Spēļu platformas

Man ir doom 3 BFG edition, kurā iekšā ir Doom 2, tik nemaz negribas sākt spēlēt. Izgāju 3 vakar un vairs negribas doom :smiley:

Vispār jā

izgaji?

P.S.izej tagat un salidzini ar dark souls sapratisi ka dark souls just normal game :slightly_smiling:

Ū jā, Porsche bija amazeballs. Tad U2 un MostWanted. Nesaprotu ko EA domā un turpina laist gaems kuras nevienam neinteresē.

1 Like

Nope, wolfenstein labāk patika.

Jeb sākam holywar. XD

1 Like

Gameboy Advanced! :smiley:

Karoče viss kas nav pc ir nespēlējams sūds : ^)

1 Like

Jau padevies? :smiley:

Nu, es pats zinu kas priekš manis ir labāk, mēğināju citus iemācīt mīlēt visu.

Šī ir tak viena no tēmām, kurā ieejot pats vari sajukt prātā strīdoties

Personīgi pieturos pie uzskata, ka PC ir ārpus konkurences. PC ir darba zirgs, konsoles glauns ponijs bez raižu izpriecu braucieniem. Pēcpusdienas izbraucienam pa vietējo sētu ponijs būs lielisks, bet vezumu uz Rīgu ar to neaizvedīsi, gan kamanas ziemā tas nepaviks. Godīgi sakot, ja tas pieķers kādu kaiti, visdrīzāk tur pat arī nosprāgs un būs jāpērk jauns.
Nesaku, ka tas uzreiz ir slikti, daudziem cilvēkiem ar to pietiek un izdosies izvairīties no liekām galvas sāpēm.

2 Likes

aga, es pierakstīšu tavu viedokli. Varbūt pat pielīmēšu pie ledusskapja… :confused:

Tas jau tāds sarkasms vien, vakar bija jautrāk, vari palasīt topiku no.sīkuma, ja gribi.

Labāk paspēlēšu MK X uz ps4, kamēr man uz kompja velkās gta v :smiley:

Bloodborne labāk dabū :ok_hand:

Teorētiski PC ir labāks…uz papīra. Tur ir hard facts, kurus konsoļu fani nepēj saprast. Lieka diskusija…cik entās reizes par to ir runāts netā.

Tas nav tikai uz papīra. Ja konsolēm nebūtu ekskluzīvi, tad 2016. gadā būtu 0 iemeslu pirkt konsoli, kas tāds apgriezts PC vien ir ar savu AMD apu.

Protams, ja konsole konkrētā spēlētāja prasības pilda, tad nevienam ar to nav problēmu. Vienkārši nevajag stāstīt, ka PC ir sliktāks par konsoli, jo tā tas noteikti nav.

Lai nosauktu PC par sliktāku gan ir jābūt apveltītam.

Far Cry: Primal waterfall on console (droši vien, ka bug :smiley:) :