Kawaii vietas, ko apmeklēt

Kad Japāna ir tik tālu no Latvijas, ir taču tik daudz vietas, ko būtu interesanti apmeklēt mums, foruma, lietotājiem arī tepat Eiropas robežās ( vai drusku tālāk), kas piestāvētu pie Āzijas/ kawaii/ gamer kultūras.

Tādēļ ceru, ka šeit jūs rakstīsiet vietas, ko varētu apmeklēt :slight_smile:

Piemēram.
Tepat Rīgā, Aleksandra Čaka ielā 58 ir Unicafe kafejnīca, kas piedāvā tik dzērienus (?) un dažādas spēles uz vietas kā arī personāls parasti cosplay’o ^.^
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfl1/v/t1.0-9/12316262_330362587087932_4803509238338596145_n.jpg?oh=6d42e7909a2d9ce65f971db847f84366&oe=57961715

6 Likes

es gribu uz Tallinas Sushi Cat , jo tur " tur meitenes staigā skolas uniformās kaķa austiņām un viss ir smuki rozā ! bez tam suši seti ir labi nokomplektēti." ;o - tuvāk nekā Japāna XD

4 Likes

what to show? O_o
es te meklēju palīdzību no citiem :D

Plus, Tallinā esmu bijusi tik vienreiz, un toreiz no Autoostas uz Vecpilsētu ejot, atradām ar @jods Sushimon, kas man ļoti patika - arī rozā interjers un visādi Japānas žurnāli, atminos, ka pāris bija par cosplay ;o un fonā skanēja j-pop vai k-pop :D
p.s. oh yes, tur bija arī šis naudas sūceklis:

1 Like

uhh, gribu uz Dublinu (vispirms jāsašuj kolekcija, grr… -.- )
jo tur tagad ir Sweet Republic , kas man šķiet ir eiropeiski kawaii - cammon paskaties uz tiem saldumiem! :smiley:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/11885219_1272821559398681_4204313735071378780_n.jpg?oh=7e9dee69a5f5ded0d02af1ea27eaac5e&oe=574EA149

1 Like

es gaidu ziņas par Tērbatas ielas grill bar, ja tur ir Āzijas ietekme - nez vai tas ir atvēries… pirms pāris mēnešiem bija rakstīts “drīzumā” O_o

P.S. vairāk domāju vietas, ko būtu vērts/ interesanti apmeklēt?

1 Like

Reku viena apmeklētā Vācijas grāmatnīca, kur pabiju. Ughh, tik daudz mangas, žēl, ka tikai viņas visas bija Vāciski :joy::joy: Ar Latviju pat salīdzināt nevar. :c

4 Likes

Viss labākais rāmens ko esmu ēdis jebkad Il patio pie galerijas centra @_@

1 Like

Es gribeju aizmaukt uz Sakuras ziedēšanas laiku atpūsties uz Tokiju, bet to laikam būs jadara vasarā.

1 Like

Eu eu, Unicon cafe arī piedāvā kūkas tagad.
Piemēram, Daim kūka tur ir 10/10.

3 Likes

Šitā tieši blakus kojām

Latvijā arī ir iestādīti sakuras koki :smiley: Viņi ir Uzvaras parkā, vismaz divus gadus atpakaļ bija. Gribēju arī uz viņiem paskatīties, bet tie noziedēja nedēļas laikā. :cry: Kas ar viņiem tagad notiek, es nezinu. Viņi ir samērā minī, cik pēc bildēm esmu redzējusi :smiley:

3 Likes

Viņi aizvien vēl ir Uzvaras parkā un zied tuvāk vasarai! :grin:

Yisss :smiley: Kad viņi ziedēs, varētu uztaisīt tur meet-up ( just an idea ). :joy:

2 Likes

Mums actually ir plānots foruma pikniks pie šiem kokiem. ;D

2 Likes

Oh, es nezināju. :smiley:

Wut?

•Marta beigās (var arī aprīļa sākumā. atkarīgs no tā kad sāks ziedēt Sakura uzvaras parkā) - Hanami Riga 2016;

ū, ir pabūts arī šajā Yo! Sushi - suši bārā? :D tur ir tā rotējošā lete ^_^
Tas ir Īrijā, Dublinā - Dundrum iepirkšanās centrā un +/- Centrā (Brown Thomas, Clarendon Street). Cenas laikam ir meh… bet nu Īrija pati par sevi arī nav nemaz tik lēta valsts :D
Protams, tas laikam ir no Lielbritānijas, jo tam restorāni ir atliku likām pa Lielbritāniju izbārstīti.

1 Like

Šogad ir ieplānots Hanami, būs iespēja paviesoties pie sakurām :3

Es labprāt pievienotos :smiley:

1 Like