UniCon 2023 cosplay vs k-pop diskusija

Kāda kpop horeogrāfe dikti mad uz sabiem dejotājiem

Shame, k-pop horeogrāfija reāli bija neslikta visiem, kurus redzēju vakar. Laikam viņiem ir vismaz kkādi standarti, atšķirībā no kospleja.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=6437436003014574&set=pcb.2573784392775332
Atradu bildi ar tavu rokas lelli.

7 Likes

Yoo

Šarkija čalis, kā redz, strādā ātri.

Ko tad tu vēlētos lai UniCon standartizētu? Dzirdot visus stāstus par to kā kostīmi tiek pabeigti pēdējā vakarā, rodas priekšstats, ka uz pieteikšanās brīdi tur nevienam nekā nav.

Kaut kādu minimālo priekšnesuma kvalitāti. Kostīmi ir ok, bet tie priekšnesumi ir baigi švaki. K-popam tajā ziņā ir drūmais pārsvars, tur nav tik izteikti tie kostīmi, tāpēc uzvars tiek likts uz horeogrāfiju un tas ir ļoti jūtams. Turklāt var redzēt, ka daudzi no k-poperiem ir dejotāji, nevis vnk iznāca pakustēties dziesmas ritmos, un tas jau ir cits līmenis. Kosplejam, diemžēl, nekā tāda nav, faktiski nav “grīdas”, ir tikai “griesti”. Daudz es to kospleju vakar neredzēju, kopumā kādu stundu, bet bija vairāki reāli švaki priekšnesumi.

2 Likes

Nu man vakardienas highlight likās yakuzas. It īpaši kad Kiryu zvetēja cilvēkus dziesmas ritmā

Neredzēju laikam, mēs bijām kkur no ~14:45 līdz 15:00 un no 16:00 līdz 17:00, abas reizes bijām sūdīgās vietās, pirmo reizi blakus skatuvei tuvākajai ejai, otro reizi tribīnēs pa lielam tieši aiz kameras, which ruined most opportunities for photos/videos.

Pats pa sevi, es arī gribētu labākus kospeja priekšnesumus, bet nezinu kā lai to UniCon panāk. Tur pilnīgi būtu vajadzīga apmācības nometne un stāšanās žūrijas priekšā pirms tu tiec pieņemts UniCon.

Var saprast kādēļ K-pop vada, mazāk sarežģījumu ar kostīmiem, skaidrs fokuss uz deju. To tīri ir vieglāk patērēt nekā kospleju, kas ir riktīgi raibs.

1 Like

That sounds like a good idea. Tas basically bija tas, par ko vakar ar čomu runājām - ka vajadzētu tādu kā kospleja skati pirms live show.

Man būtu bail no tā, ka iekļūšanas latiņas pacelšana, nepacels kvalitāti. Komūna ir kaut kā jāstimulē arī, jāieguldas tajā.

Tur kad sniedz pieteikumu ar savu kospleju priekšnesumu ir jānofilmē video ar ko tu vēlies parādīt uz skatuves so basically Unicons redz ko viņš saņem
Un par kostīmu no rīta ir priekšvērtēšana kur žūrija apskata tavu kostīmu tuvumā un tu prezentē sevi,savu kostīmu un uzstāšanos

4 Likes

Tādā gadījumā @jurchiks vēlas lai UniCon celtos standarti. :D

1 Like

Tu to tā pateici tjipa es to nebūtu pats pateicis…

1 Like

Interesanti, nezināju, bet tad man rodas priekšstats, ka tā ir tikai formalitāte un kvalitātes kontrole ir minimāla, ja vispār.

Tur ir bijuši gadi kad tiek taisīti skandāli par kosplejiem un viņu priekšnesumiem.
Vienu gadu bija vesela drāma par to kam vajadzētu vinnēt mēnešiem šūtam un veidotam kostīmam vai internetā nopirktam.
Vienu gadu otro vietu ķipa vinnēja negodīgi( vismaz tautā tā runāja) jo uzstāšanās likās half assed un citi kuri centās netika vispār apbalvoti so :grimacing:

2 Likes

Mēs gan laižam garām daudz iekšējās kespleijeru drāmas. :o

3 Likes

Tā izklausās

Nu par pirktiem vs paštaisītiem at the end of the day debatei vajadzētu būt tikai cik tas kostīms ir kvalitatīvs, iekļaujot kopvērtējumā arī priekšnesumu. Jo ja paštaisītais kostīms ir švakāks, bet priekšnesums nesalīdzināmi labāks par pirktā kostīma priekšnesumu, tad obviously clear winner ir paštaisītais. Vispār IMO priekšnesumu būtu jāvērtē striktāk par kostīmu.

Par to, ka tie, kas centās, netika apbalvoti vispār - atkal, kuram bija labāks kostīms + priekšnesums? Tas, ka centās, automātiski nenozīmē, ka reāli bija labāk. Tā jau jebkurš var pateikt, sak, “tu redzi, cik man sviedru uz pieres? Es tak tā centos!”, bet ja gala rezultāts nebija labāks…

1 Like

Biju izlēmis painteresēties kas ellē ratā ir Neet home guard jo vairākus no šiem redzēju konā…tā arī gudrāks nepaliku. Viņi takā legit zemessardze kas arī ir vībi jeb vnk larperi kam patīk militārā un anime astētika

2 Likes