Forums tiekas trennažieru zālē?

Tev, un arī man pašam sāk gribēties, pāriet uz privātu uzņēmumu(es tā noprotu @haachikooo), kur tev maksā dubultā par to ka sakaties jujutsu kaisen.

Ui nē, man patīk valsts sektara stabilitāte( un es tāpat mangu lasu darbā)

Ko tu pēdējo lasīji?

Neko tādu, spy family atsāku

O, nice. Es tikai anime esmu noskatījies. Tu lasi fiziski vai online?

Online online. Tā lai fiksi var uz ekseli pārslēgties

Labi ka nav hentai :laughing:. Priekšniece atnāk apskatīties ko tu dari: “@H_Hercogs, kas tie par astoņkājiem ko tu te skaties. Es saprotu ka bioloģija, bet mums te kas cits jādara.”

O, man tieši tāpat notika ar šo izrādi: Debesjums — Latvijas Nacionālais teātris
Mutere uzdāvināja uz dzimeni, bet es nespēju izturēt, tas bija tik masīvs facepalm.

Mana mutere arī tā visu laiku stāsta, tikai viņas alga vienmēr ir bijusi pazemojoši zema.
Good luck & have fun with that.

Man vispār nav bijusi laba pieredze ar nacionālo.

Jā jā, tev nepatīk valsts sektors, ļoti labi atceros to no tā topika kā atrast darbu

Bet es esmu tas tipāžs kurš bez lieka iemesla sev netērēsies, so arī ar mazu algu var izdzīvot. Ja esi paēdis, nesalsti un ir kaut kas kur anime lūrēt, viss ir čikiniekā

Vienmēr var būt labāk.

Un arī daaaaudz sliktāk globāli skatoties

Not really. Ja runājam par darbu.

Kamēr tu neskrien strādāt uz krāpnieciskiem piedāvājumiem - kas nemaksā. Vai arī strādā pa pelēko bez nodokļiem un līguma. Nekas briesmīgi sliktāks jau nebūs. Sliktākajā gadījumā tiksi klientu apkalpošanā pirmajā frontes līnijā. :D

1 Like

Varētu strādāt/vergot ķīnas sweatshopā

Vai arī vsp nestrādāt un dzīvot origo tunelī. Arī opcija.
Bezdarbs ar ir darbs paveids

1 Like

Now that’s a stretch.

Es skatos uz augšu, a tu - uz leju. Nu…

2 Likes