Vai kāds kaut ko zina par mochi.lv veikalu?

kāds ir izmēģinājis kaut ko no šī LV veikala? http://www.mochi.lv/
es sapratu, ka viņi pardod mochi (Japanese rice cake), bet arī esot dažādi dzērieni, pocky, Kit Kat etc.
vienīgais īsti cenas nav norādītas nekam citam izņemot pašiem mochi.

Es tādām lapām parasti neuzticos. Pāris bildītes no flaticon un bišķiņ pārtaisīts kāds bootstrap dizains. Kontaktos ir adrese un pat darba laiki, bet neredzu ne SIA nosaukumu ne reģistrācijas numuru. Pie tam adresei tai biju braucis garām pirms pāris dienām. Tur atradās “Kafeinīca bez nosaukuma” (tā arī rakstīts). Tākā, pieņēmu, ka bāzējas viņi tāpāt, kā Anime-san kādā dzīvoklī un, visticamāk, strādā bez licences un dajebkāda sanitārās pārbaudes.

2 Likes

yeah, tā arī likās, kaut kāda fishy iestāde, paldies! :)

Pirmo reizi par tādu dzirdu. Lai kaut ko saprastu būtu jādodas uz turieni. Parasti šīm kafejnīcām nav resursu lai aktīvi uzturētu mājaslapas, labāka likme ir soc. tīkli. Tiesa pat tajos var nebūt nekas jēdzīgs rakstīts.

Viņu FB lapā ir vismaz viens attēls no tās kafejnīcas. Redirecting...

Būtu visai amizanti, ja šī kafejnīca atrastos kādas daudzstāvu mājas dzīvoklī.

1 Like

Mājaslapa noteikti nav viņu primārais klientu avots, tādā gadijumā. Tāda sajūta ka viņa tīri ķekša pēc tur ir.

yeah, laikam aiziešu uz turieni :3 man tie mochi nevisai garšo, bet tieši tie dzērieni, pocky un kit kat visvairāk interesē :D ja ir ok cena, tad tur super iepirkt, nevis mēnesi gaidīt kamēr no Japānas atnāks.

Protams. Godīgi sakot kafejnīcas, kuras es apmeklēju gadiem, internetā tiek ne pārāk labi pārstāvētas un izskatās aizdomīgi.

FB ir 28 atsauces par šo vietu un it kā visi ir apmierināti, neviens nav saindējies. Gan jau tās apmeklējumu var pārdzīvot.

Varam pēc kādām 2h aiziet :smiley:

es domāju ar 1.tramvaju aizšaut ap kādiem 12:30 vai arī tad ap kādiem 17:30 vakarpusē. viņi strādā līdz 19:00

oi, komentāros facebookā rakstīts, ka Kit Kat maksā gandrīz 12 eur :oo
tajā blippo.com maksā apmēram no 7 - 10 dolāri, atkarībā no garšas: https://www.blippo.com/candy-snacks/chocolates/kit-kat + shipping ir par brīvu.