Yu-Gi-Oh! Latviešu komūna

Es sodien kavēju pagastu jo man palidzeja stellēt deku kopaa un taisit pasutijumu.

Ja ienāksi sestdien būs daudzi cilvēki. Es arī atnāksu, varēsu palīdzēt iepazīties.

Kā lai zin no kurienes pasūtīt orģinālus?

Cardmarketā daudi cilvēki pērk. Ir lēti, bet jāgaida.

Vai tur tikai orģinālus var dabūt? Jo reāli saprotu, ka man ir atnākuši 4 deķi kas nav oriģināli.

Pašā INZO veikaliņā. Vari pirkt komplektus, būsterus vai atsevišķās kārtis (sākot no komoniem līdz pat dārgām , bet retām un labām kārtīm)

Tas nejaukais brīdis, kad pretinieks jau trešajā gājienā izdara kaut kādu ŠURUM BURUM un summono sev 2 astotā līmeņa monstrus, kas iznīcina pusi manu spellu un monstru un tad aktivizē savas ultra spējas, kas man noņem pusi kavas, visus briesmoņus un daļu dvēseles un tad es zaudēju

2 Likes

OTK decks at it’s finest.

1 Like

Tipisks meta deks. Mans deks ko līdzīgu dara bet nav tik stiprs.

Same. XD Ja neskaita vēžukus.

1 Like

Ir. Aizgāju nopirku braingame veikalā abus pieejamos starter dekus. Kurš grib būt pirmais, kas samizo mani? :smiley:

1 Like

Liec pretinieka spēlēt ar iesācēja kavu, būs grūtāk samizot. :D

Kautkad nākošnedēļ aiziešu līdz INZO. No sākuma jau japaskatās, kā cilvēki to dzīvajā dara, jo esmu spēlējis tikai datorā.

1 Like

Man nākamnedēļ uz inzo jāiet pabeigt taisīt savu kavu no pagājušās nedēļas. Varam iet reizē un uzpēlēt kā amatieri.

1 Like

Esmu ieinteresēts. Man der Trešdiena līdz 14:30, vai piektdiena visu dienu. Un ja nav noslēpums kā izpaužas tā kavas taisīšana? Jo lasu ka daudzi iet uz INZO kava meistarot.

1 Like

Ja dosieties, es arī gribētu līdzi atnākt. Tas ir, ja būšu brīvs. Neatceros vai man ir tajās dienās kkas ieplānots.

Es gribu aiziet, lai pačamdītu kaķi.

1 Like

Nu man tad tikai jāzin kad, jo principā dzīvoju 5 min attalumā no INZO, kur miljons reizes esmu gājis garām, bet nekad neesmu zinājis ka tur tāda vieta patāv.

Vsp jautājums, vai jūs spēlējat ar Pendulum kārtīm?

Es nē. Bet ir citi, kas spēlē.