi sirsnīgs anime ^-^)/

Tagad skatos Kekkai sensen. Pēc ilgas pauzes tagad atkal uzsēdos uz anime skatīšanās :smiley: . Vai kāds var ieteikt tik pat labu anime kā Ergo proxy??

A post was merged into an existing topic: Anime ieteikumi

Pēdējā laikā vislaik jāstrādā, bet sanāk pa sērijai noskatīties pirms gulēt iešanas, pašlaik skatos Towa no Quon.

1 Like

Izskatās interesanti

Tagad sāku skatīties Love live! Izskatās mīlīgi :smiley:

1 Like

Pabeidzu Assassination Classroom Season 2 un domāju, ko nākamo skatīties no ieplānotā. :smirk:

Noskaties kakegurui! :smiley:

6 janvārī iznāk Nanatsu no Taizai season 2, lkm jānoskatās būs Nanatsu no Taizai: Seisen no Shirushi, lai iesildītos :smiley: .

1 Like

7 posts were split to a new topic: Varat ieteikt labu anime no deviņdesmitajiem gadiem?

Akira

2 Likes

lkm jānoskatās 5 animes Inuyashiki, Zankyou no Terror, Hai to Gensou no Grimgar, Made in Abyss un Akatsuki no Yona.

Pagaidām pats esmu 5 episodē un man patīk, depresīvi bet interesanti

2 Likes


Atsāku skatīties biju noskatijies pirmo pusi līdz 12 sērijai ieskaitot un tad sanāk kādi 4 mēneši nebiju skatijies, nodomāju nobeigti un miers.

1 Like

Tā Blue Exorcist: Kyoto Saga , nu ko, interesanti, ka viņi izlēma ignorēt 1. sezonas otro pusi kura bija anime original, bet turpināt adaptēt mangu un tādā veidā turpināt īsto stāstu pēc 1. sezonas pirmās puses.
Savā ziņā it kā ok sanācis. Bet notikums un beigas ir savādākas nekā 1. sezonā un tādā veidā, ka Blue Exorcist animei beigas bija kā daļēji kā beigas, viss nav atrisināts, bet šis tas ir, bet šīs beigas nevar nosaukt par beigām te vēl mazāk ir šis tas atrisināts. Te noteikti vajag 3. sezonu un ja jau manga vēl aizvien iet uz ir gandrīz pie kādas 20 sējuma, tad noteikti vēl kādu sezonu vajadzēs.

Bet kopumā bija ok. Tik nedaudz jocīgi ignorēt 1. sezonas otro pusi un pieņemt šo, jo notikumi šajā drīzāk likās kā random notikumi, tāpēc ar vajag 3. sezonu.


@kikimuffs kas tad notika ar Shinsekai Yori ;d ? vēl skaties, nomesta vai iepauzēta ;d?

Es ar samērā nesen noskatījos un bij kā bij šādi turpinot noskatoties 1 sezonu :smiley: Un es vēl takā mangu nelasu…
Bet man kopumā patika, arī man prasās pēc nakošās sezonas

1 Like