The Emperor and I / Emperor to Issho / エンペラーといっしょ . 🐧

25

The Emperor and I / Emperor to Issho / エンペラーといっしょ

Mangas autors/autore un mākslinieks/māksliniece ???: mato (Mozu Hayanie)
Žanrs: Comedy, Shounen, Slice of Life.
Garums: 4 sējumi jeb 38 nodaļas + bonus nodaļas.
Izdošanas datums: 28.10.2015. - 12.07.2017.

Mangas apraksts:
Kādu dienu vidusskolnieces Koho ledusskapī parādās pingvīns, Imperator Pingvīns.
Pēc tā appētīšanas un nelielas domāšanas, viņa dod viņam vārdu “Emperor / Imperators” un arī izlemj viņu paturēt kā mājdzīvnieku.
Tad nu arī stāsts seko līdzi viņu jaunajai ikdienai ar vairākiem jautriem un dīvainiem notikumiem.


Pāris kadri no mangas:

1.

2.

3.

4. pāris vairāki


Manas domas:

Diži jau nav ko teikt par šo mangu ;d

Vizuāli ļoti tīkama.
Interesanti un forši ir tas ka visa manga ir krāsaina nevis melbalta.

Tēli ir okey un tīkami.

Stāsts jau ar ir okey. Tāds vienkāršs slice of life ar komēdiskiem elementiem.
Un arī ir iespēja ko vairāk uzzināt par pingvīniem ;d “The More You Know :stars:” ;d

Ja ir vēlme ko tīkamu palasīt tad iesaku šo!


Kopā ir 38 chapteri + bonus chapteri.
Pirmajam sējumam 2, otrajam sējumam 2, trešajam sējumam 1, un ceturtajam sējumam 1.
Bet diemžēl mūsu ierastajās online adresēs trūkst trešā un ceturtā sējuma bonus chapteru.
Visšvakāk ir ka trūkst tas pēdējais, jo beigās notiek kas bišk wow un tad bonus chapters pagarina to stāstu.

Tāpēc vislabāk iesaku lasīt vai lejuplādēt madokami adresē, bet tur piereģistrēšanās ir čakarīga.
Tāpēc šeit var lejuplādēt visu - Emperor to Issho _ The Emperor and I - volume 1 - 4 | Failiem.lv.

4 Likes

Vaaaaiiii… tik mīlīgi kāpēc es ātrāk nezināju par šo mangu? :D >w< :owocry:

2 Likes

:man_shrugging:
Es šo biju iemetis mangu topikā pirms gada un pāris mēnešiem, laikam Tu to nepamanīji, nepievērsi uzmanību ;d
Kādu labu mangu lasiet? - #1299 by Enemijs
Bet toreiz ar bija tik pirmie 9 chapteri pieejami. Neviens neņēmās ar tulkošanu, bet tik oficiāli Viz media sāka publicēt. Kāds laikam nopirka un augšuplādēja visu ap 2018 vidu un beigām. Laigan kā minēju trūkst viens otrs bonus chapters tajās adresēs.

žēl ka viz media ar tik digitāli izlaida nevis fiziskā veidā. un arī digitāli nemaz nevar atrast un nopirkt normāli. tik kādos itunes un sazin kur vēl, kur tikai var piekļūt ar speciālu touchpadu, notepadu.

1 Like

Man reāli ir jāpārskata visi saglābātie ieraksti tajā topikā jo mana atmiņa mani atkal pieviļ mani :guy_sugoi_lips:

2 Likes

Es dievinu šo pingvīnu :D

1 Like