Yu-Gi-Oh! Latviešu komūna

XD Daudz jautājumu.

Īpaši nav nozīmes. Tikai tas, kas sāk pirmais viņam jāsāk ar 5 kārtīm nevis 6 kārtīm. Viss šajā situācijā atkarīgs no rokas.

Es teiktu diezgan. Šodien aizgāju paspēlēt. Mani noslaucija līdz ar zemi divu gājienu laikā. Mūsdienu deki ir ļoti “ātri”.

Ne obligāti. Ir daudz zemo līmeņu monstri, kas ir ļoti labi. Vairumā to efektu dēļ nekā to uzbrukuma punktu dēļ. Kā arī daudzi zemā līmeņa monstri ir arī Tūneri, kas ļauj izsaukt Synchro monstrus.

Obligāti. Tehniksi tev ir jāsamaisa sava kava un pretinieka kava. To pašu dara arī pretinieks. Casual (ne turnīra spēlēs) var maisīt tikai savējo.

Un ko darīt, ja spēles sākumā sanāk izvilkt tik vien kā trap in spell kārtis?? Ko darīt brīdī, kad pretiniekam ir 2 monstri, bet man ir tikai viens?

You are kinda screwed at this point. Atkarībā no tā kādi trapi un speli tev izvelkās. Bet pārmaisīt nevar.
To var darīt Pokemon TCG, bet ir savi mīnusi/maksa par to.

Es sev steamā nokačāju Yugioh duel link spēli. Vai tur viss ir pēc oriģinālajiem noteikumiem? Nezini?

Kā ir ar turnīriem, vai tur pretiniekam ir jāskaidro, kāds efekts ir katrai izliktajai kārtij?

Vai deki ir jātaisa, lai tajā būtu iespējami daudz viena elementa varoņu un to spēju? Piemēram daudz dragon type vai daudz warrior type?

Kas ir tās “land” kārtis? Esmu redzējis, ka tās defaultā spēles sākumā jau uzliek spēles laukumā (varbūt man tikai izlikās) un tā kārts dod zināmu bonusu

Neesu diemžēl mēģinājis. Esmu vairāk kā kolekcionārs. Kolekcionēju Dragon type kārtis. Un spēlēt eju fiziski uz INZO.

Atribūtiem (Kā tu izteicies: elementiem) nav nozīmes, izņemot, ja tev ir kārtis kas specifiski tārgeto noteikta atribūta kārtis vai arī ietekmē specifiska tipa vai atribūta kārtis. Viss atkarīgs no tā kā tu būvē savu deku. un kādas kārtis tev pašam ir pieejamas.

Booster pakās ir pavisam random kārtis?

Yup. Bet katrā būsteru boksā var izvilkt vismaz vienu Secret Rare kārti. Viņa tā īpatnēji spīd. (nosaukums un attēls, kas ir tāds svītraini spīdīgs, ja nav kkas pamainijies)

Tajā vietiņā mūs bieži var atrast ar dažu labu. XD

2 Likes

Daudz gan šai kārtij versijas, man bija šāda te:

Magic The Gathering arī var.

2 Likes

Ir arī šis dizains, un ir vēl pāris citi. Šodien dabūju to kas ir Mēnesi backgroundā foiloto. X3 Sen biju meklējis.

Vai visus kāršu varoņus ir izdomājis Kazuki Takahashi? :0

Nope. Dažādi mākslinieki veido kārtis. Takahashi-sama pieder oriģinālās autortiesības, pārējais by extension pieder Konami.

Kas ir standby phase?

Basicly fāze kurā aktivizējas efekti.
Es kaut kad domāju iet uz Inzo, ja vēlies pievienoties varēšu tevi draudzīgi izsmērēt pret sienu, bet tajā pašā laikā iemācīt noteikumus un detaļas. Daži decki arī ir diezgan lēti.

1 Like

Tur ir kkādi test deck? Lai varētu iemēģināt xD

Vitai ir daži deki. Varbūt viņa var aizdot.

Kaut gan, iespējams, ka līdz brīdim, kad aiziešu uz Inzo, es jau sev dabūšu deku :thinking:

Iespaidīgi, lai jau ir. Es domāju ejam nākam pirmdien?

1 Like

Katrā situācijā kā tev iespēja paņemt pretinieka deku, tu viņu maisi cik gribi.

1 Like