Warframe - game about space ninjas

image
Warframe ir free to play trešās personas coop šūteris (shooter). Spēlētājs iejūtas kosmosa ņindzu (tenno) lomā un cīnās ar citām rasēm (infested, corpus, grineer, orokin, sentient).
https://warframe.fandom.com/wiki/Factions
Sīkāk lore nevēlos iespringt, jo ļoti viegli nospoilot main story misijas, kas iepazīstinās ar visu spēles pasauli.

Spēles darbība norisinās dažādu veidu misijās, kurās piedalās 1-4 spēlētāji un misija tiek izpildīta, kad paveikts konkrētais uzdevums. Ir 21 dažāda veida misijas, ko ikdienā pildīt un ik pa laikam parādas rotējoši eventi, kuru dropi ir diezgan significant un playstyle pavisam savādāks no ierastā.
Spēles sākumā nāksies iziet katras planētas misijas, visbiežāk tas būs jādara vairākkārt, jo spēlē nepastāv noteikts endgame. Visi spēlē misijas uz riņķi un paši nosaka savu endgame. Citam tas ir tradings, lai iegūtu spēles valūtu, ko citi pērk par īstu naudu, citiem tas var būt izveidot lielu klanu un to uzturēt aktīvu, citiem vienkārši izturēt pēc iespējas ilgāk endless misijās.
Pirms kāda laika viens cilvēks uzstādija diezgan iespaidīgu rekordu misijā pavadot 24h (ne no vietas, ar pauzēm), bet fakts, ka tik ilgi spēja izdzīvot misijā pats par sevi ir ievērības cienīgs. Man jau grūtības sagādā 2-3h palikšana.
Spēlē ir ļoti daudz kontenta, kas var aizraut uz pāris tūkstošiem stundu.

Īss apraksts par spēli, lai tālāk varētu mest visu, kas ar warframe saistīts šeit pat. Varbūt kādam iepatiksies un pievienosies. ^^


https://www.warframe.com/

3 Likes

Ja kāds grib spēlēt kopā un pievienoties manam vientuļajam klanam, kurš sastāv no 3 cilvēkiem (no kuriem 2 ir neaktīvi), droši add me ingame and steam.
IGN - Anymae
Steam:

Un mazliet smukumam mans mīļākais freims.

Man patīk arī mans monkey boy.

Warfame jau nav Cross platforma vane?
Cuz I feel you bro, yet only on ps4… :sweat_smile:
Back in the day, (pirms sāku spēlēt uz ps4) to darīju pc. Tur kārtīgi sačinījām klanu ar visām ingame augšupielādēt akām ikonām… :sweat_smile: Bet dižājega no tā nebija Parcik mēs tikai 2cilvēki bijām klanā… Yet still visiem updeitos nācās lejupielādēt mūsu logo.

Sen atpakaļ biju tavā klanā, tagad savs. ;D

Cross platform, diemžēl nav un nebūs. :/

Nekādīgi nevaru saņemties un iekrāt tam platīnus… :D Logo gatavs un gaida uzlikšanu. :D
Bocmanis_Logo_PNG

Hmm. Vai tiešām vērts atgriezties… savulaik spēlēju, kad vēl tikko šis brīnums iznāca… patika! Bet pacik nebija neviena ar ko normāli paspēlēt, tā arī pametu spēli.

Well, izspēlēt main story misijas vien ir to vērts. Nav daudz ļoti labu misiju, bet priekš manis 2-3 bija ļoti entertaining and fun.