Vairāk meklēju Girlfriend (I'm 31F) nekā draugus, bet draugi arī der

Tātad mani sauc Anna. One friend has called me cringe af. And I am a weeb, lai gan pēdējā laikā anime faktiski neskatos. Patīk arī dažas JRPG. mīļākā ir FFX. Citādi mīļākā datorspēle ir The Stanley Parable (also, Life is Strange, Doki Doki Literature club (I went for Yuri) un Portal 2). Ikdienā pārsvarā klausos jpop-y/anime-y music un nightcore. Vidusskolā gan klausījos Nightwish, Epica, Tristania, Within Temptation, Evanesence. Patīk arī dažas emo grupas.
MAL: https://myanimelist.net/profile/Naiya05
Pēdējā anime ko noskatījos un kas man patika bija https://myanimelist.net/anime/38555/Otome_Game_no_Hametsu_Flag_shika_Nai_Akuyaku_Reijou_ni_Tensei_shiteshimatta
Man patīk yuri. Bet nav gana daudz labi yuri, kas ir žēl.
Pēc profesijas esmu programmētāja.
Nesen piedalījos kampaņā norm.a par mentālo veselību. Variet uzzināt par mani diezgan daudz ^^’ https://esparveselibu.lv/viss-ir-norma-nesuicidals-paskaitejums

Mjā, as the title suggests, I’m kind of looking for a girlfriend 'cause I haven’t really had one (but it’s also not that easy 'cause I’m a bit awful and kind of hate people. working on it though. also I guess being awkward and overshare-y and emotional and intense doesn’t help. and I guess there’s the asexual homoromantic thing as well. But like, people say I’m nice so) un draugi man ir, bet viņiem nepatīk anime :(. Bet vienmēr vairāk draugi noder, īpaši ar ko būtu vairāk kopīgas intereses.

ļoti slinki mācos japāņu valodu kopš vidusskolas. Varu kaut cik noturēt sarunu par pazīstamām tēmām un skatīties kkādas vieglas anime bez subtitriem un diezgan izsekot līdzi. Kanji gan faktiski nemāku.

Ah, es esmu FFX izgājusi japāniski (ar daudz tulkošanu), gotten all the celestial weapons (without cheating) and beaten the strongest boss of the game. And once, a meme I made on reddit got like 89k upvotes. Esmu arī bijusi japānā kaut kur 3x.

Nezinu cik aktīva būšu tieši šinī forumā, jo man jau ir aktīvs čats ar draugiem (un kkad ir arī jāstrādā), bet labprāt aizietu uz kādu saietu. Krievu valodu gan diemžēl nemāku, un daudz anime fani ir krievi, spriežot pēc unicon. Bet maybe tā nav. Priecājos ka atradu šo forumu, yoroshiku ^^.

Ah, and my favorite youtuber is probably contrapoints.

5 Likes

Masīvs sveiciens!

Nu faktiski galvenokārt saietos lietojam latvju valodu. Ne 100%, bet izmantojam.

Izņemot otro un trešo, arī mani mīļakie un joprojām saglabā īpašu vietu manā prātā, sirdī un citos orgānos. Bet dvēsele priecājas.

Apsveicami! Tajā ziņā, ka pa savam vajag daudz drosmes, lai tā paņemtu un diezgan atklāti pastāstītu un pat noreklamētos! Tāpēc vien varu paklanīties. Nezinu, bet atcerējos seriālu After Life - kaut kas uz to pusi, vismaz dažos elementos.

@Farlien - mūsu foruma kolēģis kurš zinot arī šo to šajā elfu valodā.

Vot šeit es tevi apskaužu! Ļoti pat! Bet pozitīvā veidā! Prieks, ka biji.

Galvenais, ka ik pa laikam iegriezīsies un apraudzīsi mūs. Saietos arī priecāsimies redzēt. :blush:

P.S. Video (inteviju) noskatījos - būšu lakonisks - izzinoši un liek apdomāt. Kāpēc diezin šādas intervijas netaisa arī ārpus kaut kādas programmas. Bet malacis! Viennozīmīgi!

1 Like

Paldies par detalizēto atbildi ^^. Un jaukajiem vārdiem.

