Spēļu platformas

Steam big picture mode +controller = no problem. Vēl jau jaunais Steam Controller, kas ļauj arī tādas spēles kā Civilization V spēlēt no dīvāna.

Tas nav tas, jagodīgi. Savulaik arī domāju par mini-atx, bet atmetu ar roku, varbūt nākotnē.

Ja man darbam tagad nevajadzētu milzīgu kasti dzesēšanas nolūkiem (a lot of rendering), tad arī būvētu mini-atx.

Nu piemēram es kaut kādu racing spēli spēlēju uz pults, ne klaviatūru, Bet nu tas man ir vienīgais piemērs

Pamēğini uzspēlēt dank souls pvp ar klaviatūru un peli.

Ak jā, vienkārši užas ar pelīti un klaviatūru, tikai dēļ šīs spēles pirku pulti :smiley:

Fps, Tps. Rts ar peli un klaviatūru, Fight, race, Tpa ar pulti

pele un klavietura velprojam ir uneversali var spelet gan racing games gan fighter nerunajot FPS un RTS.

So hard for you ?

Pirmajam Dank Souls ir mods, kas klavieri un peli salabo. Turpinājumiem laikam ir normāls PC atbalsts.

Oh? Būs jāpameklē

bet var ar klavieturu bet proamts race labak ar stuuri bet fight ar arcade sticks

Easy for you? Gan jau pat spēlējis neesi.

@arnissan ye, otrā better, izgāju sotfs uz pc, gan xbox. No problemos, ar gamepad tāpat easier.

taisniba spelejis nesmu bet twicha uz PC spele tatad nav tik gruuti, es izgaju doom 2 ar klavieturu saubos ka bus grutak :stuck_out_tongue:

Uzliekot modu ir playable, bet labāks experience noteikti ir ar kontrolieri by design. Tam speciāli arī to nopirku. 2D platformerus, fighting, 3rd person action un racing spēles arī foršāk ar kontrolieri spēlēt. Laba investīcija. Gribas arī stūri kaut kad iegādāt, jaunais Need for Speed izskatās labi:

Atradi ar ko salīdzināt :D, doom pat nebija tik sophisticaded fps. Dark Souls ir timing un skill based spēlere ar daudzām hotkeys, pa klaviatūru nav tik ērti cik ar pulti. Kamēr pats neesi mēinājis, tavi komentāri ir invalīdi.

Jau paspēju izsmiet par unlocked frame rate, cip kaut kas nebijis. Always online gan ir nu wtf izvēle, ea vienmēr kādā veidā sapiš spēles, esmu arī viņu spēlējis uz ps4, baigā arkāde :/, stūri pataupi kad būs Forza uz pc.

NFS ne vienmēr bijis tāds sūds, kādu viņi laiž laukā pēdējos 5-10 gadus. NFS 5 Porche Unleashed joprojām mana mīļākā racing spēle, kam tuvu seko NFS Underground 2. Ceru, ka viņi kaut nedaudz atgriezīsies pie savām saknēm.

Underground 2 un Most wanted manas iecienītākās no NFS, bet nu es kādas 2-3 no jaunajām daļām nemaz neesmu spēlējis.

1 Like

tu esi spelejis doom 2 ar klavieturu ?