Yu-Gi-Oh! Latviešu komūna

??? ko tas dara un ēd?

What do you mean? XD

In real life deku nevis virtual deku

1 Like

Man ir deck-box tieši tavā stilā @Onii_chan XD

4 Likes

Es to gribu * - *

Man arī tik deks sastādīts virtuāli. Gribas kad savākt reālu komplektu bet nauda žēl mazliet. Tik daudz mangas varētu nopirkt. :smiley:

1 Like

Jau ar šo pat var uzrīkot dueli: https://www.brain-games.lv/products/yugioh-yuya-declan-starter-deck-galda-spele

Cik tur kāršu? :thinking:

Kādas 40, standarta kava. Šī starta komplekta īpatnība ir tāda, ka tu to vari sadalīt divās mazākās kavās.

Vai arī var vienmēr aiziet uz INZO un tur nopirkt un arī atrast cilvēku, kas pamācīs.

3 Likes

Kur tas ir?

Rīga, Aleksandra Čaka iela 99, ieej tajā alejā. Tur būs trepes no labās puses, pa tām uz augšu līdz galam (Watch your step). Un būs durvis sarkanā krāsā (laikam ka sarkanā krāsā, nekad nepievērsu uzmanību) un ej iekšā. Tikai ātri aiztaisi ciet durvis, lai kaķis neizbēg.


Mans deks orientējas ap šiem trijiem monstrīšiem.

3 Likes

Ar ko tās 3 kārtis atšķiras?

Atšķiras tikai art, tā viņas visas ir vienādas. Vnk ir dažādi izlaidumi bijuši. Viens ir Anniversary edition, otrs ir no Movie Pack, un trešais ir no Shounen Jump.

Yugioh izskatās forši. Žēl, ka es dumjš kā akmens un neprotu spēlēt.

1 Like

Kā jau teicu, veikaliņā cilvēki pastāstīs, kā spēlēt. Nav problēmu. XD

2 Likes

Var nokačāt for free spēli un iemēģināt :smiley: Nav nemaz tik sarežģīti

Esmu izspēlējis pāris spēles un man radās jautājumi:

Kam ir lielāka priekšroka - tam, kas iet pirmais vai otrais?

Cik ļoti svarīgs ir labs spēles sākums?

Vai reāli, lai spēlētu pret citiem spēlētājiem būs nepieciešamas vismaz četru zvaigznīšu kārtis, jo visas, kas ir zemāk nav pārāk labas?

Kā sākas spēle? Vai sava kāršu kava ir jāsamaisa?

Manas nesenās kaķa un truša bildes ir no turienes. :DD pet the kitty, she’s excellent.