Spēļu platformas

Priekš G2358 oc vajadzēs mb 2x cpu cenā un tur jau iziet ārpus “budžeta”.

Grūti saprast kad joko un kad nē, ja nerunā seju pret seju vai neizmanto emoticons :I

Kaulēšanās,Akcijas, Lietotas detaļas nav sliktas detaļas :innocent:

Akcijas kā tādas nepastāv, ir kantori kur var mēğināt sarunāt lētāk, boot.lv reti sanāk dabūt ko vajag vai arī izķer uzreiz, suč iz laif.

Vai varam arī parunāt par to cik gaming perifērija ir liels bs un ķer uz muļķiem, kuru iemīļotie “sportisti” un strīmeri tās izmanto reklāmas nolūkos?
Mehāniskās klavas ir laikam vienīgā labā lieta. Gribētos ieķert šo, bet atkal žēl naudas, jo pc tikai izmantoju torrentošanai jau labu laiku.

Aww, nopirku savam vīrietim Razer mehānisko un tagad nožēloju - gan to, ka aplēju viņa iepriekšejo tastatūru XD gan to, ka ir labāki brendi priekš mehāniskajām >_<

Nepērc internetā aizej fiziski uz dator detaļu veikalu

Runa nav par maksimālajiem iespējamiem settingiem, bet gan par to pašu vizuālo kvalitāti ar 60fps@1080p. Konsole parasti ir low/medium PC iestatījumu līmenī ar 30fps@720p, ko PC ar 60fps@1080p var pavilkt arī tuvu konsoles cenai. Bet tiek saglabāta iespēja datoru nākotnē uzlabot. Pēc gada vai diviem nomaini video karti un vari jau spēlēt uz medium/high, kamēr konsole stāv uz vietas. [quote=“Lukijs, post:15, topic:1072”]
Cik lielai daļai tās spēles ir no HB pa 1$? Vai nozqgtas ar walletiem vai iegūtas 4 free visādos promo etc un cik tiez uzspēlētas? Lielākai daļai tas library ir bezjēgā liels un turpina tās pašas mobas un cs maukt.
[/quote]

Lētas spēles ir tikai un vienīgi pozitīva īpašība. Cilvēki, kas iepriekš nevarēja atļauties, tagad oficiāli spēlē šīs spēles un pa ceļam atbalsta Humble Bundle piesaistītās labdarības akcijas un pašus izstrādātājus. Ja izstrādātājiem tas nebūtu izdevīgi, tad viņi savas spēles neizplatītu caur Humble Bundle. Literally everyone is the winner here.

And since when free promo games are a downside?

Library ir lieli, jo PC ir neierobežots backwards compatibilty, ko nevar teikt par konsolēm. Mans PC var spēlēt PS1 spēles vai to var arī PS4?

Pirmkārt, es sagaidīju apskatus. Otrkārt, tādas spēles kā Assassins Creed 54, Call of Duty 105 un Batman Returns for the fifteenth time es nespēlēju. No offence cilvēkiem, kas bauda šīs spēles, bet es nevaru visu laiku vienu un to pašu spēlēt, tikai citā iepakojumā. Ja nemaldos, tad tām pašām spēlēm bija problēmas arī uz konsolēm, it īpaši ar fps drops.

Viņi vienkārši toreiz nesaprata pirātismu dzīvojot savā Amerikā. Es arī piratizēju pilnīgi visu līdz pat universitātei, tad sāku pelnīt naudu un kopš tā laika (5+ gadi) neko no spēlēm neesmu piratizējis. Steam, GoG Galaxy ir ievērojami labāks experience - nav jāuztraucas par vīrusiem, jāmeklē cracks, updates nāk automātiski, modding support un tā tālāk un tā joprojām.

Geibs pareizi pateica - cilvēki pirks spēles, ja piedāvātais experience ir ievērojami labāks par pirātismu. Un tas noteikti tagad tāds ir.

Pie tam, Red Dead Redemtion uz PC neizlaida, bet GTA V saņēma lielisku PC platformas atbalstu. Kur tad ir tas viņu protests?

Tieši tā! Bet PC ir objektīvi labāka platforma.

Ir bijušas visas konsoles, PC tomēr bija, ir un paliks.

Vienīgais labums no konsolēm ir tas, ka tur nevar tērēt īsto naudu bezjēgā, bet mmorpg. . fml

1 Like

Gribeju rakstit daudz bet izdomaju ka nav veerts

un uzdot simple question can you run this ?

3 Likes

Ir labākas lietas ko palaist m8

bet man patik taa spele un gribu spelet vinu vai es to varu izdarit uz kadas konsoles ?

*subjektīvi

Supports lielisks, banoja par čītiem un modiem kā tam jābūt :smiley:

Ar Betmenu baigais joks bija ka uz konsolēm gāja bez problēmām, pc kā no dirsas izvilkts, rocksteady norm goofed.

Tāda privilēģija ir divine hybrid masterrace.

Nevar visu gribēt perfekti, kad viņi tikko nopietni atgriezušies pie PC platformas. Uz nākamo reizi labosies, jo ažiotāža bija gana liela.

Es konsoli gribētu tikai tāpēc, ka var forši izvelties dīvānā un ērti spēlēt, ko dažkārt tiešām gribas, bet uz pc varu spēlēt jebko un jebkurā laikā kaut vai vilcienā, piemēram šodien braucot uz skolu spēlēju dark souls (ar pulti protams)

Mini-atx PC turpat konsoles izmērā vien ir +steam big picture mode vai bezvadu klaviere un pele un, protams, kontrolieris. Vari darīt visu, ko var darīt pie PC, no dīvāna.

ar Betmenu sanaca labs piemers
Jo speles netaisa lai vinas butu labas vinas taisa lai vinas labi PARDOTOS un uz konsoles to izdarit ir vieglaak del daudziem faktoriem.
Tagat vairak speles taisa orentatas uz konsoles auditoriju jo vina taa pat ka apple useri perk labaak :slight_smile:

Saki ko gribi, bet tā pults rokā ir dažkārt ērtāka rokā nekā pelīte ar klaviatūru :smiley:

Max Payne 3 arī jau bija labs ports.