Vacis atgriežas komūnā

Man Tev varbut puišus piespēlēt? :P

jau pašam ir ;)
un tu man neesi vajadzigs

bet nee man arī čaļu nav xd

Bruh my dude. Šitā pateikt. ;(

:3

es neesmu proud, trust

No tevis(hello es te samērā svaigs lietotājs) arī vairākas aizbēgušas uz citām valstīm sākot no ceturtās klases?

2 Likes

da 100punkti

Tātad es neesmu vienīgais. Xd

Bet like tas jau sāk likties kā lāsts. Tad ar ģimeni pārvācās uz Vāciju, tad adoptē itāļu pāris, tad pārvācās dzīvot pie tēva uz Baltkrieviju, tad kāda pārvācās uz Zviedriju dēļ modeles karjeras. Pa to pēdējo īpaši cepī, tā varēja būt tik klišejiski lišķīga vidusskolas romantika

Izklausās pēc skolas vecuma piedzīvojumiem.

1 Like

bruh @DiviViens nu nevajadzēja jau tik tālu iet

Nevajadzēja arī piespamot nepareizo tēmu xd

1 Like

:face_with_peeking_eye: ņu meibi meibi nevajadzēja gan

Nē nu, ja tas ir lāsts. Tu vari sākt piedāvāt padzīt bijušās uz citām valstīm, ja tās nedod mieru kādam, klientam tik jāsaved jūs kopā. xD Tā tev ir gatava haltūra, vai arī tu tiksi pie draudzenes. Win - win.

3 Likes

Tev visur biznesa idejas, piepalīdzi viņam tagad to realizēt un iekasē pasīvus ienākumus. :D

2 Likes

Esmu visai drošs, ka tas ātri beigtos ar draudzeni viņam un maciņu bez pasīviem ienākumiem man. :D

Arī neslikts variants, būsi atradis forumietim otru pusīti un būsi padarījis pasauli mazliet labāku. :D

2 Likes

Tagad man ne tikai sev jāmeklēt, bet arī forumietim. Būs grūti strādāt ar vārdu, kas sākas ar “hentai”, bet tā būs viena kruta meitene, ja viņai tā var stādīties priekšā. :D

@H_Hercogs, cik izvēlīgs tu esi? Un kā tevi pičot?

1 Like

Toties ja pārvar Hentai, tad seko Hercogs. :D

Jātaisa dubult-randiņi.

1 Like

Zinu ka ir grūti noticēt, bet Hentai nav mans īstais vārds

1 Like

Baigi izvēlīgs jay neesmu, bet pastāv tāda lieta ka biologiem ir grūti sadzīvot ar ne biologiem. It īpaši tas izpaužas zaļajiem, jo parastiem cilvēkiem grūti saprast nah mēs priecīgi mostamies 6 no rīta lai skrietu uz mežu un pārrodamies piesmeltiem zābakiem, ,cepurē lasītām gailenēm, netīrām anketām un brieža galvaskausa

1 Like