World of Warship

Neko daudz nevaru teikt (pirma kauja).
Pagaidm patīk. :)

Izrādās… No sākuma spēlē cilvēku komanda pret botiem… :smiley:

Neesmu drošs cik nu jautri peldēt ar kuģi. :confused: Ar tanku ir gan ātrā cīņa, gan pozicionālā, gan stratēģiskā. Toties lidmašīnām ir ātrums un trakā manevrācija. Kuģus līdz galam nesaprotu, tu peldi pa viļņiem ar petroleju pildītā mučelē un šaudies ar tālšaujošu haubici.

Tu tad mēģināji jeb tikai no tā ko esi redzējis runā?

Man no sākuma ar nešķita nekas interesants, bet nedaudz paspēlējot arī nedaudz iepatikās, jo nu te jāskatas un jādomā kā un kur šaut, arī izvairīties no šavieniem var.

Es pagaidām esmu ticis tikai līdz 4 tiera kuģim takā pats nekur tālu neesmu… :smiley:

Nav jau Kancolle

2 Likes

Nē, tāpēc arī esmu neizpratnē. :D Nu, neizskatās kuģi līdzvērtīgi tankiem vai lidmašīnām.

World of Warships toč trūkst “pantsu shot”.

1 Like

Lidmašīnas biju spēlējis, kad bija closed beta, man īsti nepatika :smiley:

Nu tanki, tas pats par sevi jau viss pierasts un tā.

Bet nu kuģi nav tik slikti ir pietiekami interesanti

7/10 no pantsu

Man liekas es jaucu spēles. Es War Thunder ārdījos kā spārnots tīģerītis nevis World of Warplanes. :D Warplanes bija tie visi muļķīgie “hit point”. War Thunder tu varēji pakāst no viena veiksmīga šāviena vai nest nāvi pretinieka pat ar caurumainiem spārniem un līku stūri. :lol:

Varēju uzreiz teikt, ka War Thunder :smiley: Tas, jā, ir labāks par World of Warplanes, bet nesāku īsti spēlēt, jo man īsti nepatika lidmašīnu gameplay, baigi prasijās pēc joystick.

Neesmu pārliecināts vai joystick ir labākā pilotāžas uzparikte priekš tēmēšanas. War Thunder jāmācas lidot, pirmajā brīdī tevi trieks nost visi pēc kārtas un tu nevienam pat nevarēs trāpīt. Vēlāk toties pirmā līmeņa spēlēs tev neviens nevarēs trāpīt un tavu cīņas spēju ierobežos tikai ložu krājums. :smiley:

uz PS4 warthunder ir autotarget. :smiley:

Tā palēnām ir panākumi. 5 kuģi iznīcināti.Vairāk par 50% HP palika. Torpēdas ir kaut kas! :D
http://i.imgur.com/lQtOiup.jpg

Vai kāds nevēlās pabraukāt duetā? :smiley:

Kartes dizains. :D

1 Like

Tev šķiet tie mākoņi paši sevi uzzīmēja!?

gan jau…
https://www.google.lv/search?q=sky+3d+game&client=opera&hs=cVg&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI_-aIoNzxxgIVB3VyCh33Aw05&biw=1920&bih=971#tbm=isch&q=skybox+textures

Diezgan gayyyyy. Man patika kā Guns of Icarus iztaisīja kartes. It kā lidinies pa gaisu, bet ir ļoti daudz objektu aiz kuriem paslēpties, kā arī mākoņi ir reāli. Kuģis var pazust mākoņos.

Karakuģos kuģis var pazust aiz smokescreen un paslēpties aiz saliņām :smiley:

Nesen daleca, ka mūs appisa :smiley: