Sveiki, tagad laikam būs pareizi.

Heyoo :grin:

1 Like

Ok

3 Likes

Ļoti vērtīgs komentārs.

Ytho GIF

ok

Tikpat vērtīgs cik izmest šādu frāzi iepazīšanās postā :grinning:

3 Likes

Sorry, neheitoju, vienkārši īpatnēji likās

1 Like

I guess from this. :face_with_peeking_eye:

Bet nekas, laiks dziedē gandrīz visu.

4 Likes

Hahaha, labais, no teksta par sievietēm ierēcu. Brutāli. Bet atklāti. Respect. Ziņkārība gan tagad moka - kāpēc.

Nu un protams - sveiks :fist:

“Kačalku” esmu uztaisījis mājās. Dzelži, rāmis un trenažieris viens. Gribu otru piepirkt, bet tajā pašā laikā apsveru domu pamēģināt nedaudz savādāk trenēties - un tad vajadzība pēc cita trenažiera atkrīt. Bet tas irrelevant, neesmu no Rīgas, tāpēc pievienoties tik un tā nevaru. Bet labprāt parunātu par šo tēmu kā tādu :)

3 Likes

Tas kā mani apjāja un pazemoja, īsti nav tik svarīgi, kā vairāk dzirdēt par tavu mājas kačalku !
Rāmi pats taisīji ? Un kas par trenežieri, cik maksāja ?

1 Like

Viss ok, neuztvēru to tā, pieminēju to, jo mēdzu uzvesties ļoti aiztāvoši kad sievietes kritizē ko saku vai daru, tas vnk kontekstam, lai cilvēki nedomā, ka esmu naidīgs cilvēks, tas man vnk kā tāds aizsardzības mehānisms

1 Like

Eh, vienkārši atkarībā no Tevis teiktā domāju, ko tad ieteikt. Neieciklējies uz sliktām sievietēm/meitenēm. Pietiek arī normālo un labo. Un ja kāds nepamatoti kritizē vienmēr ir variants pateikt “fuck off”. Būs pilnīgi pelnīti.

Rāmi vienkārši pasūtīju (individuāls pasūtījums). Lai gan tagad nožēloju, ka izvēlējos šādu variantu. Vajadzēja vienkārši no “rokām” (lietotu) pirkt. Dažreiz joprojām apskatos sludinājumus un tur tādi laiku pa laikam parādās - gan riktīgi tā ietaupītu , gan daudz ko foršāku dabūtu.

Trenažieris ir vienkārši eleptiskais - tas tikai lai iesildītos, vai “kāju dienā” piebeigtu kājas. Ir vēl tie štrunti uz kuriem tricepsus vai krūtis kačājas… bet man no galvas izkrita kā tos sauc.

Sākumā biju nopircis multifunkcionālo trenažieri - nu uz kura itkā visu var trenēt… bet… nope, ļoti ātri apnika - aizstāju ar rāmi + dzelžiem. Tomēr ar stieni un hantelēm ir patīkamāk trenēties.

Reāli trūkst trenažiera mugurai. Ar brīviem svariem (dzelžiem) ir pagrūti dabūt tikpat lielu efektu. Un pārāk labi pievilties nesanāk, lai viss aizietu tieši uz muguru. Bet nu… plāns līdz vasarai kaut kur 20-25 reizes pievilkties. Protams trīs setus. Tad jau pa lielam ar to pietiks.

Neesmu milzīgs čalis no dabas :sweat_smile: Pagrūti ar muskuļu masu iet. Tev kā?

1 Like

Es nemēdzu kavēties pagātnē, bet paranoja nez kapēc viss laik velkas pakaļ, es reāli jau esmu atcēlis 2 randiņus, jo pēdējā brīdī aukstu pēdu paķēru, nonācu pie secinājuma, ka es pats sevi necienu un ir jāsāk ar sevi, lai paceltu savu pašcieņu.

Man diezgan viegli masa nāk, bez nekādiem pulveriem, bet toties jebkas kas ir kardio man ir elle :smile:

Es tev priekš muguras varu ieteikt svaru bumbas, riktīgs murgs ar viņām vingrot, bet, ir tā vērts, uzkačā visu ķermeni, it īpaši rokas, plecus, augšstilbus un muguru.

