Vairāk meklēju Girlfriend (I'm 31F) nekā draugus, bet draugi arī der

Man arī bija uznākusi vēlme apgūt kaut cik japāņu valodu, bet nekas īpaši daudz nesanāca, vecums laikam jau ar nav vairs tas, lai apgūtu valodas :smiley:
Manā tālajā pasaules nostūri tādu kursu kā japāņu valodas nav, es sākumā laikam Hiragana, Katakana iemācījos, pēc tam izdomāju apgūt vārdus, tad nu ņēmu N5 līmeņa vocabulary, un katru dienu izrakstīju 8 vārdus un mēģināju viņus iemācīties, tad N4 level vārdus, kad visiem bija cauri iziets, tad sametu tādā programmā Anki, tur var visus iestatījums uzregulēt kā mācīties, lai atkārtot visu un neaizmirst, nu tad katru dienu ieslēdzu to programmu. Tajā Anki kaut ko no N3 saliku arī, kādu daļu. Nu, protams, daļa aizmirstas, kaut kas paliek galvā, nu kaut kāds neliels vārdu krājums ir. Līdz gramatikai netiku, tikai tā palasīju un paskatījos pašus pamatus, teikumu sakarīgu nesaliktu kopā :smiley: Tagad gan apslinku, liekas pārāk grūti valodu apgūt, jau laikam smadzenes nespēj uzņemt vairāk informācijas :D Bet nu vismaz skatoties Anime var dzirdēt kādus pazīstamus vārdus, un kādas frāzes, bet bez subtitriem neiztik nekādīgi, protams :smiley:

Izklausās ka tu diezgan cītīgi mācījies. Tikai droši vien būtu vairāk ieguvusi no kursiem 100% pašmācība ir ļoti grūta.

Nu cik nu cītīgi, bet kaut ko mēģināju :smiley:
Protams, ka kursos noteikti iemācītos kaut ko vairāk. Un pa lielam, valodai arī vajag praktisko pielietojumu, ja tāda nav, tad aizmirstas viss, ja dzīvotu Japānā , gan jau būtu spiests apgūt valodu tad, motivācija būtu, un praktisks pielietojums būtu. Vienīgais kur tikai sanāk dzirdēt japāņu valodu ir Anime, un japāņu mūziku klausoties.

1 Like

Hello, welcome :slight_smile:

1 Like

image

1 Like

Čau, prieks redzēt jaunus cilvēkus, lai gan pats esmu jauniņais vairāk ir labāk. Šitais forums diezgan chill place, man patīk :smiley: lai gan īsti laika man ko postot normālu nav.

1 Like

Sveicināta Forumā.

1 Like

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.