Web komiksi

Es nezinu ka :sweat_smile:
Un es rakstu uz telfona ja tas kko maina



3 Likes

thank you :3

1 Like

Ok spoilers par the abandoned empress

ml is the prince that killed her and her unborn child in her past life :D

The Devil

fdfsfsfsfsffsfsfsfs… vai ne? :D It kā negribas un gribas turpināt lasīt :D

The Beginning After The End

Es šito nodropoju kad pēc skolas cīņas kad vēl mistiski parādījās ļaunie no citas zemes, zinu ka jau tas tika paredzēts pat pašā webtoonā bet kaut kā tik garlaicīgi palīka it īpaši kad, weeee jauns breeding jaunas spējas :D es nez, mož ja būs jauna arka iečekošu, jo pārāk tālu un ilgi šo esmu lasījusi :D

Ye es arī ne īsti atbalstīju viņas beigu izvēli bet ur jau varēja saprast ka tā būs beigās :D

Pa lady devi ye
Es lasiju sekoju lidzi bet tad tur peksnu chapteri palika tadi saraustiti, tur bija izliaistibslaidi, zinu jo atradu raws, un tulkojuns ari peksni palika nesaprotams tpc es nosedinaju uz aizmugurejiem kresliem lai iekrajas un vrb izlabo?

Fr? U droped the begining after the end? Ut’s so hype tho



Nezinu vai var blurrot bildes betbjubjam
Ir tik hype
Es vel atceros ka to og noveli lasiju kad gaju vel skola
Burtiski nevareju atrauties pat stundu laika lmao

1 Like

Es cerwju uz to zalo chuubi bet tad vins kkur pazuda un eventuaky es nometu

Un es nezinu ka quote atbildet sorry

Da jebkurš derētu :D

Nu pēc kāda laika kad piekrāsies nodaļas varbūt turpināšu :D


Sodien izlasiju sito
Diezgan interesanta and cute

2 Likes

Es agrāk lasīju baigi daudz webkomiksus, bet nu jau ļooooti sen (gadus 5+) neesmu nevienu aizticis. Bookmarki gan palikuši, bet pieņemu, ka daļa ir beigti:
image

1 Like

Es tā arī neizlasīju Homestuck līdz galam, un tagad noteikti nav vairs tā pati lasīšanas pieredze :owocry:

Kāpēc nav? Looks the same to me.

Vai tad jau salaboja? Jo kad pēdējo reizi skatījos daļā kur tev it kā spēle ir jāspēlē tu to nevarēji darīt o.o

Nezinu par spēli, bet atvēru savu bookmarku un varēju turpināt lasīt.

Hmmm… nu tad kādreiz vēlāk būs vēlreiz jāpamēģina :D

Cik zinu, ir fani kas ir atjaunojuši interaktīvās daļas un tās uztur, bet piekrītu ka tas vairs nav tas. Homestuck bija ļoti konkrēts tā laika fenomens.

Sodien samu lasit

Looks fun, the mc seems fun :D


2 Likes