1 Like

Hey Anna.Im Mary aka Horror Girl aka Bloody Mary xD
Welcome to the Dark side >:D

Mēs visi savā ziņā esam cringe katrs savā līmenī xD xD
Life is Strange ah yea also viena no milam spelem …(Chloe :heart_eyes: )
oo vel viens Nightcore fan …nice…redzeju jau nightcore fandom topicu??
Man šad tad pašai patīk vēl nostaļģijai paklausīties Nightwishu /Whitin Temptation vai Evanscene :D
par girlfriend nu nez kā paveiksies bet ir bijis tā ka viens otrs saietas pateicoties forumam lol.Jau vienu brīdi sākām domāt vai dating saitu geekiem nevajag veidot .But Good luck though
Nu forums baigi aktīvo dzīvi šeit neuzspiež jo visi saprotam ka reālā dzīve/darbs atņem daudz laika :-/
Cerēsim tevi kādā no tuvākajiem meetiniem satikt :)
But Anyway
~WELCOME TO FORUM ~

2 Likes

Konnichiwa!
Konnichiwa_2

1 Like

Forumā ir japāņu mūzikas un Nightcore tēmas, vari arī padalīties ar kādām mīļākajām dziesmām.
https://animeforums.lv/t/japanu-muzika/5560
https://animeforums.lv/t/nightcore-fandom/227/

Vocaloid neklausies? Tāda tēma arī ir.
https://animeforums.lv/t/vocaloid-fandom/1364


Kura ir tava pirmā Anime ko noskatījies?
https://animeforums.lv/t/pirma-anime-ko-noskatijies-apple/1074

Sveiki. Draugi ar līdzīgām interesēm vienmēr noder.

Elfu valoda… :laughing:

Šis izskatās interesanti. Būs jāpalasa.

1 Like

Laipni aicināta šajā anime krāsas interneta nostūrī!

Ar draudzeni nez vai palīdzēsim, bet toties runāšana par geek tēmām ir mūsu specialitāte. Droši dalies jebkurā foruma kategorijā ar savām satura interesēm un ieteikumiem.

Ar kādām tehnoloģijām strādā? Domāju varbūt kaut ko pamainīt dzīvē un interesanti dzirdēt kas pie mums tiek izmantots.

Ej tu nost, iepriekš redzēju tevi YouTube reklāmā.

Tu esi ar to aizrāvusies vairāk nekā vairākums šeit.

Foruma burvība ir tajā, ka to var atvērt vienreiz nedēļā un pluss, mīnuss visam izsekot līdzi.

Hello. Hope u enjoy this cringe fest forum.

Arī patīk šis family-friendly darbiņš, bet nu es esmu big Monika guy.

1 Like

ashiiii, tā ir feina spēle :smiling_face_with_three_hearts: also hewwo and welcome to AF!

1 Like

Čauuuuuuuu.

1 Like

Paldies ^^. Man gan šausmenes kā žanrs nepatīk :D. Man gan arī detektīvi un action un citas violent lietas nepārāk. Man pietiek ar savu galvu kas mani citreiz moka. Elfen Lied gan ļoti patika. Bet ar anime ir savādāk. Un tagad nezinu vai to skatītos.
Also par LiS, yes bae > bay.

1 Like

Vocaloid klausos, paldies par linkiem :).

1 Like

Es strādāju ar Java un C#, uzturu mājas lapas vienā projektā. (I mean, papildus ir arī .NET ADF framework, SQL, CSS, HTML, Javascript, JQuery bet tas tā).
If you’re looking to get into programming, iesaku Accenture bootcamp. Accenture pati gan ir ļoti korporatīva. Man nepatika. C# un Java ir ļoti līdzīgas bet daudzi cilvēki apdirš Javu. I don’t mind it at all though. Tā bija pirmā īstā valoda ko iemācījos darbā. Un joprojām ir pieprasīta.

Nice ^^ tur gan nav daudz views un gribētos vairāk cilvēku domas dzirdēt, but I guess I don’t get hate mail as well which is nice.

Tas gan nedaudz žēl jo nav ar ko runāt un tad motivācija mācīties arī pazūd.

Bet jā, paldies par atbildi ^^.

Свейки

1 Like

Another software programmer :sweat_smile: @Menestrels arī ir software programmētājs.

1 Like

Sveicināta! :slight_smile:

1 Like

Diezgan klasiski vietējā tirgū.

Cik dzirdēts normāls variants, lai gan ne labākais. Laba lieta, ja gribi tik iekšā uzņēmumā, bet nezini kā ķerties bullim pie ragiem. Man liekas neesmu saticis nevienu no Accenture, kas būtu starā par uzņēmumu.

Java laikam nav tā jaunākā un karstākā valoda, tādēļ to verbāli abižo. Tas pats Kotlin varētu būt karstāks programmētāju prātos.

Tā ir. Pie mums kopumā Japāņu valodai ir visai šaurs pielietojums. Japānā gan tā pati liptu klāt. :D

Pašmācības ceļā mācījies?

Nē, sāku ar LU valodas centra kursiem. Kopā kādus pāris gadus nogāju. Tad vēl privāti, tad vēl nedaudz citos kursos… Protams pati arī mācījos.

1 Like