Viena dziesma četras versijas

Orginala ideja bija ka jabut VIENAI GRUPAI kas izpilda savu dziesmu 4 dazadas versijas nevis coveri ka to dara pasvara :stuck_out_tongue: bet ir ok…bet diemzel neko jaunu man neviens vel nav paradijis…
Evanescence vai Apocalyptica ir labi piemeri.Jo var redzet ka grupa pate vel nav atradisu isto skanejumu savai dziesmai un spej vinu izpildit dazadi un 99% cilveku pat nepamana ka kaut kas ir izmainijies…

Dziemžēl es nezinu piemērus saistībā ar oriģinālajiem noteikumiem. Bet te daži lika kā cover versijas, tad nu es šo to atcerējos.

Oriģināls. (Man galīgi nesaista)

Šo senāk klausījos, kad vēl tuc tuc klausījos. Pat tagad īstenībā vēl patīk.

Tātad tā ir Dope dziesma. Klīst baumas, ka ir arī Marilyn Manson versija, BET TĀDAS NAV, vienkārši Dope solists izklausās līdzīgs, tāpēc citi domā ka tā ir Mansona dziesma.
Man šī patīk \m/ \m/

Tad nu vajadzēja ceturto dziesmu, paguglēju un atradu šo.
Adama Sandlera pavadījumā ;0

1 Like

Es ceru ka tu šo gaidiji
Orginals

Nu un tad citas četras versijas

1 Like

principā no tās pašas sugas…




Par šito man nav īsti skaidrības vai ir vai nav cover :sweat_smile:

2 Likes
1 Like

Vēl aizvien nekādu piemēru nevaru dot pēc reālajiem noteikumiem.
Tad nu atkal viena dziesma no vairākām grupām.

Oriģināls

cover 1 - tika izmantot kā Miami Vice (2006) filmā, laikam end creditos vai, es īsti nezinu.
p.s. nonpoint laba grupa.

cover 2
p.s. exilia laba grupa no itālijas.

cover 3
i don’t know nothing about it.
tik vajadzēja vēl 4. diesmu ;d
sounds good tho.

2 Likes

Izgāju cauri katrai versijai, lai redzētu, vai kādai ir tik satisfying tā bungu daļa pie beigām kā orģinālajam. Diemžēl nē :sweat_smile:

2 Likes

“All Along the Watchtower”

Original

Very nice


Dziesma izmantota “Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter” spēlē.
Tik tajā ir problēma, ka ir cover versija, bet tajā pašā laikā arī ir iekļautas jaunas repa daļas, kuras nav tīkamas.

Draugs bija uztaisījis versiju bez repa, bet autortiesību utt dēļ nācās noņemt no youtube, bet šeit ir kas līdzīgs, tik var dzirdēt pāris nogriezumus.

un šai versijā ir visa mūzika, bet repa daļas ir tik noklusinātas https://www.youtube.com/watch?v=O5GFlOC_J1E


a random one ;d

窓から見える (Mado Kara Mieru)

“Drunken Sailor” oriģināli jau sen sen 19 gadsimtas sākumā vai pat senāk kā jūrnieku meldiņš, pantiņš, dziesma, kamēr šie strādā uz kuģa ;d

Tātad oriģināla nav xd


The Irish Rovers ir viena no populārākajām šāda veida folk mūzikas grupām.


Paddy and the Rats. My favorite. Es varu šo pat nodziedāt visu. ;d

Vienkārši dziesma

Live versija


The Fighting Jamesons.
Vēlviens man tīkams covers :> Tāds ātrāks un jautrāks, bet dziesmu vārdu ziņā īsāks.


Firkin ir īru folk roka grupa no Ungārijas.
Man dikti tīk, bet viņu vecās dziesmas. Neesmu neko klausījies jaunu, kad viņi nomainīja vokālistu.

2 Likes

Well damn :sweat_smile: gribēju šo likt, bet vairāk par 3 versijām neizraku :joy:
Vienīgais šai vēl sākums no oriģinālās

Pirmās 3? :D

1 Like

Vēl jau ir šāda, kur sākums arī no oriģinālās.

1 Like

Es vispār nesaprotu, kas man toreiz smadzenēs nosledzās vai acis nerādīja, jo tagad yt redzu kārtīgu čupu ar versijām :joy::joy:

oriģināls

Disturbed versija nice nice <3 … one of the songs that got me into metal.

Very nice cover.

Vajag 4 versijas, meklējot var atrast vairākas nice versijas, bet pārsvarā roka vai pat metāla.
tad dažādības dēļ ielikšu šo.

Whiskey in the Jar

tas nav oriģināls, jo oriģināli tā ir sena īru folk dziesma
Bet šī ir tā versija kas lika šai dziesmai kļūt populārākai
The Dubliners

Man tīkama versija.
Firkin

Pa radio esmu bieži dzirdējis.
Metallica

Vienkārši vajadzēja 4. dziesmu, un šī laikam esot populāra versija tai.
Thin Lizzy

1 Like

Meklēju Come Together citus dzīvos izpildījumus, bet te nonācu pie šiem :smiley:

Oriģinālais:

This one for you @haachikooo hee hee

Bonus piektā, lai gan, šķiet, vēl versijas varēja izrakt.

2 Likes