Anime ko es šobrīd skatos

Jautājums ar kuru mēs visi esam saskārusies ne vienu vien reiz.

Esmu noskatījusies:

Guilty Crown - daudziem nepatīk beigas, bet vispār man liekas, ka bija ok

Road to You: Kimi e to Tsuzuku Michi - īsa animācijas filma/ mūzikas video, bet ļoti skaists vizuālais

Ojisan to Marshmallow - Īsas, bet ļoti pozitīvas sērijas

Mighty Thor: Battle Royale - random īsfilma, kuru vnk ieraudzīju myanimelistā

Tamako Love Story - filma. neesmu redzējusi sērijas, bet likās vispār jauki. vizuālie bija ĻOTI labi, bet pats stāsts es neteiktu, ka bija ļoti iedvesmojošs. Ļoti vienkārš, bet nebija slikts

Angel’s Egg - filma. Ļoti iesaku, ja vēlas Mushishi sajūtu. Ļoti daudz simbolu un maz dialogu. Nedaudz creepy, bet ar sava veida estētiku.

On Your Mark - random īstilma/ mūzikas videoklips, jo ieraudzīju, ka veidojis Ghibli

The Wind Rises - vēl joprojām gribu noskatīties lielāko daļu Ghibli filmu. Bija ļoti interesanta, bet šaubos, ka vēl kādu reizi prasīsies skatīties otru reizi.

Love Live! School Idol Project - šo es noskatījos pirms kāda laika, bet laikam nepieminēju. vispār mīlīgi. iederas, kad nevēlas skatīties neko nopietnu. diezgan pozitīva

  • vēl ir ongoing kuras es skatos, bet tās uzrakstīšu kad es būšu tās pabeigusi :3

Skatos Kobayashi’s Dragon Maid. Ļoti mīļa un rēcīga anime.

1 Like

Tikkko noskatījos Shuumatsu Nani Shitemasu ka? Isogashii desu ka? Sukutte Moratte Ii desu ka? (turmpāk izmantošu SukaSuka). Meklēju vai kāds forumā kaut ko rakstījis par to, izrādās Emphase tik ieminējies un nav it kā noskatījies.
@Especti vai tomēr biji mēģinājis?

Ir redzēts, neteikšu, ka bija kaut kas super great un īpašs bet par sliktu arī nenosauksi

Sākumā likās kārtējais seriāls, kur super stiprs čalis palīdzēs mazām meitenītēm. Tā gluži nebija, bet i guess overall bija ok.

Jā, man arī ļoti patika! No sākuma likās, ka tāds ecchi vien būs, bet izrādījās, ka patiesi sirsnīgs anime ^-^)/

Tagad skatos Kekkai sensen. Pēc ilgas pauzes tagad atkal uzsēdos uz anime skatīšanās :smiley: . Vai kāds var ieteikt tik pat labu anime kā Ergo proxy??

A post was merged into an existing topic: Anime ieteikumi

Pēdējā laikā vislaik jāstrādā, bet sanāk pa sērijai noskatīties pirms gulēt iešanas, pašlaik skatos Towa no Quon.

1 Like

Izskatās interesanti

Tagad sāku skatīties Love live! Izskatās mīlīgi :smiley:

1 Like

Pabeidzu Assassination Classroom Season 2 un domāju, ko nākamo skatīties no ieplānotā. :smirk:

Noskaties kakegurui! :smiley:

6 janvārī iznāk Nanatsu no Taizai season 2, lkm jānoskatās būs Nanatsu no Taizai: Seisen no Shirushi, lai iesildītos :smiley: .

1 Like

7 posts were split to a new topic: Varat ieteikt labu anime no deviņdesmitajiem gadiem?

Akira

2 Likes

lkm jānoskatās 5 animes Inuyashiki, Zankyou no Terror, Hai to Gensou no Grimgar, Made in Abyss un Akatsuki no Yona.

Pagaidām pats esmu 5 episodē un man patīk, depresīvi bet interesanti

2 Likes