Yu-Gi-Oh! Latviešu komūna

No komunas? Vai ir kādi iekšējie noteikumi, kuri takā nosaka vai drīkst duelī izmantot tās vai nē?

Kādā ziņā vai drīkst izmantot? Tās ir daļa no spēles un ir oficiāli noteikumi, kā tos lietot.

no INZO.

Ahh… Tik daudzi jauniņie, gribas iet pačekot kā esat iemācījušies pašmācības ceļā. Tiešām liekas interesanti.

Man principā atkarīgs kad ienāks manas kārtis. Trešdiena diemžēl man visa diena aižnemta. Personīgi varu sestdien.

P.s. viņi darba dienās no 14:00 strādā. Un sestdienās no 13:00 ja atceros.

Uhh inzo taisas ap 13.30 šodien. Vizmaz es naku ap diviem jo tad ir garantēts ka būs vaļā.

Nedaudz atbrīvoju savu grafiku un domāju otrdien aiziet arī. Kāds tad pievienojas? :slight_smile:

Hei. Šo sestdien došos uz INZO uz 13.00. Vai kāds vēlas mani iepazīstināt ar Yu Gi Oh spēlēšanu dzīvajā?

Hmmm. Es domāju, ka varētu piekāpt, daudz cilvēku ar nebūs, jo laikam daļa brauc uz turnīru.

Domā? Parasti sestdienas vienmēr ir pilnas. Vai Vita arī brauc uz turnīru?

Nebrauc gan, Viktors un citi čiekuriki dodas. Cilvēki tā pat būs daudz, bet daļa by default nebūs.

Es tad iespējams arī piekāpšu, ja nebūs citi plāni.

Noice

Pēc divām nedēļām braukšu uz Vāciju, un atradu vienu veikalu, kurā ir liela izvēle ar kārtīm. Vienīgā problēma ka Vācu valodā izlaistie. Ja es spēlētu ar tādām, vai tas sagādātu kādas problēmas?

Tehniski nav pie mums aizliegts izmantot citu valodu kārtis. Cik atceros, problēmas bija tieši ar japāņu kārtīm. Es parasti dodu prikšroku izmantot kārtīs angļu valodā.

@Dirigents Nav problēmu,ja zini kārts effektu. @Farlien tas pats ir ar japānu kārtīm. Tikai ja piedalās turnīrā vajag effektu anglu valodā.

2 Likes

Ja tu izmanto kārtis svešvalodā, iesaku nokačāt kārts attēlu telefonā. Ja pretinieks vēlas izlasīt effektu angliski, uzrādi angļu attēlu. Tehnoloģijas ļoti atvieglo yugioh gameplay daudzkārtīgi. :slight_smile:

1 Like

Tas kurš vēlas rīt aiziet uz INZO paspēlēt Yu-Gi-Oh! var nākt uz 1:00. Tikos veikals rīt vērsies vaļā.

Kādam no jums vajadzētu izveidot forumā tēmu par šo mistisko vietu, izplatīt labo vārdu.

Uf man jau drafts rakstam ir, laikam arī pieminēšu to tur.

Nebūšu, rīt jāvada pasākums.