Sveiki, tagad laikam būs pareizi.

Sveiki atkal, esmu Dāvids, varat saukt par Dāvidu, vai pēc sniegtā nickname CornDuck.

Anime skatos kā atpūtas hobiju, skatos principā visu, parasti mēģinu noskatities vismaz 3 epizodes un tad izlemju, vai ir vērts turpināt.

Pašlaik man topā ir:

tā super vecā elfu meitene ar baltajiem matiem kura patiesībā ir veca.

goblin slayer, jo man ir vnk tups vīrieša uga buga prāts

shadows gardens, jo viņš liekas mazliet “tizls” bet pozitīvā ziņā

Esmu noskatījies gandrīz visas klasikas, izņemot one piece, bet dēļ netflix adaptācijas, tagad ir radusies interese par viņu.

Kā arī, interesē, vai kāds no šeit esošajiem nodarbojas ar sportu ? kačalkas, vai vnk iet skriet ? Biju diezgan toxiskās attiecībās, esmu pieaudzējis sev kādus 11kg, kurus takā vajadzetu nomest, tik bik motivāciju grūti dabūt, domaju, redzot kā citi sporto un rupējas par sevi, varbūt tas arī man atkal dos motivāciju to darīt, agrāk man kačalka bija kā otrās mājas :muscle:

Esmu diezgan skeptisks pret sievietēm, es neesmu incels, es neienīstu nevienu, neēsmu īsti spējīgs kādu ienīst, bet paranoja gan man ir :smile:

Kautkā tā, kautkādi galvanie fakti par mani, lai apmēram varētu mani izprast :pray:

8 Likes

kā reiz kaut kas sāk lēnam veidoties:

1 Like

niks radies tāpēc ka baro pīles ar kukurūzu, vai tur ir dziļāka nozīme?

Atkārtošos ar, esi laipni aicināts mūsu interneta nostūrī! Varbūt ne vienmēr super saturīgi, bet klačot mēs te protam. :D

Ta jau tu esi veterāns. Vai tu ar šo gribi teikt, ka jau pieveici Naruto un Bleach? :D

Es eju uz MyFitness. Pēdējai laikā retāk, bet kolīdz kļūšu brīvāks, atsākšu biežāk.

Gadās. Galvenais neļauj diktēk paranojai savas darbības. Arī jāsaprot, ka mūsu personīgā pieredze galīgi var nereprezentēt vidējo cilvēku.

4 Likes

Es nezinu, biju jaunāks likās pieduroši, jo tanī laikā pewdiepies kontentā bija piedūrieni par pīlēm

1 Like

tad jau tev tam ir nosacīts nozīmīguma svars.

Noice Thats Nice GIF

Naruto un bleach bija viegli noskatīties, man tad bija daudz iemeslu, lai savu laiku ieguldītu sajos šovos :smile:
ka arī, neēsmu liels fans jaunajam bleach un boruto, liekas kautkā pliekani un pārspīlēti.

Ko tu sporta zālē dari ? Kādus vingrinājumus vai spēka teenniņus ?

1 Like

Sveiks atkal!

Mēs te gribējām visi iet uz zālīti, bet beigās visi sačakarējās ar datumiem :D Bet, domāju ka @H_Hercogs neatteiktos no kompānijas. Un, kā jau @Menestrels teica, viņš ar drīz plāno uz to pusi doties.

Par sievietēm - čaļi nav labāki. Pēc pēdējām attiecībām man trust issues ir next lvl :sweat_smile::metal: Bet, brūces dzīst un paliek par rētām, kuras ir jāatcerās, lai neiekāpj tajā pašā grāvī :blush:

1 Like

Kardio un spēka. Nekad neskrienu. Kaut kādus vingrinājumus mugurai un lunkanībai sanāk vairāk mājās darīt.

A un, šodien ir saspēle 19:00. Vari piebiedroties arī vēlāk, mēs parasti līdz kādiem 23:00 kapājam :)

I mean…jā.

Man vnk vajag iemeslu lai ietu uz gym nevis mājās svarus cilātu. Un varbūt beidzot arī kardio jāsāk xd

Izsaku līdzjūtību, diemžēl pasaulē ir daudzi kam nevar uzticēties. Protams, ka es nenosodu sievietes, kā jau teicu, man vnk ir paranoja ko diezgan grūti kontrolēt :smile:

kā arī, ir ocpija, ja nevar fiziski savākties vienā vietā, var jau vismaz sacensties savā starpā ar, piemēram, pumpēšanos, vai presītēm, var kaut vai savu mini olipiskās spēles uztaisīt :muscle:

2 Likes

Tev tik jāizdomā kategorijas un tad varam šaut gaisā! :D

Kas ietilspt tieši šajos trenniņos ? Kādi vingrinājumi un kādus svarus cel ?

Man laika nebūs baigi, bet varu pievienoties un laik pa laikam uzmest aci :+1:

Labi, tiks darīts, pa šīm dienām ko izdomāšu

Tie tak bija ez af, bērnībā viss gāja iekšā bez problēmām.

Konnichiwa!

shalom

Eyooo
Tāpat kā @Menestrels eju uz Myfitness bet gan ar savu cilvēku bariņu, kas palīdz iet biežāk un neļauj uzmest jo esi jau ar kādu sarunājis kopā iet :grin: