Yu-Gi-Oh! Latviešu komūna

Hei. Vai Latvijā kāds kādreiz taisīs kādu turnīru? Un vai kāds zin kā izgāja mūsējiem Lietuvas turnīrā?

I have no idea. Latvijā turnīri notiek ik pa laikam. Tik sīkāka informācija nav man pieejama. Neesu piedalijies turnīros jau gadiem ilgi.


Rezultāti no lietuvas turnīra. Vairums pirmo vietu dabūja Latvieši.

3 Likes

Šonedēļ dabūju arī tik pat kā gatavu savu custom made gambling deku. Haha ieliku daudz fun as hell retro kārtis. Liels paldies INZO. Who wants to duel sometime?

2 Likes

Sveiciens no Hamburgas. Ja kādam vaig profesionālās kabatiņas vai deck boxus varu pa lētām naudām jums atvest. Deck box 1.60€ provesionalie slīvi 6 €. Struktur deck pēdējie divi šeit arī lētāki. 9.50€ bet vācu valodā.

@Bannana.kun Uzvarēja draudzība.

Hei. Vai INZO svētdienās strādā?

Nope. No pirmdienas līdz sestdienai. Svētdiena ir brīvdiena.

Heya Boys!
Ilgi mekleju vietu, kur var uzspelet ygo Riga. Redzeju info par Inzo, bet to, ka veikalu vairs, nav, skatos sheit, runa iet par Inzo ;d Doma ir atnakt, kad bus brivs laiks.
So, ka tur ir ar kartem, var nopirkt kadas normalas, vai tikai vecas un random?

Tur ir nopērkamas gan jaunākās, gan vecāka gājuma kārtis. Inzo ir šobrīd galvenā vieta kur Yu-Gi-Oh tiek spēlēts, cik zinu. Visi kas dodas uz ārzemju turnīriem nāk no šī veikala.

Sveiki visiem!
Taka man loti patik karsu speles gribeju apjautaties vai ir verts sakt spelet Yu Gi Oh?

Tā ir diezgan interesanta spēle. Sākumam vari atrast kādu online yugioh spēli, kas ir bez maksas un apskatīties kā ir, vai arī iet pa tiešo uz Inzo, kur tev visu parādīs un izstāstīs

Ka es saprotu, strādā tikai līdz 18.00? Gribu atnakt, iepazīties! Bet man prakse ir līdz 18.00.
Un kad bieži jūs tur esat?

Kristaps, šeit tu vari uzzināt kas tas ir.

Paldies paskatisos ;)

Cik apmeram maksa karsu pakas taja Inzo?Un kadas butu labak pirkt ja tomer ieintereses

Pirkt tie, kas tev patīk un tie, kas nav bloķēti

Parastais starter deck maksā ap 10e kur iekšā ir ap 20 - 40 kārtīm.

Atsevišķi pirkt kārtis ir dārgi. Tu nopērc starter deck un vēlāk to papildini ar boosteriem

Skaidrs,paldies par info ^^

Kā kuro reizi. Var slēgties 18:00 var arī 19:00, bet parasti ne vēlāk.

Tādu kāršu nav daudz. Veikalā var ieteikt ko labāk pirkt un kādas kārtis un dekus veidot.

Varbūt piektdien atnāksim vai sestdien? Cik gadi tur visiem vidēji ir?