Sky: Children of the Light

Sky: Children of the Light ir 3d, MMORPG, telefona spēle

Spēles apraksts: Tu esi gaismas bērns kurš ir ieradies lai atklātu debesu noslēpumus.

Man ieteica spēlēt sākumā vienai, un es arī to pašu iesaku tiem kas grib izmēģināt, jo stāsts nav tik ilgs, un kad pabeidz stāstu tikai tad ej pēti visus debešu pakšus ar saviem jaunajiem draugiem :D

Spēles offiaciālā mājaslapa → That Sky Game

Paldies daudzbērnu mammai @weird-username kura pacieta mūsu moth antics :D Tajā reizē es biju paklausīgais bērns :D


Un arī otrajai divu bērnu mammai, kura man neļāva mirt nost katru reizi kad atlaidu viņas roku lai darītu visādus brīnumus :D Jo šoreiz es biju tas problēmu bērns :D

3 Likes

Kad tu sāki spēlēt kad sezona ir uz beigām un viss ko tu varēji atļauties ir ūsas :D
I am cool granpa :D

2 Likes

Ayeeeeeeeeeeeeeeeee sky topiks :DDdDDDDdD






Man ari te dazi no daudziem sky screenshotiem ir :smiley:
Pedejas 2 bildes ir no auroras koncerta ( bija crossover ar dziedataju Aurora) tagad gan uz koncertu ir iespejams tikt ja ir ipasie sparni

3 Likes

Ja kāds atturējās izmēģināt spēli jo nevar spēlēt datorā tad drīzi varēs :D

2 Likes

Dažas screeni no šodienas :D

1 Like

Daži random screeni :D



2 Likes

Sliktas kvalitātes ekrāna šāviņi ir mana specialitāte :D

1 Like

Šodien Auroras koncertā Sky: Children of the Light spēle uzsita ginesa rekordu.

Aizmirsu uztaisīt ekrānšāviņus koncertam ir tikai šie :D



2 Likes

Bija skatāms koncerts? Izklausās mazliet pēc vienas cut-scene, ko parāda vienlaicīgi 10 000 cilvēku.

Jā, principā auroras koncerts strādā šādi, ka katras dziesmas laikā visi ir teleportēti citur it kā tu būtu daļa no mūzikas video, kur tu vari darīt ko gribu vai arī neko nedarīt un klausīties/skatīties pašu koncertu. Zālē parasti visi ir starp dziesmu momentiem kur Aurora runā ar publiku, dažās dziesmas vietās tu esi viens pats, citās ar pārējiem :D Nemāku paskaidrot :D Bet Auroras koncerti ir pieejami visu laiku katru dienu :D

2 Likes

Par vienu zināju bet zināju par otru :D

1 Like

Svinot jauno pūķa gadu spēlē varēja veidot savu pūķi no spēlētājiem, un protams mēs to pūķi vedīsim uz nāvi :D

Mēs pat netikām līdz galamērķim kā jau ieguvām pirmos kritušos… bet cieta visi… :D

Līdz pašām beigām no sešiem spēlētājiem tikai trīs bija spējīgi tikt līdz beigām :D Kā arī pūķis pamainīja savu krāsu no melnās uz balto :D

Bet ilgi neturējās jo ja mēs gājām mirt, tad mēs arī nomirsim :D

Pēc savas nāves pūķis lidoja starp enģeļiem :D

Enģeļiem iepatikās pūķis un pūķis atdzima :D

Pēc kāda laika pūķis saņēmās un atgriezās uz zemes…

P.S. visās bildēs es esmu pūķa astē, izņemot iepriekšpēdējā bildē, ja nu kādam tas interesē :D

2 Likes


Šovakar atnāca e-pasts, ka spēle iznākusi Early Access on Steam. It’s free to play.