Yu-Gi-Oh! Latviešu komūna

Ja esi Yu-Gi-Oh! interesents un vēlies lai Yu-Gi-Oh! atgriežas Latvijā, tad nāc - pievienojies mūsu komūnam! Šeit mēs diskutējam par dažādiem Yu-Gi-Oh! noteikumiem, nesaprotamām spēles situācijām, kā arī iepazīstinām “Jauniņos” ar šo spēli. Mēs domājam arī rīkot Yu-gi-oh! turnīrus, ja būs pietiekami daudz interesentu. Ja vēlies pievienoties mūsu komūnam un diskutēt par lietām, kas ir saistītas ar Yu-Gi-Oh!, tad seko šim linkam:
http://yugioh-latvia.esy.es/ - Pagaidu domēns

1 Like

Omg jāskrien pēc savām kārtīm un fiškām. Lai nekad neesmu sapratis šīs spēles būtību, ka visus heartstone utt.

3 Likes

Katrai kartij savs effekts etc. visādi op decki. un… nu nezinu. man neviens nekad neiemacija viņu spēlēt.

1 Like

To es jau saproti, ka katraj kārtij ir savas “spējas”, bet priekškam sevi mocīt var izspēlēt tās pašas “cūkas”, duraku vai zoli - pēdējais, ļoti labs laika pavadīšanas moments.

Kāršu krāšanas spēlēs ir savādāka spēles dinamika un lielāka stratēģiju dažādība. Spēles ir tiešām interesantas, taču izmaksā visai dārgi.

Nuuu. tev nesaprast :smiley:

Aij cik jau tie gadi kopš viņš spēlēts un visas fiziskās kārtis izmestas :frowning:

Sveiki,
nedaudz pacelt šo tēmu, varbūt kāda yugioh fanam iekrīt acīs. Nākamjaa nedēļā beidzot kaut kad tiekamies, lai uzspēlētu, bet vēl iet aptauja par izdevīgako dienu vairumam. Ja vēlētos arī uzspēlēt, pirmā posta pieminetajā forumā ir links uz discord grupu, pievienojies tur un tad jau tālāk viss būs redzams.

Hi

2 Likes

Es vēlētos uzspēlēt kādā turnīrā. Butu interesanti par cik es spēlēju ar vieniem un tiem pašiem spēlētājiem.

Man šķiet, ka Yu-Gi-Oh! kā kāršu spēle nav nekad arī pametusi Latviju. Cilvēki joprojām arī spēlē un piedalās turnīros. Tik varbūt nav tik izteikti, kā agrāk.

Sveiciens. Vai tuvākajā laikā domāts taisīt kādu spēļu eventu? Es pats vēl savu kavu šobrīd taisu, bet labprāt paskatītos, un pamācītos, jo sanācis spēlēt tikai datorā.

1 Like

Izskatās, ka @Yugioh-Latvia pazuda no šejienes :thinking: vienīgi varētu būt, ka @Rain kko sarunāja ar @Aleksandrs

Ahh tik patīkami spēlēt ar @rain . Vizmaz man liek justies labāk par uzvaru. :slight_smile:

1 Like

Es tik bērnībā kādas reizes 3 biju spēlējis to. Noteikumus vairs neatceros un arī par dekiem neko nezinu, bet domāju, ka šim pievērsīšos drīzumā

Iemācīties ir viegli, vizmaz lai varētu spēlēt. Bet grūti ir labi spēlēt. Vajag mācēt visādus sīkumus. Bet ja iemācās, tad ir fun

Tur vaitad nebija vienkārši noteikumi un viss atkarīgs no tā, cik stipras ir kārtis? :thinking:

Miskastes maisiņš tu…

Es ar tā kā varu uzspēlēt ar kādu Yu-Gi-Oh vai Pokemon TCG, ja kādam ir vēlēšanās. Es gan vairāk kolekcionēju, bet varu arī uzspēlēt. Deki man gan nav profesionāli.

Mazliet ārpus IRL spēlēšanas. Varbūt vajadzētu notestēt kāda tagad būtu atsaucība.

1 Like