Spēles ko šobrīd spēlēju

Izplatām demokrātiju ar kodolieročiem. XDDD

2 Likes

4 Likes

Sagribējās vēlreiz iziet.

3 Likes



7 Likes

WoW vai WT?

War Thunder. Es beidzot dabūju USS Alaska. Man tas kuģis nenormāli patīk. Es ceru ka viņi kaut kad pievienot Iowa klases karakuģus arī.

2 Likes

Welp, jāatgriežas mazliet uzlabotākā bērnībā.

4 Likes

BG3 couch co op ir hella jank but still p fun to play

2 Likes

Būs jāpamēģina un jābeidz žmiekties pirkt vēl vienu kontrolieri. :D

Lielākā problēma ir tas, ka nav dynamic splitscreen. Cerams, ka ar console release viņi to salabos

Es mēdzu palaist spēles uz diviem ekrāniem, priekš split screen lielākoties sanāk baigi labi. Cutscenes gan mēdz gļukot vai izskatīties ne tik labi.

Mums ar bija tāda doma, bet mēs viņu gribējām streamot so tas nestrādātu

1 Like

Tikko pabeidzu Diablo 4 story.
Varu ar pārliecību teikt, ka art - super, main story - super, side questi - super, labi papildināja main story daudzviet, mūzika - ļoti laba. Vienīgi gameplay bija kinda meh, un inventārs sūkā. Bet Tier 2 Lilith noliku ar pirmo piegājienu, izmantojot tikai 1 health potion, un es spēlēju fire sorcerer bez jebkādiem shieldiem, tikai barrier uz armora, kurš ieslēdzas max 1 reizi 30 sekundēs, tā kā nevaru teikt, ka bija baigi sūdīgi. Redzēs, kā būs Tier 3.


Dažreiz es spēlēju Dotku :smiling_face_with_tear: :smoking:

2 Likes

4 Likes

Mindustry, nejauši uzdūros atjauninot lietotnes. Factorio, bet redzēsim ar kādu spinu. Pagaidām man ir interesanti.

1 Like

Pavisam nesen uzzināju, ka ir iznākusi Tower Of God mobilā spēle (!!!)
Es, kā Tower Of God fanboy uzreiz izdomāju apskatīt un jāsaka, ka pagaidām spēle patīk.
Skaitās kā viena no tām turn based RPG Gacha tipa spēlēm.
Vizuāli labi izskatās un ir voicelines no tiem pašiem voice actors (vismaz japāņu versijā, par citām nemācēšu teikt).
Ja nu kāds izdomā apskatīties, te būs:

oh daaaamn, i gotta check! :ok_hand: paldiesiņš!

Atsūti kodu vai nickname (nez kā tur friends sistēmā), ja nu izdomā uzspēlēt :grin:

Thanks to @Rashomeow im stuck in this game once again
Genshin Impact

2 Likes