The space exploring fox makes an appearance

Pēc pāris dienu foruma stalkošanas, es te parādos in all my non-existant glory.
Vita/Ivo. Garš stāsts, bet, at this point in my life, atsaucos uz abiem.
No Platā Gala galvaspilsētas Rēzeknes, bet studiju laikā dzīvojos pa Rīgu.
20, bet ne uz ilgu laiku. Studēju angļu filoloģiju un varu par to muldēt stundām. Bīsties.
Esmu tas klasiskais patentētais Lielās Māsas tipa cilvēks, meaning es par visu vienmēr uztraucos un vienmēr visus pieskatu.
Manas spējas atcerēties lietas ir praktiski neeksistējošas. Vispār, manas spējas principā kaut ko darīt ir diezgan ierobežotas. Esmu diezgan neveikla, man viss krīt no rokām, un izrunāt vārdus ir sarežģīti dažreiz.
Daru no visa pa druskai - zīmēju, rakstu, dziedāju at some point, apgleznoju, taisu figūriņas no koka, adu, tamborēju…patīk darboties ar pirkstiem and such, even though I am dreadful at all of it.
Laiku pa laikam parādos UniCon Cafe. I sit there and make exasperated faces. Ja esmu viena, tad parasti ar datoru, mācos vai pie kāda projekta strādāju (uz cafe eju, lai būtu interesantas lietas fonā, citādāk var nomirt no garlaicības, sēžot mājās). Šad tad es tur esmu ar kādu draudzeni. Grūti mani neieraudzīt, esmu pietiekami gara un plata, lai izceltos. Iepazīstoties vienmēr jūtos nenormāli neveikli, bet, despite my face, esmu generally friendly, tāpēc var droši iet man klāt un runāt or something, ja nu pēkšņi tāds vājprāts uznāk.

6 Likes

Also, varētu palūgt bildīti? -.-"

Vienīgas meitenes, kuras @UniConCafe redzēju ar datoru ir @anon81076694 , @Mrspambox3 un Sandra bārmene… -.-"

7 Likes

Laba diena ! :slight_smile:
Sveicu foruma 4. (Vai 5.?) lapsu :smiley: Mūsu kļūst daudz… Tātad jau ir bars :smirk:

Gan jau drīzumā tiksimies cafe ^ ^

1 Like

Esi sveicināta mūsu forumā, un ceru ka tev patiks. Droši nebaidies veidot jaunas tēmas saistībā ar animi vai geek stuff un ceru uz jauku tikšanos kādu dienu kafejnīcā. Also i want to hear the long story.

@m1raz Kā parasti tu esi idiots.

1 Like

Lapsiņas nekad nav pa daudz! :3:

2 Likes

tu gaidiji kko citu no gļuka? :vulcan:

2 Likes

No tevis nekad :joy:

1 Like

Uz Unicon sāku staigāt salīdzinoši nesen (kaut kad februāra beigās?). Ja esi vakara cilvēks, tad mani laikam neesi redzējis. Es tur eksistēju parasti līdz kādiem sešiem vai septiņiem.

Anyway, my never-normal face no tās reizes, kad aizgāju blenzt uz sakuras kokiem martā:


Un mani svaigi krāsotie mati of a wonderous shade of purple, uzņemti greizām rokām ar ķieģeli, so it seems:

5 Likes

Laikam atceros. Neesi gadijumā nesen sēdējusi pie Bill ar draudzeni?
Neteiktu, ka esmu vakara vai dienas cilvēks. Drīzāk 24/7 cilvēks… :smiley:

1 Like

High-five to my fellow foxes! :smiley:

Par to ‘‘drīzumā’’ daļu var pastrīdēties. Sesija beidzas pirmdien, tad dzeram pie draudzenes. Un otrdien/trešdien jālaiž mājās uz Rēzekni. Salāti savam 21 gada banketam kaut kā jāgriež :smiley: Tad laikam Rīgā neparādīšos līdz kādam septembrim.