Es sen atpakaļ, kad sportoju, principa tik ar guļasspiešanas staciju ņēmos, ar to vienu stieni tik daudz dažādus vingrinājumus varēja taisīt, laba lieta, bet tagad es bik par atslābušu esmu lai ar lieliem svariem ņemtos, cenšos uzsākt vesalīgu diētu, lai pamazām varētu sākt skriet un tad no tā sākt

1 Like

hellow fellow hooman!

1 Like

Deam…nu tev tagad jālej tēja un jāstāsta, kā tev salauza sirdi :sweat_smile: Ieintriģēji :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja tev būs ērtāk, varu pastāstīt savus 2 gadījumus:

Viens čalis pameta mani kad biju ERASMUs caur SMS. Vienk amazing, 2 nedēļas biju dārzenis līdz saņēmos iziet no dzīvokļa. Tad sākās lielie kompleksi un pašvērtējuma meklējumi caur one-night stendiem. Tie bija tumši laiki un nemaz ar to nelepojos.

Tad otrais vienkārši pazuda - tiešā nozīmē. Dzīvojām vienā dzīvokli, es atnāku no darba un viņa visas mantas pēkšņi bija pazudušas. Domāju, ka mūs apzaga, bet izrādās čubārs paņēma darbā brīvu, ar tēvu bija sarunājis mašīnu un visus savus monitorus, drēbes, grāmatas un kaķi pa dienu izvāca un aizlaidās. Kopš tās dienas nezinu, kas notika un kur bija problēma…

Laikam šie gadījumi ir labāki nekā krāpšana vai pazemošana, but still diezgan traumējoši :grimacing:

Nu ja cilvēks negrib stāstīt lai nestāsta.

Bet nu lab, es viss dzīvi esmu bijis single as a pringle tāpēc nezinu. Nah attiecības ja ir kaķi un vtuberi

2 Likes

Zini, skan jau baigi drūmi. Bet es neesmu no cilvēkiem, kuri mēģina iestāstīt, ka sevi jāmil un jāciena tādu kāds esi. Fuck it. Ja ir kas pilnveidojams - pilveidojies. Tas tikai par labu nāks. Un motivēs.

Kādi parametri, ja nav noslēpums? Augums/svars? Es 179 (zinu, zinu, visai īss) un 78kg. Tagad 2-3 mēnešu laikā plāns nodzīt no vēdera pēdējo tauku kārtu un tad maukt līdz 84 kg muskuļus. Klāt es arī neko nelietoju… :grin:

Ar svaru bumbām droši vari visu ko vēlies ieteikt - man trīs gabali veseli ir.

Un es pašlaik jau tāpat. Viss ar stieni un hantelēm.

Par skriešanu - kāpēc tieši skriet? Ārā gribi vai zālē? Ja zālē - labāk ej uz eliptiskā. More bang for your buck. Mazāk laika jātērē >>> vairāk kaloriju dedzina (uz noteikta režīma) >>> netraumējas ceļi >>> vairāk aiziet un muskuļiem. Ne visos aspektos, protams, labāk - bet lielos vilcienos.

!!! Kur biji ERASMUSā? Tik reti kurš bija manos laikos, ka patīkami, ka vēl kāds šo piedzīvoja :smile:

1 Like

Biju Vācijā pilsētiņā Osnabrukā. Bija crazy, daudz ballītes, bet nja…bija kā bija :grimacing:

That is just WILD!

2 Likes

you are a strong lady! :raised_hands: basically trash took itself out, labi, ka nebija tā, ka tev viņš jāmet ārā un maita neiet

1 Like

tikai ne kaķi :pleading_face:
Bet šausmas, man bijusī vismaz acīs pateica ka negrib ar mani dzīvot kopā.
Kā arī, kas ir erasmus ?

Es divas reizes mūžā esmu izmēģinajis vienas nakts sakarus, beigās sapratu, ka nav man, sex kā tāds nav baudāms, ja tev nav jūtu pret otru cilvēku.

Kas tev pašai lika atgūt savu pašcieņu un mīlēt sevi ?