Yu-Gi-Oh! Latviešu komūna

Es atbalstu. Gribu iemēģināt!

Tik man nav savas kavas :sweat_smile:

Tu kava… Internetā ir gana daudz mājaslapu, kur var atrast un lejupielādēt spēlēšanai datorā. =_=‘’

No tālā 2015. gada mani top secret decki. : ^)
image
Tik žēl, ka visi būs outdated.

Man ir Blue-Eyes deck.

Neesmu speciālists, bet kas skaitās troļu kava @DiviViens, un kas skaitās provesionāls deks @Farlien?

Tādi, kurus turnīros pirmajā līgā izmanto. Es sen neesu piedalijies turnīros, jo I get my ass kicked by modern decks. XD

Ja nu kādam interesē pa retam ieeju arī Legacy of the duelist multiplayera.

Hmmm… nav ne jausmas kādi tie būtu @Farlien, jo neemu piedalījies, gribētu gan pamēģināt, ganjau ka mani vnk nolīdzinātu, bet būtu forši domāju.

@DiviViens īsti nesapratu tavu piedāvājumu…

Piedāvāju kādam, kas saprot kaut ko no YGO uzrīkot uzspēlēšanu pie datoriem. Es gan netaisos to organizēt.

1 Like

Nu es spēlēju YGO Legacy of the duelist, kur ir iespējama multiplayers. Piratbaya var novilkt. Izejot Spēli pa lielam pieejami visu pirmo 5 YGO deki (nav Vrains). Bet domāju ka sazinoties šeit nekādas vienotas grupu spēlēšanas nesanāks. Ja nu tomēr kāds vēlas ar mani paspēlēt, tad dodiet ziņu un sarunāsim individuāli, kad ejam online.

Nekad neesmu iedziļinājies kavu veidošanā, it īpaši ar neierobežotu kāršu izvēli. Pagājušo reizi, kad spēlēju online mani izsmērēja plānā kārtā pa zemi ar savām ūber kavām. :D

Ja kāds reāli grib iemācīties spēlēt Yu-Gi-Oh! var droši to izdarīt INZO veikaliņā. Tur cilvēkus pamācīs un arī varat iegādāties tur būsterus un starter dekus. Protams vēl būsterus un starter dekus var nopirkt arī Brain Games. Tur nesen biju un bija vairāki varianti. Tik nezinu par to vai kāds vispār varētu tur pamācīt un spēlēt tur es neesu redzējis iespēju.

Šodien lejuplādēju Yu-Gi-Oh! spēli sev uz telefona. Zinat, tā ir patiesi interesanta spēle! :smiley: Izskatās, ka drīz pirkšu sev deku :smiley:

My Blue-Eyes White Dragon will annihilate you.
14154359

1 Like

Es tik nezinu kā ir ar irl dueļiem. Kā tiek skaitīts izdarītais dmg?

Atceries vienu: PvP ir airaujošāks nekā PvE

Ar kalkulatoru vai arī ar galvu, ja tev ir labi ar atmiņu un matemātiku. XD

Man nav pat kavas priekš PvP :D Un pat ja būtu, tad mani izšķaidītu ar kkādu ultra kavu xD

Tāpēc nelien. Sāpēs savādāk. Sāpēs!

1 Like

Jā… Tikko iemēģināju PvP… Mani izsmērēja kā špakteli pa sienu… Tas bija negaidīti un drausmīgi.

Cik es sapratu, tad vajag taisīt irl deku jo virtual deku ir diezgan čakarīgi taisīt