Web komiksi

Oh my, kas par valodu :D Me like it :D

3 Likes


Lmaooooooo paskat uz vina roltonmatiem xDdDDD
He is a side character btw
Title: the villainess debust gorgeously
Pagaidam ir tikai 4 chap

2 Likes

Top komentāri ārpus konteksta

1 Like


Beidzot izlasiju updeitotos chapterus
Ah
Miiiiiiilu sito! :heart::heart::heart:

1 Like

Ayyy S2 is back!

Hansum Ochinchin

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

1 Like

Google images arī labi rezultāti. Varen laba vārdu spēle.

1 Like

ahh, ja neesi lasījis, tad vismaz šitā džeka dēļ vien ir vērts iemest aci, viņš ir Sakomoto uz steroīdiem

…and I suppose anhliskā pustulkojumā sanāktu izskatīgais zodzodis

1 Like

Personīgi esmu japāņu tulkojuma fans.

1 Like

Tas arī ir tas čalis pirmajos 3 attēlos :D

Nezinu, vai kāds jau šo ir pieminējis, bet es vēlētos pieminēt šo webtoon…

thumb_5d3907f1a1bda-193x278

unOrdinary |
Nobody paid much attention to John – just a normal teenager at a high school where the social elite happen to possess unthinkable powers and abilities. But John’s got a secret past that threatens to bring down the school’s whole social order – and much more. Fulfilling his destiny won’t be easy though, because there are battles, frenemies and deadly conspiracies around every corner.

Man šis webtoons ļoti patīk dažādu iemeslu dēļ - interesants stāsts, nav viss melns pret baltu, tēli stāsta gaitā pieaug un mainās, taču tās izmaiņas nenorisinās uzreiz, bet laika gaitā tēli saprot savas kļūdas un mēģina tās pārvarēt laika gaitā, var saprast, kādēļ lietas tiek risinātas tieši tādā veidā un kādēļ tika izvēlēts tieši tāds risinājums, kā arī atspoguļo dažādus sabiedrības un cilvēku aspektus, kuri pastāv, taču ne visi vēlās to pieņemt

3 Likes

Viņš paliek labāks? Es droppoju tad kad Džons kļuva tik edgy un visus sāka brutāli klapēt ja paskatījās uz viņu ne tā. Jā, daļa no tēliem bija diagan lieli klasisti stāsta sākumā, bet regulāri izsmērēt šos pret grīdu pat tad kad viņi labojās, jo tev viņi nepatīk…

2 Likes

Nespoilošu neko, bet tēli ir pieauguši savā mērā… iesaku atsākt, jo pēc tam sākas tas interesantākais…

Un jā, viņš paliek labāks…

Lasīju reiz, nodropoju, jo MC just never learns.
Webtoons.com saka, ka esmu izlasījis līdz 211. čapterim, značit kkur tur arī nodropoju.

Yeah… funny thing is… viņš sāk saprast savas kļūdas ar 223 episodi… un aizdomas ka varētu arī maldīties un tikt manipulēts sāk rasties ar 212 epizodi…

Da nu nafig, 223 epizodes līdz tikai “sāk saprast”… Into the trash it goes.

2 Likes

Pēdējā laikā man patīk romantikas mangas kuras nebeidzas ar bērniem, jo praktiski katra romantikas manhwa beidzas ar bērniem.

4 Likes

1 Like

Jaukas beigas, bet es to ship neatbalstu o.o

1 Like