The space exploring fox makes an appearance

Sveicināta forumā!

Mums te visādi dzīvnieki jau nolasījušies :smiley:

Tā skatos, ka mums krasi atšķirās gaumes skatīšanās ziņā, jo pat nemaz neķeršos klāt maģiskajām meitenēm :smiley:

1 Like

Sup

No beernudaarza shis forums saak paartapt par zoodaarzu.

Pat nezinu vai tas ir labaak vai sliktaak.

2 Likes

Vasala :raising_hand: ceru ka tev te patiks :smiley:

Ahoi!

Laipni aicināta šajā geek midzenī!

Rodas jautājums, ko tu domā par Mahou Shoujo Madoka Magica?

1 Like

waves at everybody
Cheers :slight_smile:

Es tā skatos :smiley:

Jāpriecājas, ka nav abu kombinācija…

Guilty of liking young girls running around in cutesy outfits, with an optional side dish of murdering things/people :smiley: Man patīk sabalansēt savu izteikto ne-cuteness with magical shows :smiley:
Kā jau teicu, nav tā, ka skatos tikai magical girl stuff, esmu skatījusies pietiekami daudz anime, kas nav šajā kategorijā. Viss ir atkarīgs no garastāvokļa, un principā I am willing to give any anime a chance :smiley:

Opā, Latgale :smile: Vasala indeed :smiley:

Deliciously messed up. Confusing at times, bet man patika, esmu noskatījusies vairākas reizes.

1 Like

Heheheheeee… :ghost:

Sveicieni!! :blush:

Neesi vienīgā :grinning:. Tagad man kursabiedrenes pat neļauj asus priekšmetus ņemt rokās :joy:.

Par foruma zoodārzu runājot, šķiet, šeit drīz varēs uztaisīt Zootopia 2. daļu :grin:

1 Like

Sveicieni right back at you :smile:

Drīz? Man šķiet, mums jau ir quite the cast :smiley: jau šajā tēmā vien pabija 2 lapsas un zaķis.

1 Like

Salut :wink: nya te ne tikai tie apgrosazas ari neko un tamlidzigie :smiley: ar laiku gan acis iekritis :smiley:

prieks Tevi redzēt forumā! Un vēl lielāks prieks būs ar Tevi saskrieties arī Unicon Cafe =]

1 Like

Hello from the other side!
Tu mani iedvesmoji atsākt skatīties Spice and Wolf…Tnx m8 :smiley:

1 Like

Someday… :smiley:

Oh wow! I am useful! I have inspired a human… :heart_eyes:

1 Like

Hi! Sveiciens šai forumā! Wowow . studē angļu filoloģiju un tai pašā laikā neveikla uz vārdu izrunāšanu? ;o kā tas ir mācīties filoloģiju?;o

2 Likes

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.