Unicon 2023 saiets ? go? not go? stay home?

Es bik apslimu uz šodienu bet man te viss notiek līdzīgi kā tur.

7 Likes

Starp citu, kā tur ir ar kondicionēšanu iekšā? Ārā šodien dikti karsts un sutīgs laiks.

Well…es biju sautēts dienas beigās…bet man bij hudijs un džinsas.

Stipri apšaibu vai rīt iešu kosplejā. Kurš būtu domājis ka visu dienu iet ar rokas lelli būs tik neparocīgi

1 Like

Neko vairāk kā “tā tur ir” nepateiksi. Karsti, bezgaiss un mitri, bet vēsāk nekā ārā saulītē.

oo skatos tauta bija… es beigas nesanemos. Kads rit plano but? Itka gribas aiziet, bet esmu palicis tik slinks :D

Es rīt būšu.

ok 25% ka sanemsos kka :D

Piiiizģec tādu rindu! Mēs ar čomu ieradāmies ~13:20, vispār rindas nebija. Vroģe neko svarīgu nenokavējām.

Nekādas konģiškas nebija, mēs abi bijām slapji. Pašā sākumā jau nopirkām vēdekli, pārmaiņus vēdinājāmies, būtiski palīdzēja.

1 Like

Es ar būšu

Viss būtu bijis forši, bet nereāls karstums un kondicionieris nebija. Pēc pasākuma jūtos pagalam un slapja kā žurka. Es rīt noteikti nebūšu. :sweat_smile:

2 Likes

Ye, pasākums izskatās interesanti, taču ir grūti eksistēt karstā, miklā telpā. Kondicionieris ir nepieciešamība.

1 Like

Brīnumainā kārtā, iekša likās vēsāks, nekā ārā.

Iesaku paņemt līdzi vairākus apģērba gabalus ko pārvilkt, man par laimi, bija 2 papildus t-krekli paņēmušies :smiley:

Godīgi uz to skatoties UniCon vienmēr ir bijis karsts. Šogad varbūt pat nebija karstāk kā parasti, vienkārši mitrāk. No pozitīvās puses UniCon ir atstrādājis procesu un tiek galā ar ūdens staciju uzpildi. Atceros pirmajā reizē, kad viņi piedāvāja ūdeni ar to bija problēma jeb ātri vien beidzās ūdens.

Izklausās pēc cīņas ar neizbēgamo. :D Lai arī cik kreklus es ņemšu, paspēšu piesvīst visos.

1 Like

Daudzi laikam pārkarsa, šodien rinda krietni īsāka

1 Like

@Menestrels tu jau iekšā?

Nē, esmu autobusā, ceļā uz konu. Man nav tālu jābrauc. :D

Gan jau arī tie kas ņēma tikai vienas dienas biļeti vairākumā gāja uz pirmo dienu.

1 Like

31 posts were split to a new topic: UniCon 2023 cosplay vs k-pop diskusija

Es būšu lobijā ja kas

Esmu klāt!

Eh, laižu garām drāmu.