Yu-Gi-Oh! Latviešu komūna

Vel nedaudz palasiju, bet nu ko es te varu raksīt. Yugioh boosterā ir fiksētas kārtis. Piemēram ir 70kārtis no tā seta. Tev ir box kurā ir 24booster un tās 70 kārtis ir samestas būsterī. Laikam standarts bija 2 secret rare uz box. Protams no tām 70 kārtīm būs duplicates, vai dažas kuras vispār nebūs.

1 Like
3 Likes

Pot of greed = best OP card in the game.

Yeah… too bad it is banned now.

1 Like

Un kāpēc tā bija tik slikta?

Tā bija pārāk laba. XD

Bet divas kārtis taču nav tik daudz? (vai arī ir?) :smiley:

tehniski nav, bet Pot of Greed ļauj tev bez maksas izvilkt divas kārtis. Lielā mērā šādiem efektiem šodien ir kkāda “maksa”. Tas ir tev kkas jādod pretī vai ir jābūt kkādiem noteiktiem apstākļiem, lai izvilktu divas kārtis.

Un kāda tad tagad skaitās visvairāk OP kārts? :smiley:

Grūti teikt, jo ir daudz kartes, kas ir labas. Viena no tā varētu būt evenly matched. Bet ir daudzas aizliegtas kārtis, kas būtu game changing, ja atbanotu.

1 Like

Hei. Man tīko atnāca 4 jaunas kavas. Tikai nemāku teikt vai tas nav fake. Jo pagājušajā sūtījuma man atnāca Black luster šodien, kam bilde nebija gluži tā ko atradu interneta. Kur var atrast kādu Info par šo? Un vai INZO var spēlēt tad tikai ar oriģinālām kārtīm?

Parasti vari pateikt vai kārts ir oriģināla tīri to paņemot rokā, jo oriģinālās ir visai augstas kvalitātes.

Tikko apskatījos, kas tā par kārti. Tā ir diezgan episka :0 Es sev tādu gribu xD

Vai banoto kāršu ir daudz?

Nav loti daudz. Ir saraksts ar kādām 200 kuras ir limitētas vai banotas. Un tā kārts maksā pie 50 eur.

Man savulaik otrajaa booster setaa patraapijaas spiidiigais pot of greed. Tolaik pa 20 latiem pārdevu. Nebūtu pārdevis, tagad būtu Rich Bitch.

2 Likes

Cik tad tagad tāda maksā? :smiley:

Spīdīgais pot of greed ap tiem 50 eur arī iet. Viena no dārgākajām kārtīm. Rarity.

1 Like

INZO lielā mērā spēlē tikai ar oriģinālām. Ja gribi noskaidrot kā atšķirt fake kārtis no oriģinālām. Internetā ir daudz informācijas.

un daudz daudz citu pamācību.

Šodien sāku INZo savy kavu taisit. Man kad nākamnedēļ atnāks pāris pasūtītās kārtis, basicaly būs retro deks :slight_smile:
:smiley: un sveiciens gregoram.

Tu jau tur biji? Veikaliņš parasti strādā līdz plkst. 18:30 or so. Veras vaļā, kkur vai nu 12:00 vai 13:00. Es piemirsu šo pateikt. XD