1 Like

Cheers! :slight_smile:
Forums izskatās pēc labas vietas, gan jau iejutīšos. :slight_smile: Kafejnīcā gan jau tiksimies kādreiz. Bildes savas ieliku, ja nebīsties no briesmīgiem selfijiem/bildēm, vari paskatīties, tad jau atpazīsi uzreiz :smiley:

1 Like

Pašā pēdējā reizē es tur biju viena, ar savu datoru un trusty planšeti :smiley:
Bet ar draudzeni es tur esmu nesen bijusi! Mazliet pirms tam, kā matu krāsu nomainīju (pirmdien? Teicu, ka man nav atmiņas). Ja atceries vienu īsmatainu, garu blondīni, un garmatainu, paīsu blondīni pie galdiņa stūrī pie Bila, bijām mēs :smiley:

nu, tomēr mana ZZ atmiņa mani nepieviļ… Ehh. kaut viņa tik pat laba būtu eksamena, kad jārakstā INSERT sintaksi… :frowning:

1 Like

Dude, I feel this in my soul :smiley: Es principā neatceros 99% lietu dzīvē. Sesija ir fun.

A soul mate :heart_eyes:

Es pa dzīvi vnk esmu tizla, so high five! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
… bet par to runāšanu… man derētu pamācīties, jo es runāju par daudz… un par lietām par ko runāt nevajadzētu…:disappointed:

Lai nu kā… Esi sveicināta!:kissing_heart:

3 Likes

Ak jel, it feels great not to be alone in the ‘‘memory-spasms-and-eternal-confusion’’ land. :smile:

high-fives you
Tas pats šeit. I get very excited about things, un man patīk pamuldēt, bet bieži vien ir tā, ka neko sakarīgi nevaru pateikt :frowning:

1 Like

Par sakarīgumu jālemj citiem, man vnk dabiski sanāk muldēt :smirk:

1 Like

Sveika! Jūties kā mājās! Šeit mēs esam liela ģimene, neviens netiek ‘‘diskriminēts’’ izņemot @m1raz viņš pēc rases - ‘‘pajols’’. :smiley: :heart:

Mūsu ģimenē mēs esam dažadi. :smiley: Un mēs par to paši arī ņirgājamies.
Spriežot pēc tava stastīta, es pieņemu ka tu labprāt ar par sevi paņirgājies. Which is good.!

Oy… Aizrāvos! Welcome! Es esmu Kaķītis…Var mani saukāt par Mafii vai Sintii, galveinais lai nav Sinti-ja - Besī. :smiley: Un Rīgā kā tādā, parādos tikai reizi mēnesī. Līdz ar to šaubas mani māc, ka jebkad esi mani redzējusi. :stuck_out_tongue:

Kam dod priekšroku mangai vai anime? :smiley: Cik ilgi skaties? Ko skaties?

3 Likes

Es nevaru nesmieties par sevi. Es esmu tas cilvēks, kurš bārmenim kafejnīcā pajautā, vai viņam ir ‘‘waifa’’ (jo wi-fi ir sarežģīts vārds, apparently). Ja es ar to neiemācītos sadzīvot, vispār nevarētu no mājas iziet :smiley: Tāpēc jā, parēkt par sevi man nenormāli patīk.

Prieks iepazīties!
Ja tā esi tu profila bildē, tad tev ir taisnība - neesmu manījusi pagaidām. :frowning:

Anime. Mangu grūti sadabūt fiziskās versijās, un nevaru īpaši ilgi skatīties uz melnbaltu kontrastu datora ekrānā (tāpēc arī skicēm līnijas vilkt ir elle :confused:) . Jau tā esmu pusakla. Principā vienīgā manga, ko piespiedu sevi izlasīt, bija Katekyo Hitman Reborn (un tas tāpēc, ka anime vienkārši beidzās, wtf?).
Skatos kopš 9 gadu vecuma. Gaume ļoti no garastāvokļa atkarīga. Neko īpaši jaunu neesmu skatījusies (man ir interesanta policy šajā ziņā - nesākt skatīties neko, kas nav beidzies :smiley:). Patīk magical girl stuff, fantasy man patīk absolūti jebkur un jebkad. Sāku pamazām skatīties Sailor Moon Crystal, paralēli atkal skatos Cardcaptor Sakura, kas seko manam Umi Monogatari un kārtējam Ouran High School Host Club maratonam :smiley: Vajag pēdējā laikā man kaut ko cheerful. Coping with things.

1 Like

ahoy sveicinata foruma :slight_smile: